اسکرین شات های دو ساله با یادداشت ها و گرافیک ها را فقط با 40 دلار نشانه گذاری کنید

Makeup Hero ابزاری است که گرفتن ایده ها، صرفه جویی در زمان و برقراری ارتباط واضح را برای شما آسان تر می کند. این امکان را به شما می دهد تا تصاویر را فوراً روی صفحه نمایش رایانه یا دستگاه های تلفن همراه بگیرید و سپس آنها را با انواع ابزارهای حاشیه نویسی و ویرایش سفارشی کنید. می توانید متن، خط، فلش، بیضی و مستطیل اضافه کنید. از قلم یا هایلایتر استفاده کنید، حتی قسمت هایی از تصویر را محو کنید. فونت ها، خطوط، رنگ ها، موقعیت و مقیاس را ویرایش کنید. چرخش، برش، حذف، لغو و دوباره انجام دهید. شما حتی می توانید تصاویر را وارد کنید، و همچنین صفحات را اضافه و حذف کنید.

تصور کنید اگر می توانستیم چقدر از نظر شخصی، حرفه ای و آموزشی سازنده تر بود اسکرین شات ها را سازماندهی کنید و روی آنها یادداشت بردارید. این دقیقاً همان کاری است که می‌توانید با Markup Hero انجام دهید، و کاربران جدید می‌توانند در حال حاضر یک برنامه Superhero Pro دو ساله با تنها 39 دلار دریافت کنند.

Markup Hero دارای یک آپلود کننده تصویر و PDF و توانایی به اشتراک گذاری پیوند منحصر به فرد برای نشانه گذاری، PDF، تصویر یا اسکرین شات شما است. حتی می‌توانید اسکرین‌شات‌ها، نشانه‌گذاری‌ها و تصاویر را مستقیماً در کلیپ‌بورد خود کپی کنید، سپس آنها را در یک متن، ایمیل یا برنامه ارتباطی مانند Slack جای‌گذاری کنید. تنظیمات حریم خصوصی خود را تغییر دهید تا آنها را خصوصی نگه دارید یا برای هر کسی که پیوند دارد در دسترس باشد.

اسکرین شات یکی از ساده ترین راه ها برای گرفتن اطلاعاتی است که می خواهیم ذخیره کنیم. از سوی دیگر، یافتن دوباره آنها اغلب وقت گیر است. گاهی اوقات، حتی ممکن است تمام دلایلی که می‌خواستیم اطلاعات را ذخیره کنیم، به خاطر نمی‌آوریم.

محتوای زیر توسط شرکای ZDNet برای شما آورده شده است. اگر محصولی را بخرید که در اینجا مشخص شده است، ممکن است کمیسیون وابسته یا غرامت دیگری دریافت کنیم.

علاوه بر این، می‌توانید با یک کلیک به همه نشانه‌گذاری‌ها در هر نقطه از تاریخچه آن‌ها دسترسی داشته باشید و سپس هر گونه ویرایشی را که دوست دارید از طریق هر مرورگر وب انجام دهید، که در نهایت ممکن است در وقت شما صرفه‌جویی کند. به راحتی می توان فهمید که چرا Markup Hero در Capterra دارای امتیاز 4.7 از پنج ستاره است. همانطور که منتقد Jeheen Mahmood Z توضیح می دهد، “این یک چیز ضروری است. من می توانم به معنای واقعی کلمه هر روز ساعت ها را با حاشیه نویسی اسکرین شات به جای تایپ دستورالعمل ها برای تیمم صرفه جویی کنم.”

جایگزین-this-image.jpg

StackCommerce

نشانه‌گذاری‌هایی که برای شما ارسال می‌شوند را ویرایش یا تکرار کنید و نسخه‌های جدیدی را حتی از نشانه‌گذاری‌های خودتان ایجاد کنید. بهترین از همه، Markup Hero به شما کمک می کند تا همه چیز را با عنوان، ستاره و مجموعه سازماندهی کنید. سپس، اگر دوست دارید، می‌توانید نشانه‌گذاری‌ها، اسکرین شات‌ها یا تصاویر را دانلود کنید تا آنها را به صورت محلی یا در فضای ابری ذخیره کنید یا آنها را به اشتراک بگذارید.

یک اشتراک دو ساله دریافت کنید Markup Hero Superhero Pro Plan امروز در حالی که برای کاربران جدید فقط 39 دلار است که 67 درصد کمتر از قیمت اشتراک معمولی 120 دلاری است.


منبع: https://www.zdnet.com/article/markup-two-years-worth-of-screenshots-with-notes-and-graphics-for-just-40/#ftag=RSSbaffb68