قرارداد تلویزیون سایبر دوشنبه: Amazon Fire TV پس از جمعه سیاه 2022 همچنان تا 50 درصد تخفیف دارد


Amazon Fire TV Stick 4K

N/A

آیا می خواهید تلویزیون خود را هوشمندتر کنید؟ Fire TV Sticks آمازون یک راه مقرون به صرفه و آسان برای انتقال جریان از لپ تاپ و تلفن به صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد: تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیوست را به تلویزیون خود وصل کنید، تلویزیون را روشن کنید و با Fire به اینترنت متصل شوید. کنترل از راه دور تلویزیون برای راه اندازی.

برخی از مزایای Fire TV Stick شامل پخش جریانی سریع از سرویس های مورد علاقه طرفداران مانند Netflix و Disney+، تلویزیون زنده با اشتراک سرویس هایی مانند YouTube TV، کنترل صوتی الکسا داخلی روی کنترل از راه دور، و ظرفیت پخش جریانی موسیقی از Spotify، آمازون موزیک یا سایر حساب های پخش جریانی اشتراک شما.

اگرچه جمعه سیاه پشت سر ماست، اما آمازون فروش خود را در Fire Sticks به دوشنبه سایبر تمدید می کند. این بدان معنی است که ارزان ترین مدل آنها، Fire TV Stick Lite50% تخفیف دارد — می توانید آن را به جای 30 دلار با 15 دلار دریافت کنید. می توانید به سرعت و با کیفیت Full HD پخش کنید و از کنترل صوتی (“Alexa, open Hulu”) از طریق کنترل از راه دور برای کنترل تجربه تماشای خود استفاده کنید.

مدل Lite دارای یک کنترل از راه دور صوتی است که کنترل تلویزیون، از جمله کنترل‌های قدرت و صدا را در تلویزیون شما ندارد. اگر این یک نقطه ضعف قابل توجه در این مدل برای شما است، قدم بعدی استاندارد است Fire TV Stick، که اتفاقا 50 درصد هم تخفیف میگیره. این مدل به شما امکان می دهد تلویزیون و همچنین سرویس های پخش خود را از همان کنترل از راه دور دارای الکسا کنترل کنید. در حال حاضر با قیمت 20 دلار به فروش می رسد که نسبت به قیمت معمولی 40 دلار بهبود یافته است.

برخلاف Stick Lite، Fire TV Stick استاندارد دارای دکمه‌های از پیش تعیین شده برای راه‌اندازی آسان Prime Video، Netflix، Disney+ و Hulu است. شما همچنین فقط یک کنترل از راه دور دارید که می توانید از آن برای کنترل تلویزیون خود استفاده کنید حتی اگر پخش جریانی ندارید.

نقطه ضعف Fire TV Stick استاندارد این است که از جریان 4K پشتیبانی نمی کند. اینجاست که گرون تره Fire TV Stick 4K و Fire TV Stick 4K Max بفرمایید تو، بیا تو.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/cyber-monday-tv-deal-amazon-fire-tv-sticks-black-friday-2022-sale/#ftag=RSSbaffb68