من اپل واچ اولترا را در تست استقامت نهایی قرار دادم: در اینجا نحوه ماندگاری آن آمده است

موانع متعددی وجود داشت که مجبور شدم با دست و زانو روی سنگ ها، در گل و لای و از میان آب خزیدم. یکی شامل محفظه ای با بخار منتول بسیار قوی بود که چشمانم را آب می کرد. مطمئناً فکر می‌کردم که سنگ‌ها و کثیفی‌ها باعث ایجاد خراش در سراسر Apple Watch Ultra می‌شوند، اما نمایشگر و کناره‌های آن بدون عیب و نقص به نظر می‌رسند، تنها با چند خراش بسیار جزئی در یک گوشه جلو.

باتری

HR نوری، فشارسنج، قطب نما، ارتفاع سنج، پالس Ox، دمای پوست و آب، عمق سنج

منفی

  • گران قیمت 799 دلار
  • ممکن است برای مچ های کوچکتر خیلی بزرگ باشد
  • بدون نقشه آفلاین
  • معیارهای محدود برای ورزشکاران جدی

تا 36 ساعت

شروع مسابقه (بالا) در مقابل پایان (پایین).

متیو میلر/ZDNET

شوک الکتریکی

پوشش تیتانیومی و سه گزینه باند

سمت راست Apple Watch Ultra، با تاج دیجیتال برجسته.

متیو میلر/ZDNET

49 × 44 × 14.4 میلی متر، 61.3 گرم

واچ فیس های اپل در نمایش اطلاعات مهم بهتر می شوند.

متیو میلر/ZDNET

پس از دو ساعت و 40 دقیقه، Watch Ultra به 76 درصد کاهش یافت. این به 9 درصد مصرف در ساعت می رسد که بسیار زیاد است. به گفته یکی از روزنامه نگاران، به طور کلی، شما می توانید 4-6٪ از دست دادن باتری در ساعت را انتظار داشته باشید. بررسی ری میکر، اما اتصال فعال سلولی مطمئناً میزان مصرف من را افزایش داد. صادقانه بگویم، من هنوز تحت تأثیر قرار گرفتم که یک اپل واچ می تواند به اندازه آن دوام بیاورد.

Apple Watch Ultra یک ساعت هوشمند قوی است، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد. اگر آیفون ندارید، Watch Ultra گزینه‌ای نیست، بنابراین در اینجا گزینه‌هایی برای کاربران اندروید و همچنین کاربران آیفون وجود دارد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/apple-watch-ultra-review/#ftag=RSSbaffb68

من خیلی عصبی بودم که من را بگیرم 800 دلار اپل واچ اولترا در این رویداد طاقت فرسا، با توجه به تمام خزیدن، صعود، و سایر موانع فیزیکی که باید با آنها مقابله می‌کردم، شرکت کنید. در کمال تعجب، آن را بسیار خوب نگه داشت و من هنوز نمی توانم باور کنم که صفحه نمایش بی عیب و نقص است. من کلاه خود را به اپل می بندم که دستگاهی مقاوم با مواد درجه یک ساخته است که در شرایط سخت به خوبی دوام می آورد.

زمانی که 15K را کامل کردم، نوار سفید اقیانوس در گل غلیظ شده بود (قبل و بعد را در زیر ببینید) و من مجبور شدم یک کاوشگر را از سوراخ های باند عبور دهم تا همه آن را بیرون بیاورم. با این حال، گروه عموماً خیلی بهتر از آنچه پیش‌بینی می‌کردم بود، و پس از استفاده از آن برای این رویداد و پوشیدن آن، دوباره این سبک را سفارش می‌دهم – حتی اگر غواصی نکنم.

