Cyber ​​Monday 2022: iPad، Apple Watch و Beats رایگان اگر به آیفون 5G ارتقا دهید

من راهی پیدا کردم که معامله را حتی بهتر کنم. بسیاری از گوشی‌های هوشمند Verizon 5G تخفیف زیادی دارند یا پیشنهادهایی به آن‌ها ضمیمه شده‌اند. شما می توانید از نظر فنی برای اپل آیفون 12 چیزی پرداخت نکنید با برنامه تلفن مناسب و iPad (نسل نهم)، Apple Watch SE و Beats Fit Pro را نیز به صورت رایگان دریافت کنید. سپس تنها چیزی که شما مسئول آن هستید، شارژ ماهانه طرح تلفن خود است که به هر حال باید آن را پرداخت می کردید. Verizon تخمین می زند که این معامله تا 1900 دلار برای شما صرفه جویی می کند! امروز تمام می شود. (معامله دیگری وجود دارد که در 27 نوامبر به پایان رسید، بنابراین چاپ دقیق را بررسی کنید تا مطمئن شوید که قراردادی را انتخاب می کنید که در 28 نوامبر به پایان می رسد.)

سه دسته از محصولات مانند تلفن و تبلت

Verizon

فقط برو به تلفن های هوشمند 5G اپل از طریق Verizon، یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید (با دانستن اینکه آیفون 13 مینی، آیفون 12، آیفون 12 مینی، و آیفون SE در حال حاضر به صورت رایگان با طرح تلفن مناسب ارائه می شوند)، به راه های پس انداز بخش، انتخاب کنید اضافه کردن خط جدید یا خط موجود را ارتقا دهید، و سپس اضافه کنید Apple Watch SE (نسل دوم) را به همراه حداکثر دو هدیه رایگان دیگر دریافت کنید. فقط آنلاین.

اگر گوشی گوگل یا سامسونگ را انتخاب کنید، گزینه های زیر را برای هدایای رایگان خواهید داشت:

  1. برای ساعت هوشمند رایگان، می‌توانید یکی از Samsung Galaxy Watch4 (40mm)، Samsung Watch5 (40mm)، Google Pixel Watch یا Orbic Smart Wrist را انتخاب کنید.
  2. برای تبلت رایگان، می‌توانید یکی از Samsung Galaxy Tab A7 Lite، TCL TAB 8 یا TCL TAB Disney Edition را انتخاب کنید.
  3. برای هدفون‌های رایگان، می‌توانید از بین JBL Live Free NC+ TWS، Pixel Buds Pro یا Samsung Galaxy Buds 2 Pro یکی را انتخاب کنید.

گوشی 5G سامسونگ که در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می شود سامسونگ گلکسی اس 20 FE، که با قیمت 599 دلار به فروش می رسد. انتخاب کردن یکی از گوشی های 5G دیگر سامسونگ این به معنای پرداخت هزینه آن و طرح برای دریافت سه هدیه است.

ساعت در حال بررسی است که ممکن است بهترین معامله Cyber ​​Monday تا به حال باشد: وقتی به آیفون 5G (iPhone SE، iPhone 12 و بالاتر) ارتقا دهید، می توانید یک iPad، یک Apple Watch SE و هدفون Beats Fit Pro را به صورت رایگان دریافت کنید. ) و برای طرح تلفن Verizon 5G ثبت نام کنید.

اگر در مورد آن فکر کنید، یک طرح 5G دست به دست هم می دهد: مشتریانی که به تلفن های هوشمند قدیمی خود نگاه می کنند و به ارتقاء به 5G فکر می کنند، می دانند که باید برای یک طرح مربوطه و برای تلفن هزینه پرداخت کنند.

به همین ترتیب، گوگل پیکسل 6a به جای قیمت معمول 499 دلار، در حال حاضر رایگان است.

اگر بیشتر از گوشی‌های سامسونگ یا گوگل پیکسل هستید، معاملات مشابهی برای هر یک از این برندها وجود دارد. شما یک تلفن هوشمند 5G و یک طرح Verizon می‌خرید و یک تبلت، ساعت هوشمند و هدفون انتخاب می‌کنید.

همچنین: بهترین معاملات ورایزون سایبر دوشنبه

ورایزون سه لوازم جانبی مورد تقاضا را به شما هدیه می دهد که همراه با یک تلفن 5G هستند در ازای اینکه شما هر ماه مبلغی را برای طرحی بپردازید و تلفن مورد نظر خود را پرداخت کنید.

شما همان روشی را که با گزینه اپل انجام دادید دنبال کنید: فقط به صفحه گوشی هوشمند بروید و پیشنهاد را در زیر اضافه کنید راه های پس انداز.


منبع: https://www.zdnet.com/article/cyber-monday-2022-verizon-will-give-you-an-ipad-apple-watch-and-beats-if-you-upgrade-to-5g/#ftag=RSSbaffb68