Level Lock+ آخرین قفل هوشمندی است که از Apple Home Key پشتیبانی می کند

همچنین: پول خود را برای این محصولات اپل هدر ندهید

را Lock+ اکنون با قیمت 329.95 دلار در دسترس است. این قفل با روکش نیکل ساتن عرضه می شود و در فروشگاه های اپل موجود است یا می توانید نسخه مشکی مات قفل را از طریق آن تهیه کنید. Apple.com.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/level-lock-is-the-latest-smart-lock-to-support-apple-home-key/#ftag=RSSbaffb68استفاده از برنامه قفل روی گوشی در مقابل درب بسته

تصویر: صفحه اصلی
همچنان می‌توانید از ورودی لمسی یا صفحه‌کلید استفاده کنید، و همچنین دعوت‌نامه‌هایی را برای مهمانان ارسال کنید تا به آنها اجازه دسترسی به خانه‌تان را بدهید. وجود دارد لوازم جانبی صفحه کلید ۷۹ دلاری اگر ترجیح می‌دهید کدهایی برای باز کردن قفل درب خود داشته باشید، می‌توانید در نزدیکی آن قرار دهید.

Level در روز جمعه رسماً Level Lock+ را معرفی کرد، تنها دومین قفل هوشمند (که من می شناسم) که از ویژگی Home Key آیفون پشتیبانی می کند.

من چند ماه است که Schlage Encode Plus را آزمایش می کنم و نحوه دسترسی ما به خانه کاملاً تغییر کرده است. همه بچه‌های من کلید مخصوص به خود را روی آیفون یا ساعت خود دارند و مشکل قبلی را که در استفاده از قفل هوشمند داشتیم از بین می‌برد — آنها کد خود را فراموش می‌کنند. به سمت در بروید، روی تلفن یا ساعتتان ضربه بزنید، و 2 ثانیه بعد داخل خانه هستید.

من ظاهر Lock+ را دوست دارم زیرا در بیرون مانند یک پیچ استاندارد به نظر می رسد — صفحه کلید یا هر نوع صفحه نمایشی وجود ندارد. و در پشت در، یک محفظه بزرگ برای باتری وجود ندارد. همه آن در داخل قفل و خود قفل جاسازی شده است که قابل توجه است.

Level Lock+ همان طراحی مینیمال قفل اصلی را دارد و اگر آیفون یا اپل واچ هم دارید، ورود به خانه به سادگی خرید چیزی با Apple Pay است.

شما ممکن است عکس ها یا فیلم هایی از آن را دیده باشید قفل سطح + در طول هفته گذشته و از اینکه اطلاعات بیشتری در مورد قفل به راحتی در دسترس نبود تعجب کردم مرحله سایت اینترنتی. اما امروز، این تغییر می کند.

Apple Home Key از NFC برای انتقال داده‌ها از کلیدی در برنامه Wallet استفاده می‌کند که با سایر کاربران iPhone یا Apple Watch به اشتراک گذاشته شده است. پس از شناسایی کلید، قفل فعال می شود. با این حال، این بدان معنا نیست که شما فقط می توانید کلیدها را به اشتراک بگذارید و به کاربران اپل اجازه دسترسی بدهید.

را Beat Encode Plus 320 دلاری قفل دیگری است که می توانم پیدا کنم که از iPhone یا Apple Watch برای باز کردن قفل درب جلو پشتیبانی می کند، درست مانند زمانی که پرداخت موبایلی انجام می دهید.