حسگرها

بله فوق العاده 10

799 دلار


طراحی جدید اپل واچ

aw-ultra-5

طرفداران

  • صفحه نمایش بزرگ 49 میلی متری که روشن و مسطح است
  • با دوام با شیشه تیتانیوم، سرامیک و یاقوت کبود ساخته شده است
  • دکمه های اضافی و بلندگوهای دوگانه
  • بهترین عمر باتری در اپل واچ
  • سرویس سلولی یکپارچه برای ردیابی
aw-ultra-pre-and-after

دو بلندگوی جدید در قاب ساعت تعبیه شده است که من را در مورد اسپلیت های یک مایلی در طول 15K به روز نگه می دارد. (خوشبختانه، هرگز مجبور نشدم ویژگی آژیر را آزمایش کنم.) با این حال، پس از چند سقوط شدید هنگام پریدن از روی گودال های گلی، یک هشدار دریافت کردم، اما هر بار توانستم آن را پاک کنم و به اپل واچ اطلاع دهم که من خوب بودم

قیمت

اپل به وضوح به دنبال بازار ساعت‌های ورزشی ناهموار با Ultra است، اما من فکر نمی‌کنم هنوز آنقدرها خوب باشد. ساعت‌های ورزشی GPS هفته‌ها دوام می‌آورند – نه چند روز، دارای معیارهای زیادی برای ردیابی در طول تمرین هستند، شامل نقشه‌برداری آفلاین هستند تا بتوانید از آن‌ها برای راهنمایی مسیر استفاده کنید، و با هزینه کمتر به اندازه Apple Watch Ultra مقاوم هستند.

من در طول 15K یک برنامه معمولی داشتم. ابتدا به دلیل سطح فعالیت و حرکت مچ، نمایشگر اپل واچ را قفل کردم. وقتی نیاز به استفاده از آن داشتم، Digital Crown را فشار می دادم تا آب را از ساعت خارج کرده و قفل صفحه نمایش را باز کند. لحظاتی وجود داشت که ضربه‌ای را از دست می‌دادم و به‌طور تصادفی تمرین را متوقف می‌کردم، اما این را تا زمانی که اپل واچ در آن زمان چند روز از عمرم می‌گذشت، بیان می‌کردم.

قبلاً هرگز تشخیص سقوط روی من نبوده است، اما این پرش ها و فرودها کاملاً شدید بودند، و حتی نفسم را برای چند ثانیه قطع کرد، بنابراین واقعاً دیدن عملکرد این عملکرد عالی بود – حتی اگر من هرگز قصد دیدن آن را در عمل نداشتم.

نوار White Ocean به اندازه کافی راحت و انعطاف پذیر بود که هنگام بالا رفتن از دیوارها هیچ گونه اتصال یا ناراحتی ایجاد نمی کرد. بهتر از آن، ساییدگی ناشی از مالش به لبه های سنگ ها و لبه های تیز نشان نمی داد.

خزیدن

همچنین ببینید: اپل واچ جدید می خواهید؟ ما 5 بهترین مدل موجود را با هم مقایسه کردیم

همچنین ببینید: بهترین ساعت ورزشی چیست و اپل واچ اولترا را چگونه مقایسه می کند؟

Apple Watch Ultra vs. Tough Mudder 15K

سالانه رویداد Tough Mudder 15K شما را مجبور می‌کند از طریق یک سری چالش‌های بی‌رحمانه، از جمله یک استخر آب سرد یخی پر از “مارماهی‌های برقی” تکان دهنده و کوه‌هایی از موانع پر از گل، با مانع، صعود، شنا، اردک زدن و شیرجه بروید. این یک ماراتن فوق‌العاده برای یک ساعت هوشمند Ultra است.

چیزی که من در مورد Apple Watch Ultra بسیار دوست دارم این است که اگرچه به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند در شدیدترین محیط ها عبور کند، اما به اندازه یک ساعت هوشمند استاندارد قابل اعتماد است. این دوگانگی برای افرادی که بهترین های هر دو دنیا را می خواهند بسیار مناسب است. در مورد من، من از ساعت‌های ورزشی GPS مانند Garmin Enduro 2 و COROS Vertix 2 بسیار راضی هستم، بنابراین بعید است که اپل واچ آن‌ها را از مچ من بیاندازد.

