دوره مدیریت شبکه های دوربین مداربسته آموزش مدیریت شبکه های دوربین مداربسته مدرک مدیریت شبکه های دوربین مداربسته گواهینامه مدیریت شبکه های دوربین مداربسته فن پردازان

بزرگ شدن ابعاد پیکسل باعث افزایش ظرفیت آن در ذخیره شارژ الکتریکی شده و در شرایط روشنایی بالا حداکثر نرخ سیگنال به نویز حسگر افزایش می یابد. در دنیای آنالوگ و دیجیتال مفهوم وضوح تصویر که به آن قدرت تفکیک نیز گفته می شود شبیه به هم است ولی تفاوت های مهمی در تعریف آن در این دو مبحث وجود دارد. از آنجایی که فن آوری ویدئویی آنالوگ از صنعت تلویزیون سرچشمه می گیرد، تصویر در ویدئوی آنالوگ از arya-cctv.ir خطوط تلویزیونی تشکیل شده است اما در سیستم دیجیتال تصویر از پیکسل های مربعی تشکیل می شود. سایز و اندازه حسگرهای CCD و CMOS می تواند به صورت 1/4 یا 1/3 یا 1/2 و یا 2/3 اینچ باشد که این ابعاد معرف اندازه قطر آنهاست. در واقع می توان گفت حسگرهای با ابعاد متفاوت از نظر کیفیت ارائه داده، تفاوتی با هم ندارند اما آنچه با تغییر اندازه CCD ها در دوربین ایجاد می شود زاویه دید بهتر دوربین است.

کار NVR هم دقیقا عین DVR برای ضبط تصاویر دوربین های مدار بسته می باشد. مهمترین تفاوت این دو در رمزگذاری ویدیو می باشد که در NVR وجود دارد و امنیت بیشتری خواهند داشت. دوره نصب دوربین را کاملا عملی زیر نظر اساتیدی که به صورت عملی در بازار به کار مشغول بوده و با تجربه از نظر بازار کار واقعی و درآمدی می باشند، در کارگاه های کامل و مجهز کار خواهید کرد. اما اگر بخواهید با دوربین معمولی انجام بدید هم باید دستگاه دی وی آر داشته باشید هم سیم کشی کنید هم مودم وصل بشه بهش و انتقال تصویر انجام دید با دی وی آر که کاره متخصصه. دوربین مداربسته داری پیچیدگی های خاص خود است و باید مواردی از جمله محل نصب، نوع نصب و اینکه چه دوربینی باید کجا نصب شود، رعایت شود.

جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید در لنز دوربین مدار بسته

به طور کلی این قاعده را به یاد داشته باشید که در محیط کوچکی در حدود ۵۰ متر، لنز ۳٫۶ انتخاب مطلوبی خواهد بود و هر چقدر فاصله شئ مد نظر بیشتر باشد، به طبع، فاصله کانونی آن هم باید به دنبال آن افزایش یابد. البته انتخاب بنز به این سادگی نیست و برای این کار به تجربه زیادی نیاز است. انتخاب دیگری که می تواند در این شرایط مناسب باشد، انتخاب لنز هایی دارای قابلیت فوکوس متغیر می باشد. محدوده فوکوس در این لنز ها، محدود می باشد اما به شما در امر انتخاب لنز بسیار کمک می کند و کار شما را به مراتب آسان تر می کند. در این قسمت پس از سرچ کردن تجهیزات متصل به کامپیوتر شما خواهید توانست دوربین خود را که با IP مشخص شده روی جعبه قابل شناسایی است پیدا کنید و آن را به نرم افزار اضافه کنید.

  • شاید ممکن است شما دوست داشته باشید سیستم دوربین مداربسته مکانتان را خودتان نصب بنمایید.
  • می توان از مبدل های SFP در محیط باز هم استفاده کرد و نسبت به دمای محیط هم مقاوم است.
  • پرکاربرد ترین دسته لنزها، لنزهای FFL هستند و در سه نوع میدان دید زاویه باز (90 درجه) و زاویه متوسط (40 درجه) و زاویه باریک (5درجه) ساخته می شوند.
  • مقاله نصب دوربین مداربسته مانند سایر مقالات آموزشی سایت بیکارنه قدم به قدم طراحی شده است تا آموزش کاملی ارائه شود، پس توصیه می کنم با توجه به فهرست زیر این مقالات را مطالعه کنی ( برای مطالعه روی هر عنوان کلیک کن).
  • این مبدل سیگنال الکتریکی را به سیگنال فیبر نوری تبدیل می کند و بنابراین می توان ویدئوی دوربین را از طریق کابل فیبر نوری منتقل کرد.
اگر می توانید تصویری را روی مانیتور تست ویدیو ببینید، دوربین کار می کند. کانکتورهای RJ45 (دوربین های IP) و کانکتورهای BNC (دوربین های آنالوگ) را بررسی کنید. اگر تصاویر را نمی بینید، بررسی کنید منبع تغذیه روشن است و به درستی وصل شده است یا نه. دوربین های IP، داده ها را قبل از انتقال از طریق اینترنت به سرور شما رمزگذاری و فشرده می کنند و از VPN پشتیبانی می کنند و امنیت بیشتری دارند. بله چند خوابگاه دانشجویی، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

دوربین مداربسته دید در شب یکی از دوربین های بسیار پرکاربرد توسط کاربران است. دوربین تحت شبکه نوعی از دوربین مداربسته است که برخلاف دوربین مداربسته توربو اچ دی که انتقال اطلاعات… همچنین در مواردی که شما از دوربین مداربسته در حالتoutdoor استفاده می‌کنید، ممکن است سارقین به سیم متصل به دوربین دسترسی داشته باشند. به راحتی آن را قطع ‌کنند تا بتوانند به منطقه نفوذ کنند، اما در دوربین wireless قطع ارتباط بسیار سخت‌تر است. همچنین، این افراد باید برای مهارت ها و تکنیک هایی که در این زمینه آموخته اند تبلیغات مستمر کرده و به بازارهای جدید شغلی و کاری بیاندیشند تا بتوانند در بازار رقابتی پیش از دیگران حرکت کرده و موفقیت های روز افزون به دست آورند.

آموزش نصب دوربین مداربسته، آموزش نصب دی وی آر، آموزش نصب ان وی آر و آموزش انتقال تصویر روی موبایل

می باشد.این فروشگاه کار خود را به صورت رسمی در این ضمینه از سال 96 شروع نموده است و گارانتی و پشتیبانی 24 ساعته و احترام به مشتری را سر لوحه کار خود قرار داده است.این فروشگاه زیر مجموعه شرکت ” ابر الکترونیک” می باشد. در این مقاله به صورت خلاصه و در عین حال کامل سعی کردیم نصب دوربین های مداربسته را توضیح دهیم. در صورتی که سوال و یا نظری دارید حتما” زیر این مقاله با ما به اشتراک بگذارید. چرا که به وسیله این شبکه اینترنتی، دوربین ها و گیرنده ها کار ارسال، دریافت و ذخیره کردن عکس ها را انجام خواهند داد. بهتر است در صورت بزرگ بودن پروژه نصب، از شیوه سوم یعنی نوع شبکه بی سیم استفاده کنید.

سوالات متداول دوره نصب دوربین مدار بسته