قرارداد تلویزیون سایبر دوشنبه: Amazon Fire TV پس از جمعه سیاه 2022 همچنان تا 50 درصد تخفیف دارد

بهترین معاملات تلویزیون جمعه سیاه

74 بهترین پیشنهادهای تلویزیون جمعه سیاه در مدل های سامسونگ، سونی و ال جی

 • اگرچه جمعه سیاه پشت سر ماست، اما آمازون فروش خود را در Fire Sticks به دوشنبه سایبر تمدید می کند. این بدان معنی است که ارزان ترین مدل آنها، Fire TV Stick Lite50% تخفیف دارد — می توانید آن را به جای 30 دلار با 15 دلار دریافت کنید. می توانید به سرعت و با کیفیت Full HD پخش کنید و از کنترل صوتی (“Alexa, open Hulu”) از طریق کنترل از راه دور برای کنترل تجربه تماشای خود استفاده کنید.

  معاملات بازی جمعه سیاه 2022

  154 بهترین معاملات بازی جمعه سیاه در کنسول ها، لپ تاپ ها و بازی ها

 • آیا می خواهید تلویزیون خود را هوشمندتر کنید؟ Fire TV Sticks آمازون یک راه مقرون به صرفه و آسان برای انتقال جریان از لپ تاپ و تلفن به صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد: تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیوست را به تلویزیون خود وصل کنید، تلویزیون را روشن کنید و با Fire به اینترنت متصل شوید. کنترل از راه دور تلویزیون برای راه اندازی.

  بهترین معاملات گوشی های هوشمند جمعه سیاه

  24 بهترین پیشنهادات تلفن جمعه سیاه در گوشی های آیفون و اندروید

 • نقطه ضعف Fire TV Stick استاندارد این است که از جریان 4K پشتیبانی نمی کند. اینجاست که گرون تره Fire TV Stick 4K و Fire TV Stick 4K Max بفرمایید تو، بیا تو.


 • منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/cyber-monday-tv-deal-amazon-fire-tv-sticks-black-friday-2022-sale/#ftag=RSSbaffb68