جایگزین هایی که باید در نظر گرفته شوند

یکی دیگر از زمینه‌هایی که در مقایسه با ساعت‌های ورزشی GPS طراحی‌شده برای ورزشکاران در اپل واچ اولترا وجود ندارد، عدم دسترسی مبتنی بر وب یا دسکتاپ به داده‌های Apple Watch است. می‌توانید داده‌ها را به یک برنامه شخص ثالث صادر کنید، اما Garmin، Polar، و COROS وب‌سایت‌های بسیار خوبی دارند که می‌توانید در آن‌ها جزئیات داده‌ها را بررسی کنید، برنامه‌های آموزشی ایجاد و همگام‌سازی کنید، و گزارش‌هایی را توسعه دهید تا به شما در آموزش و تعالی خود کمک کند. فعالیت — تقریباً از هر دستگاهی.

خط پایین

مشابه دیوار نوردی، انتظار داشتم مچ دستم در هنگام گرفتن و تاب خوردن بر روی اشکال مختلف میله‌های میمون تحت تأثیر ساعت قرار گیرد. به طور معمول، با ساعت‌های سبک ناهموار، اگر دست‌های شما زاویه دار باشد، سخت‌افزار حجیم‌تر می‌تواند به پوست شما ضربه بزند. در حالی که من بارها در طول موانع زمین خوردم، علت بیشتر به قدرت و چنگال من مربوط می شد و کمتر به ساعت.

سمت چپ دارای یک دکمه Action اضافی است که می توانید آن را به عملکرد دلخواه خود سفارشی کنید. من Tough Mudder را با دستکش اجرا کردم و توانستم ساعت را بدون درآوردن آنها کار کنم. این سطح دسترسی و کنترل زمانی بسیار مهم است که دماهای سردتر، شرایط مرطوب و سایر عوامل محیطی اتفاق بیفتد.

ذخیره سازی

مواد

مقاومت IP6X در برابر گرد و غبار و 100 متر مقاومت در برابر آب

در حالی که به عنوان 15K تبلیغ می شد، هر دو اپل واچ Ultra و COROS Vertix 2 که من می پوشیدم، مسافت کل من را در حدود 8.5 مایل ترسیم کردند. دویدن شامل چمنزارها و مناطق پر درخت بود، اما ردیابی GPS تقریباً برای هر دو ساعت یکسان بود، که عالی است. یکی از ویژگی‌های جدید اپل واچ اولترا که باید در مدل‌های دیگر وجود داشته باشد، Precision Start است. این ویژگی ساده به شما امکان می‌دهد قبل از شروع شمارش معکوس، تأیید کنید که یک اصلاح GPS برای اجرای شما اعمال شده است.

دیوار نوردی

اپل واچ اولترا به زیبایی ناهمواری دارد.

متیو میلر/ZDNET

غوطه ور شدن در آب

قابلیت اتصال

کمی تمیز کردن طول کشید تا نوار دوباره سفید شود

متیو میلر/ZDNET

عمر باتری

Tough Mudder 15K شامل 30 مانع با نام هایی مانند Mud Mile، Lumberjacked، Electric Eel، Arctic Enema و Ladder to Hell است. این موانع عبارتند از خندق های گل آلود، پل های تاریک، آب یخ، 10000 ولت برق، تمرینات تیمی و موارد دیگر. اصولاً برای بدن بسیار مضر است.

بیایید به برخی از محیط ها و شرایطی که Apple Watch Ultra در آن قرار گرفت نگاه کنیم:

دویدن در مسیر

LTE، WiFi، بلوتوث، ANT+، چند باند و GNSS فرکانس دوگانه

Apple Watch Ultra ضربان قلب من را در طول رویداد ثبت کرد و در مقایسه با COROS Vertix 2، میانگین 3-5 ضربان در دقیقه بیشتر بود. من یک مانیتور قفسه سینه برای مقایسه اندازه‌ها نداشتم، اما اپل واچ مطمئناً به اندازه کافی قابل اعتماد بود تا پیشرفت من را در طول 15K دنبال کند و باید برای سناریوهای کم‌تر گیج کننده به خوبی نگه داشته شود.

باند اقیانوس

صفحه نمایش لمسی شیشه ای یاقوت کبود OLED 49 میلی متری 410×502 LTPO

برای شروع، اپل واچ اولترا دارای یک قاب تیتانیومی با صفحه نمایش شیشه ای کریستال یاقوت کبود تخت و قاب پشتی سرامیکی است. این دستور العملی برای یک ساعت هوشمند بادوام و مقاوم است. تاج دیجیتال بزرگتر از همیشه است و بخشی از ساعت است که از سمت راست برآمده می شود. این نیز جنبه جدیدی از طراحی اپل واچ است و برای لمس و بازخورد دکمه ها بسیار مورد نیاز است.

