چگونه تجربه شارژ آیفون خود را در خودرو ارتقا دهیم

از آنجایی که پایه‌های قدیمی‌تر با سرهای جدید سازگار نیستند، Quad Lock یک سر گیمبال جدید را با سر شارژ بی‌سیم عرضه می‌کند.

قاب Quad Lock اصلی (سمت چپ) و قاب جدید Quad Lock MAG (راست)

این پایه مکش کاربرد زیادی داشته است و به خوبی در برابر آزمون زمان ایستاده است

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

آنقدر راحت که تقریباً می توانید گوشی را داخل نگهدارنده بیندازید.

همه چیز در مورد سیستم از کیفیت بیرون می آید. لمس‌های کوچک مانند درج‌های رزوه‌دار (به‌جای گذاشتن رزوه‌ها در پلاستیک، که بسیار ضعیف‌تر است)، و قرار دادن رزوه آبی روی پیچ‌ها برای جلوگیری از باز شدن آن‌ها در اثر لرزش، لمس‌های خوبی هستند.

سیستم خوبیه

به نظر می رسد بسیاری از شما زمانی که در ماشین خود هستید و به دنبال یک سیستم نصب مناسب هستید، می خواهید آیفون خود را روی پایه نگه دارید.

کار خوب، قفل چهارگانه.

سر شارژ بی سیم جدید این مشکلات را حل می کند.

این بخش دیگری از سیستم Quad Lock است که به شدت توصیه می شود.

سیستم جدید Quad Lock MAG این مشکل را حل می کند.

قاب Quad Lock اصلی (سمت چپ) و قاب جدید Quad Lock MAG (راست)

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

استفاده از Quad Lock MAG بسیار آسان است

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

من بیش از یک سال است که از قاب Quad Lock، پایه مکش و شارژر بی سیم استفاده می کنم و از آن بسیار راضی هستم. من در ابتدا شک داشتم زیرا سیستم هایی که به لوازم جانبی متعدد متکی هستند اغلب غیر قابل اعتماد هستند. معمولاً یک یا دو لوازم جانبی مناسب وجود دارد و بقیه زباله هستند.

سر و کیس شارژ بی سیم Quad Lock MAG

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

شارژر مورد علاقه من هنوز هم هست شارژر 130 واتی USB-C-to-USB-C LinkOn. این نه تنها برای شارژ گوشی و تبلت به اندازه کافی قدرتمند است، بلکه برای پهپادها و حتی لپ تاپ ها نیز مناسب است.


منبع: https://www.zdnet.com/article/how-to-upgrade-your-iphone-in-car-charging-experience/#ftag=RSSbaffb68

به لطف قدرت آهنربا، گوشی فقط در جای خود کلیک می کند.

در مورد پایه مکش، یکی از بهترین پایه هایی است که تا به حال استفاده کرده ام. جدا از یک بار که آن را به پنجره ای چسباندم که تراکم بسیار زیادی روی آن بود، هرگز ناامیدم نکرد. و این پایه از وسیله نقلیه ای به وسیله نقلیه دیگر جابه جا می شود، چیزی که اکثر پایه های مکش را خیلی سریع فرسوده می کند.

درج های رزوه ای و قفل نخ، چیزهای خوبی هستند

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET من همچنین نگران این بودم که در حالی که مورد خوب بود، سیستم نصب ماشین افتضاح باشد (چون، من از شکستن آن برای شما متنفرم، بنابراین بسیاری از سیستم‌های نصب داخل خودرو در آنجا افتضاح هستند).

واقعا آسان است.

گیمبال برای تبدیل پایه‌های قدیمی‌تر برای پشتیبانی از سیستم جدید گنجانده شد

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

و نگران نباشید که آهنرباها به اندازه کافی قوی نیستند که گوشی شما را در جای خود نگه دارند. من این را در کامیون ها در جاده های ناهموار بدون هیچ مشکلی استفاده کرده ام.

Quad Lock فقط همین را ارائه می دهد.

استفاده از سیستم Quad Lock اصلی گاهی اوقات ممکن است کمی مشکل باشد

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET این پایه مکش کاربرد زیادی داشته است و به خوبی در برابر آزمون زمان ایستاده است

همچنین: 3 لوازم جانبی ضروری ماشین من: این پایه تلفن، شارژر و کابل

اما من سیستم Quad Lock را دوست داشتم.

سر و کیس شارژ بی سیم Quad Lock MAG

گیمبال برای تبدیل پایه‌های قدیمی‌تر برای پشتیبانی از سیستم جدید گنجانده شد

قاب‌های MAG جدید نیز به نظر می‌رسد کمتر مستعد گرم شدن بیش از حد گوشی‌ها هستند، زیرا نازک‌تر هستند تا امکان شارژ کارآمدتر را فراهم کنند.

برای اینکه سیستم کار کند، مجبور شدم شارژر بی سیم را ارتقا دهم. چیز مهمی نیست، نسخه قدیمی از پروتکل های شارژ سریعتر پشتیبانی نمی کرد و یک LED نسبتا آزاردهنده در آن تعبیه شده بود.

روز دیگر نشان دادم که چگونه اولین کاری که وقتی یک آیفون روزانه درایور جدید می‌گیرم این است که یک محافظ صفحه روی آن بچسبانم و آن را در یک قاب قرار دهم. این یک راه عالی برای حفظ ظاهر جدید آیفون جدید است.

درج های رزوه ای و قفل نخ، چیزهای خوبی هستند

این یک لمس خوب است. Quad Lock بخاطر پشتیبانی از سخت افزارهای قدیمی تر و نه اینکه فقط به کاربران می گوید بروند و لوازم جانبی بیشتری بخرند تحسین برانگیز است.

مطمئناً جنبه های منفی داشت، به ویژه اینکه قرار دادن گوشی در نگهدارنده می تواند کمی سخت باشد، و شما باید فضای زیادی را در اطراف پایه برای گوشی بگذارید زیرا باید با زاویه وارد می شد و سپس می چرخید تا کلیک کنید. درجا.

اما موردی که من انتخاب کردم استفاده کنم — کیف چهار قفل MAG — چند نظر و پیام ایجاد کرد و از من پرسید که آیا برای استفاده در ماشین خوب است یا خیر.