نحوه راه اندازی مجدد هر آیفونی که تا به حال ساخته شده است


آیفون 14 پرو مکس

جیسون هینر/ZDNET

آیا آیفون شما بد رفتار می کند؟ آیا آن طور که شما انتظار دارید پاسخ نمی دهد؟ آیا برنامه‌ها در وضعیت عجیبی «گیر» کرده‌اند؟

نگران نباشید. ما راه حل جهانی را برای شما داریم.

فقط آن را دوباره راه اندازی کنید.

به نظر می رسد که بسته به نوع تلفنی که دارید، سه راه برای راه اندازی مجدد گوشی وجود دارد.

ما از چند دوست خاص کمک گرفته ایم تا به شما نشان دهیم چگونه این کار انجام می شود.

همچنین: چگونه آیفون خود را به حالت کارخانه بازنشانی کنیم

راه اندازی مجدد آیفون X، 11، 12، 13 و نسخه های جدیدتر

اگر می‌خواهید یک تلفن مدرن را راه‌اندازی مجدد کنید، دکمه‌هایی را که Captain Kirk و Mr. Spock به آنها اشاره می‌کنند فشار دهید و نگه دارید.

کاپیتان کرک و آقای اسپاک روی دو طرف آیفون 12 فشار می آورند

دیوید گویرتز/ZDNET

یک نوار لغزنده باید ظاهر شود. نوار لغزنده را بکشید و حدود نیم دقیقه به گوشی فرصت دهید تا خاموش شود. اگر اینطور نباشد، ممکن است تلفن شما یخ زده باشد. ترفندهایی برای راه اندازی مجدد اجباری دستگاه یخ زده وجود دارد که اپل بحث می کند.

پس از خاموش شدن تلفن، دوباره آن را روشن کنید. باید دکمه سمت اسپاک را فشار دهید و آن را نگه دارید تا لوگوی اپل را ببینید.

همچنین: بهترین آیفون ها

راه اندازی مجدد آیفون های 6، 7، 8 و سبک جدید SE

اگر یک گوشی نسل کمی دارید، این بتمن است که به نجات می‌رسد.

iphone6s

دکمه کناری را فشار دهید و نگه دارید که Caped Crusader به نظر می‌خواهد آن را سرزنش، پاو و کاپوت کند. مانند تلفن های مدرن تر، باید یک نوار لغزنده ظاهر شود. نوار لغزنده را بکشید و حدود نیم دقیقه به گوشی فرصت دهید تا خاموش شود. اگر اینطور نباشد، ممکن است تلفن شما یخ زده باشد. سعی کنید راه اندازی مجدد اجباری دستگاه منجمد شما

پس از خاموش شدن تلفن، دوباره آن را روشن کنید. شما باید دکمه سمت بتمن را فشار دهید (نه مشت کنید) و آن را نگه دارید تا لوگوی اپل را ببینید. من نمی‌دانم درباره او چیست، اما از این بیان، این تصور را دارم که شوالیه تاریکی به فیبر بیشتری در رژیم غذایی خود نیاز دارد.

راه اندازی مجدد آیفون های قدیمی تر

آیا به طور جدی فکر می کردید که مرد فولادی از راه اندازی مجدد آیفون ما دور بماند؟ البته که نه.

سوپرمن آیفون SE را فشار می دهد

دیوید گویرتز/ZDNET

در اینجا، سوپس بر نسل قدیمی‌تر فشار می‌آورد آیفون SE. دکمه پاور مانند سایر آیفون های قدیمی در بالای دستگاه قرار دارد. در حال حاضر، شما مته را می دانید. آن دکمه را فشار داده و نگه دارید تا یک نوار لغزنده ظاهر شود. نوار لغزنده را بکشید و حدود نیم دقیقه به گوشی فرصت دهید تا خاموش شود. اگر اینطور نباشد، ممکن است تلفن شما یخ زده باشد. سعی کنید راه اندازی مجدد اجباری دستگاه منجمد شما

پس از خاموش شدن تلفن، دوباره آن را روشن کنید. باید دکمه بالایی که سوپرمن روی آن شناور است را فشار دهید و آن را نگه دارید تا لوگوی اپل را ببینید.

همچنین: کیف برای نگهداری آیفون قدیمی شما

یک تشکر سریع برای کمک فوق العاده

بنابراین شما بروید. راه اندازی مجدد گوشی باید سریع و آسان باشد. یک فریاد ویژه برای دوستان ما در مجموعه نجیب، که به ما کمک کرد تا جلسات عکس را با فب چهار بالا رزرو کنیم. پارسال ما را فرستادند کرک، اسپاک، بتمن، و سوپرمن BendyFigs با این امید که از آن‌ها به‌عنوان وسیله‌ای استفاده کنیم. باید اعتراف کنید، آنها بسیار سرگرم کننده تر از فتوشاپ کردن یک فلش قرمز روی دکمه ها بودند، درست است؟

به هر حال، شما بروید. آیا درخواست نحوه انجام دیگری دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

طولانی و موفق باشید. بالا، بالا و دور!


می توانید به روز رسانی های روزانه پروژه من را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. حتما من را در توییتر دنبال کنید @DavidGewirtz، در فیس بوک در Facebook.com/DavidGewirtz، در اینستاگرام در Instagram.com/DavidGewirtzو در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.
منبع: https://www.zdnet.com/article/how-to-restart-your-iphone-with-a-little-help-from-our-friends/#ftag=RSSbaffb68