اپل واچ اولترا با استاندارد MIL-STD 810H با مقاومت IP6X در برابر گرد و غبار و مقاومت 100 متری در برابر آب تست شده است. من دو ویژگی دوام اول را آزمایش کردم، اما در طول 15K فقط حدود 5 فوت در آب فرو رفتم. گفته می‌شود، من گزارش‌های روزنامه‌نگاران همکار در مورد تجربه غواصی با ابزارهای پوشیدنی را خوانده‌ام و این احساس عموماً مثبت است.

ماندگاری

من رویداد 15K را با اجرای GPS، یک سیگنال سلولی T-Mobile فعال برای برقراری ارتباط با خانواده‌ام و نمایشگر ضربان قلب در پس‌زمینه شروع کردم.

aw-ultra-4

نمایش دادن

چیزی که من در مورد Apple Watch Ultra بسیار دوست دارم این است که اگرچه به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند در شدیدترین محیط ها عبور کند، اما به اندازه یک ساعت هوشمند استاندارد قابل اعتماد است.

با این حال، هدف این بررسی این نیست که به شما بگوییم که آیا اپل واچ اولترا می‌تواند دویدن معمولی در پارک را حفظ کند یا خیر. در عوض، برای ساعتی بسیار غنی از دوام و ویژگی های تناسب اندام، به این فکر کردم که “چرا آن را با تست دوام نهایی درمان نکنیم؟”

اپل جدید را تبلیغ می کند تماشای Ultra به عنوان قوی ترین و قوی ترین ساعت هوشمند تا به حال. طبیعتاً، به‌عنوان یک علاقه‌مند به ساعت‌های ورزشی و مالک چند ابزار پوشیدنی بیش از حد، من شیفته هجوم شرکت به بخش مهم اما مهم بودم و یکی را برای خودم خریدم.

متیو میلر/ZDNET

aw-ultra-tough-mudder-6

خزیدن در آب با کابل های آویزان 10000 ولتی چیزی نبود که منتظر آن باشم و قطعاً از اتهامات تکان خورده بودم. خوشبختانه، اپل واچ اولترا تحت تاثیر شوک درمانی قرار نگرفت و همچنان ضربان قلب من را ردیابی می‌کرد – زیرا به چپ و راست می‌چرخید. شاید یک عامل مقاومت در برابر ضربه وجود داشته باشد که اپل در مورد آن به ما نمی گوید؟

پایش ضربان قلب

از آنجایی که این یک واحد جدید است، ارزیابی کامل عمر باتری مورد انتظار ساعت کمی زمان می برد. واضح است که ساعت های ورزشی GPS عمر طولانی تری خواهند داشت. من یک COROS Vertix 2 روی مچ دست دیگرم داشتم که به عنوان یک استاندارد برای اندازه‌گیری استفاده می‌شد و در همان 2 ساعت و 40 دقیقه فقط 5 درصد باتری خود را از دست داد.

Apple Watch Ultra در مقابل ساعت های ورزشی GPS

aw-ultra-tough-mudder-1

32 گیگابایت

aw-ultra-tough-mudder-5

باند سفید اقیانوس عالی به نظر می رسد و برای فعالیت های آبی مناسب است.

متیو میلر/ZDNET

بعد از اینکه همه چیز گفته شد و انجام شد، هنوز به سختی می توانم از پله ها بالا و پایین بروم و بریدگی ها و کبودی ها در سراسر بدنم بی امان هستند. در مورد اپل واچ، باید ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چگونه نگه داشته می شود.

مشخصات فنی

موانع متعددی با آب وجود داشت – برخی با آب یخ بسیار سرد – و ویژگی خود تمیز شوندگی اپل واچ اولترا به خوبی کار می کرد. فشار دادن و نگه داشتن روی Digital Crown بلندگوها را به صدا درآورد، ارتعاش کند، و هر آبی را که به دستگاه پوشیدنی نفوذ کرده بود، خارج کند.