چگونه صدای Pixel 7 خود را به طور چشمگیری بهبود بخشید تا لذت بیشتری از موسیقی ببرید

نکته ای که باید در نظر داشت این است که تغییرات ایجاد شده توسط Adaptive Sound ممکن است در سطوح بالاتر دسیبل کمتر قابل توجه باشد. این همه در مورد برابری و اینکه چگونه تغییرات ظریف می تواند تفاوت بزرگی در صدایی که می شنوید ایجاد کند.

شروع به پخش موسیقی کنید و از محیطی به محیط دیگر حرکت کنید تا ببینید این تغییر چگونه بر صدایی که می شنوید تأثیر می گذارد. اگر موسیقی به اندازه من برای شما مهم است، خوشحال خواهید شد که این ویژگی را فعال کرده اید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/how-to-dramatically-improve-the-sound-from-your-pixel-7-for-even-better-musical-enjoyment/#ftag=RSSbaffb68

البته، اندروید 13 یک ترفند کوچک در آستین خود دارد تا صدا را کمی تقویت کند. این ترفند صدای تطبیقی ​​نام دارد.

فعال کردن صدای تطبیقی ​​در اندروید 13.

تصویر: جک والن

دسترسی به تنظیمات Adaptive Sound در اندروید.

تصویر: جک والن

صفحه تنظیمات صدای تطبیقی.

همچنین: بهترین خدمات پخش موسیقی

منوی صدا و لرزش در اندروید 13.

زنی با هدفون در حال گوش دادن به موسیقی روی پس زمینه قرمز

iStockphoto/Getty Images

از داخل برنامه تنظیمات، صدا و لرزش را پیدا کنید. روی آن ورودی ضربه بزنید. در صفحه ایجاد شده، Adaptive Sound را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.

من عاشق موسیقی هستم. در واقع، این یک موقعیت نادر است که هنگام کار، ورزش، و به طور کلی همیشه نوعی از موسیقی در حال پخش است، به چیزی گوش نمی‌دهم. نکته اینجاست که گوشی ها هرگز بهترین صدا را ندارند. مهم نیست که یک شرکت چقدر به پردازنده‌ها و بلندگوهای صوتی داخلی خود افتخار می‌کند، همه تلفن‌ها شبیه تلفن‌ها هستند.

همچنین: بهترین گوشی های پیکسل

در این مرحله، احتمالاً به این فکر می کنید که “دست نگه دارید. تلفن من از میکروفون خود برای گوش دادن به صدای محیط اتاق استفاده می کند. آیا این یک مشکل حریم خصوصی نیست؟” با توجه به وضعیت جهان و اینکه چگونه به نظر می رسد همه چیز برای جمع آوری هر چه بیشتر اطلاعات در مورد شما رقابت می کند، این یک نگرانی قابل درک است. با این حال، گوگل به وضوح اعلام کرده است که تمام پردازش های Adaptive Sound به صورت محلی انجام می شود، بنابراین نیازی به نگرانی نیست که گوگل به شما گوش می دهد. از طرف دیگر اندروید گوش می دهد اما این کار را برای کمک به بهبود تجربه شما انجام می دهد.

مطمئناً، تغییراتی در آن تم وجود دارد و برخی از دستگاه‌ها بهتر از بقیه صدا می‌کنند. اما این دستگاه‌های کوچک با بلندگوهای کوچک هستند و نمی‌توانند با وفاداری یک استریوی اختصاصی مطابقت داشته باشند.

Notification Shade خود را دو بار پایین بکشید و روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا به برنامه تنظیمات اندروید دسترسی پیدا کنید. همچنین می‌توانید با کشیدن انگشت از پایین نمایشگر به بالا، از داخل App Drawer به این برنامه دسترسی داشته باشید.

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که موسیقی را از دستگاه اندرویدی خود به گونه ای تجربه کنید که به طور خودکار با محیط شما سازگار شود تا صدایی که می شنوید به طور چشمگیری بهبود یابد. این ویژگی را امتحان کنید.

صدای تطبیقی ​​از میکروفون‌ها و حسگرهای دستگاه شما برای یادگیری نوع محیطی که در آن هستید استفاده می‌کند، بنابراین می‌تواند صدا را متناسب با آن تنظیم کند. تنظیمات از طریق EQ خودکار انجام می شود و تفاوت قابل توجهی در صدایی که می شنوید ایجاد می کند.

همچنین: بهترین هدفونی که در حال حاضر می توانید بخرید

روی نوار لغزنده ON/OFF ضربه بزنید تا در موقعیت روشن قرار گیرد و صدای تطبیقی ​​فعال شود. می توانید برنامه تنظیمات را ببندید.

این امر مخصوصاً زمانی صادق است که روش گوش دادن مورد علاقه شما وینیل باشد و خود را یک صدا دوست بدانید.

با این اوصاف، چگونه می توان صدای تطبیقی ​​را فعال کرد؟ این کاملا آسان است. بگذار نشانت دهم.

چگونه صدای Pixel 7 خود را به طور چشمگیری بهبود بخشید تا لذت بیشتری از موسیقی ببرید