The Eve Light Strips در آمازون به فروش می رسد: 38 دلار صرفه جویی کنید

به‌عنوان شخصی که خانه‌شان با چراغ‌های هوشمند ادغام شده است، آنها یک تغییر کامل بازی هستند و راه‌هایی را برای تنظیم نور شما با رنگ‌های شبح وار هالووین، استفاده از دستورات صوتی برای تنظیم روشنایی و موارد دیگر ارائه می‌دهند. برای کاربران Apple HomeKit، نوار نور حوا برای فروش است فقط 41 دلار – پس انداز از 38 دلار.

Eve Light Strip می تواند در جاهایی که اضافه کردن چراغ رومیزی دشوار است نور اضافه کند و سفارشی سازی را برای خانه شما ارائه دهد. می توانید آن را در پشت تلویزیون خود قرار دهید – مانند من – برای ایجاد محیط در فیلم های شبح وار هالووین، یا می توانید از آن در پشت تخت خود برای اضافه کردن یک چراغ مطالعه آسان قبل از خواب استفاده کنید. متناوبا، این یک گزینه عالی برای زیر قفسه ها، کابینت ها و موارد دیگر است تا مطمئن شوید که می توانید در طول روز و شب به وضوح ببینید.

می‌توانید به راحتی آن را در عرض چند دقیقه راه‌اندازی کنید – به سادگی آن را وصل کنید، Light Strip را وصل کنید و راه‌اندازی را از طریق برنامه به پایان برسانید. می تواند تا 6.6 فوت را تحمل کند، اما می تواند تا 32.8 فوت با اکستنشن افزایش یابد. شما باید مطمئن شوید که شبکه 2.4 گیگاهرتز در مرورگر فعال است.

نوار نور حوا

آمازون
در ادغام شده است سیستم هوم کیت خانه هوشمند اپل، روشنایی 1800 لومن را با لمس آیفون یا آی پد شما ارائه می دهد. شما به راحتی می توانید نورپردازی، از جمله انتخاب رنگ، تغییر رنگ، روشن کردن و کاهش نور را از طریق برنامه یا با فرمان صوتی Siri کنترل کنید. همچنین از HomeKit Adaptive Lighting برای تنظیم خودکار دمای رنگ در طول روز پشتیبانی می کند.

اگر Apple HomeKit دارید و می خواهید مقداری پیتزا سبک به خانه خود اضافه کنید، حتماً همین امروز آن را انتخاب کنید. ما نمی دانیم این فروش تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. برای دریافت معامله، حتماً کوپن تخفیف 20 درصدی اضافی را بررسی کرده و آن را به سبد خرید خود اضافه کنید تا دریافت کنید. معامله 41 دلاری. و اگر همچنان می‌خواهید چراغ‌های هوشمند بیشتری به خانه خود اضافه کنید و می‌خواهید گزینه‌های دیگری را جستجو کنید، حتماً انتخاب‌های ما را برای بهترین چراغ‌های هوشمند بررسی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/eve-light-strips-deal-promo-code-coupon-sale/#ftag=RSSbaffb68