Red Hat OpenStack Platform 17 وارد شد

برخی هنوز بر این امر اصرار دارند OpenStack، ابر منبع باز Infrastructure-as-a-Service (IaaS) مرده است. آنها خیلی اشتباه می کنند. توسط دولتمردشمارش، OpenStack محبوب ترین ابر منبع باز از همه است. و چه چیزی برای آن مهمتر است کلاه قرمز این است که مخابرات، مانند Verizon شبکه های تلفن همراه و 5G، زنده و در حال مرگ توسط OpenStack. بنابراین، جای تعجب نیست که Red Hat پلتفرم OpenStack Red Hat (RHOP) 17 را عرضه کرد در کنگره جهانی موبایل روز چهارشنبه در لاس وگاس، این شرکت در مورد اینکه چگونه OpenStack و مخابرات دست در دست هم کار می کنند صحبت کرد.

OpenStack 17 به روز شده همچنین دارای تخصیص منابع پویا برای پشتیبانی از استقرارهای سبک تر است. اینها استقرارهایی هستند، مانند محاسبات لبه، که به خدمات زیادی نیاز ندارند.

همچنین: در قانون نرم افزارهای منبع باز ایمن چیست؟

منظورم این است که وقتی شما در مورد بیش از 2.5 میلیارد کاربر تلفن همراه در حال اجرا در RHOP صحبت می کنید، در حال صحبت کردن با پول واقعی هستید.

ماریا براچو، مدیر اصلی محصول OpenStack، توضیح داد: “ما در چند سال گذشته دریافتیم که این گفتگو یک مناقشه مذهبی بین دو پلتفرم نیست، بلکه بیشتر جایی است که حجم کاری آنها به بهترین شکل ارائه می شود.” بنابراین، OpenStack 17 اکنون از یک صفحه کنترل مجازی که با OpenShift اجرا می شود، پشتیبانی می کند. این به کاربران امکان می‌دهد هم سرویس‌های بومی ابری مبتنی بر Kubernetes و هم ماشین‌های مجازی (VM) را روی یک ابر اجرا کنند.

برج 5G

solarseven/Shutterstock

در حالی که RHOP جدید بیشتر برای مخابرات جذاب خواهد بود، اما همچنان یک پلت فرم محکم برای موارد استفاده دیگر است. اینها شامل ابرهای خصوصی، ابرهای عمومی و استقرار لبه‌ها هستند. در واقع، هرکسی که می‌خواهد به جای اعتماد کردن به خدمات خود به یکی از شرکت‌های ابر ابری، مانند خدمات وب آمازون، آژور یا گوگل کلود، ابر خود را کنترل کند، باید RHOP را در نظر بگیرد.

داستان های مرتبط:


منبع: https://www.zdnet.com/article/red-hat-openstack-platform-17-arrives/#ftag=RSSbaffb68در همان زمان، اگر می‌خواهید OpenShift را بر روی فلز خالی اجرا کنید، سپس با OpenShift و OpenStack با هم کار کنید، زمانی که برای بارهای کاری شما بهتر عمل کرد، می‌توانید. براچو افزود: “ما کارهای زیادی انجام داده ایم تا مطمئن شویم که پلتفرم ها می توانند با هم استفاده شوند. علاوه بر این، شما می توانید هر دو را اجرا کنید. توابع شبکه مجازی (VNF) و توابع شبکه بومی ابری (CNF) روی سکوهای جفت شده همچنین وجود دارد شبکه مجازی باز (OVN) ابزار مهاجرت برای اعتبارسنجی مهاجرت ها بین vSwitch (OVS) را باز کنید و OVN و پشتیبانی از بارگیری برای NIC های هوشمند. همچنین یک پیش‌نمایش فناوری از کنترل دسترسی مبتنی بر نقش (RBAC) با افزایش اعمال در سرویس‌های OpenStack برای امنیت بیشتر وجود دارد.”

با این نسخه، رد هت همچنین تاکید کرد که چگونه با خود نزدیک‌تر کار می‌کند کوبرنتیس-مستقر OpenShift رهایی. برخی افراد با این توهم کار می کنند که OpenStack و Kubernetes رقیب یکدیگر هستند. آنها نیستند. همانطور که Red Hat نشان می دهد، آنها می توانند با هم کار کنند تا از مزایای ماشین های مجازی و کانتینرها بهره مند شوند.