سایبر دوشنبه قرارداد اپل 2022: بسته باتری MagSafe آیفون 25 دلار تخفیف دارد

مال اپل بسته باتری MagSafe به گونه ای طراحی شده است که به سرعت به پشت آیفون 12، آیفون 13 یا آیفون 14 شما متصل شود. پس از اتصال مغناطیسی، آیفون شما را به صورت بی سیم شارژ می کند و به شما قدرت بیشتری برای پشت سر گذاشتن یک روز طولانی می دهد. به طور معمول تقریباً 100 دلار است، اما این معامله Cyber ​​Monday برای شما با قیمت 74 دلار دریافت می کند.

همچنین: 6 بهترین بسته باتری MagSafe برای آیفون شما در سال 2022

توضیحات محصول را در یک جمله بنویسید.

جیسون سیپریانی/ZDNET

همچنین: وبلاگ زنده: بهترین معاملات دوشنبه سایبری 2022

لوازم جانبی MagSafe زیادی وجود دارد که با آیفون 12 یا جدیدتر کار می کنند، اما شاید مفیدترین آنها یک بسته باتری قابل جابجایی باشد که گوشی شما را شارژ می کند. بسته باتری MagSafe خود اپل جمع و جور است، اما آب کافی بسته به مدل آیفون شما تا 70 درصد عمر باتری بیشتر دارد. به گفته اپل در اینجا نحوه تجزیه آن آمده است:

اگر خودتان را پیدا کردید یا یکی از عزیزانتان را می شناسید که دائماً به دنبال خروجی برای شارژ نگه داشتن آیفون خود در طول یک روز طولانی است، پس بسته باتری MagSafe مطمئنا یک هدیه عالی خواهید ساخت، به خصوص با این قیمت.


منبع: https://www.zdnet.com/article/cyber-monday-apple-deal-2022-iphone-magsafe-battery-pack-sale/#ftag=RSSbaffb68

بسته باتری MagSafe اپل مستقیماً در iOS ادغام شده است، به این معنی که می توانید میزان شارژ باتری را با استفاده از ویجت باتری یا روی صفحه قفل بررسی کنید. علاوه بر این، وقتی آیفون خود را برای شارژ با بسته متصل وصل می‌کنید، آیفون شما بسته را شارژ بی‌سیم معکوس می‌کند – یک ویژگی آیفون که فقط با بسته باتری MagSafe کار می‌کند.

بررسی را بخوانید: بررسی بسته باتری MagSafe اپل