قرارداد تلویزیون سایبر دوشنبه: Amazon Fire TV پس از جمعه سیاه 2022 همچنان تا 50 درصد تخفیف دارد

معاملات لپ تاپ جمعه سیاه 2022

42 بهترین پیشنهاد لپ تاپ جمعه سیاه در Dell، Lenovo، Mac و 2-in-1s

 • آیا می خواهید تلویزیون خود را هوشمندتر کنید؟ Fire TV Sticks آمازون یک راه مقرون به صرفه و آسان برای انتقال جریان از لپ تاپ و تلفن به صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد: تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیوست را به تلویزیون خود وصل کنید، تلویزیون را روشن کنید و با Fire به اینترنت متصل شوید. کنترل از راه دور تلویزیون برای راه اندازی.

  دوشنبه سایبری

  وبلاگ زنده: 110+ از بهترین معاملات دوشنبه سایبر

 • بهترین معاملات گوشی های هوشمند جمعه سیاه

  24 بهترین پیشنهادات تلفن جمعه سیاه در گوشی های آیفون و اندروید

 • بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

  30 بهترین معامله تبلت جمعه سیاه در iPad، Fire HD، Kindle و موارد دیگر

 • برخی از مزایای Fire TV Stick شامل پخش جریانی سریع از سرویس های مورد علاقه طرفداران مانند Netflix و Disney+، تلویزیون زنده با اشتراک سرویس هایی مانند YouTube TV، کنترل صوتی الکسا داخلی روی کنترل از راه دور، و ظرفیت پخش جریانی موسیقی از Spotify، آمازون موزیک یا سایر حساب های پخش جریانی اشتراک شما.

  معاملات بازی جمعه سیاه 2022

  154 بهترین معاملات بازی جمعه سیاه در کنسول ها، لپ تاپ ها و بازی ها

 • بهترین معاملات تلویزیون جمعه سیاه

  74 بهترین پیشنهادهای تلویزیون جمعه سیاه در مدل های سامسونگ، سونی و ال جی

 • Amazon Fire TV Stick 4K

  N/A

  برخلاف Stick Lite، Fire TV Stick استاندارد دارای دکمه‌های از پیش تعیین شده برای راه‌اندازی آسان Prime Video، Netflix، Disney+ و Hulu است. شما همچنین فقط یک کنترل از راه دور دارید که می توانید از آن برای کنترل تلویزیون خود استفاده کنید حتی اگر پخش جریانی ندارید.

  بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه
 • 30 بهترین معامله تبلت جمعه سیاه در iPad، Fire HD، Kindle و موارد دیگر


  منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/cyber-monday-tv-deal-amazon-fire-tv-sticks-black-friday-2022-sale/#ftag=RSSbaffb68

  مدل Lite دارای یک کنترل از راه دور صوتی است که کنترل تلویزیون، از جمله کنترل‌های قدرت و صدا را در تلویزیون شما ندارد. اگر این یک نقطه ضعف قابل توجه در این مدل برای شما است، قدم بعدی استاندارد است Fire TV Stick، که اتفاقا 50 درصد هم تخفیف میگیره. این مدل به شما امکان می دهد تلویزیون و همچنین سرویس های پخش خود را از همان کنترل از راه دور دارای الکسا کنترل کنید. در حال حاضر با قیمت 20 دلار به فروش می رسد که نسبت به قیمت معمولی 40 دلار بهبود یافته است.

  اگرچه جمعه سیاه پشت سر ماست، اما آمازون فروش خود را در Fire Sticks به دوشنبه سایبر تمدید می کند. این بدان معنی است که ارزان ترین مدل آنها، Fire TV Stick Lite50% تخفیف دارد — می توانید آن را به جای 30 دلار با 15 دلار دریافت کنید. می توانید به سرعت و با کیفیت Full HD پخش کنید و از کنترل صوتی (“Alexa, open Hulu”) از طریق کنترل از راه دور برای کنترل تجربه تماشای خود استفاده کنید.

  نقطه ضعف Fire TV Stick استاندارد این است که از جریان 4K پشتیبانی نمی کند. اینجاست که گرون تره Fire TV Stick 4K و Fire TV Stick 4K Max بفرمایید تو، بیا تو.