Level Lock+ آخرین قفل هوشمندی است که از Apple Home Key پشتیبانی می کند

من ظاهر Lock+ را دوست دارم زیرا در بیرون مانند یک پیچ استاندارد به نظر می رسد — صفحه کلید یا هر نوع صفحه نمایشی وجود ندارد. و در پشت در، یک محفظه بزرگ برای باتری وجود ندارد. همه آن در داخل قفل و خود قفل جاسازی شده است که قابل توجه است.

را Beat Encode Plus 320 دلاری قفل دیگری است که می توانم پیدا کنم که از iPhone یا Apple Watch برای باز کردن قفل درب جلو پشتیبانی می کند، درست مانند زمانی که پرداخت موبایلی انجام می دهید.

همچنان می‌توانید از ورودی لمسی یا صفحه‌کلید استفاده کنید، و همچنین دعوت‌نامه‌هایی را برای مهمانان ارسال کنید تا به آنها اجازه دسترسی به خانه‌تان را بدهید. وجود دارد لوازم جانبی صفحه کلید ۷۹ دلاری اگر ترجیح می‌دهید کدهایی برای باز کردن قفل درب خود داشته باشید، می‌توانید در نزدیکی آن قرار دهید.

Apple Home Key از NFC برای انتقال داده‌ها از کلیدی در برنامه Wallet استفاده می‌کند که با سایر کاربران iPhone یا Apple Watch به اشتراک گذاشته شده است. پس از شناسایی کلید، قفل فعال می شود. با این حال، این بدان معنا نیست که شما فقط می توانید کلیدها را به اشتراک بگذارید و به کاربران اپل اجازه دسترسی بدهید.

شما ممکن است عکس ها یا فیلم هایی از آن را دیده باشید قفل سطح + در طول هفته گذشته و از اینکه اطلاعات بیشتری در مورد قفل به راحتی در دسترس نبود تعجب کردم مرحله سایت اینترنتی. اما امروز، این تغییر می کند.

را Lock+ اکنون با قیمت 329.95 دلار در دسترس است. این قفل با روکش نیکل ساتن عرضه می شود و در فروشگاه های اپل موجود است یا می توانید نسخه مشکی مات قفل را از طریق آن تهیه کنید. Apple.com.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/level-lock-is-the-latest-smart-lock-to-support-apple-home-key/#ftag=RSSbaffb68Level در روز جمعه رسماً Level Lock+ را معرفی کرد، تنها دومین قفل هوشمند (که من می شناسم) که از ویژگی Home Key آیفون پشتیبانی می کند.

همچنین: پول خود را برای این محصولات اپل هدر ندهید

من چند ماه است که Schlage Encode Plus را آزمایش می کنم و نحوه دسترسی ما به خانه کاملاً تغییر کرده است. همه بچه‌های من کلید مخصوص به خود را روی آیفون یا ساعت خود دارند و مشکل قبلی را که در استفاده از قفل هوشمند داشتیم از بین می‌برد — آنها کد خود را فراموش می‌کنند. به سمت در بروید، روی تلفن یا ساعتتان ضربه بزنید، و 2 ثانیه بعد داخل خانه هستید.

استفاده از برنامه قفل روی گوشی در مقابل درب بسته

تصویر: صفحه اصلی
Level Lock+ همان طراحی مینیمال قفل اصلی را دارد و اگر آیفون یا اپل واچ هم دارید، ورود به خانه به سادگی خرید چیزی با Apple Pay است.