AWS می‌خواهد به خودروسازان کمک کند تا با IoT Fleetwise خودروهای هوشمندتری بسازند

سازندگان بزرگ خودرو قبلاً AWS IoT FleetWise را در مشاغل خود گنجانده اند، از جمله Hyundai Motor Group (HMG)، LG CNS و Renesas Electronics Corporation.

در نهایت، رانندگان باید مزایای این نوع سیستم را به طرق مختلف ببینند – خودروسازان قادر خواهند بود نگرانی‌های ایمنی را تشخیص دهند و سریع‌تر فراخوان دهند. آنها باید بتوانند سیستم های اطلاعات سرگرمی هوشمندتر و همچنین سیستم های رانندگی خودکار و کمک راننده بهتری را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

صنعت خودرو یک مشتری طبیعی برای AWS است که در حال تکامل است. رایانش ابری به بخشی جدایی ناپذیر از محصولات و خدمات بی شماری تبدیل شده است. اما با افزایش حجم داده های تولید شده، شرکت هایی مانند خودروسازان به دنبال AWS و سایر ارائه دهندگان ابری هستند تا به آنها در مدیریت بهتر اطلاعات و استفاده بهتر از آن کمک کنند.

HaeYoung Kwon، معاون رئیس جمهور و رئیس گروه توسعه سرگرمی اطلاعاتی در HMG گفت: “به عنوان یک تولید کننده پیشرو جهانی خودرو، ما از وسعت و عمق خدمات AWS برای کمک به ایجاد قابلیت های جدید خودروی متصل قدردانی کرده ایم.”

aws.jpg

تصویر: Michael Vi / Shutterstock

همچنین: رویارویی با خانه هوشمند: استراتژی دستگاه آمازون واقعاً در مورد چیست؟

ساختار ذخیره سازی استاندارد شده به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با تعریف قوانینی برای زمان جمع آوری و انتقال آن بر اساس پارامترهای قابل تنظیم، مقدار داده های منتقل شده به ابر را کاهش دهند و امکان انتقال داده ها را در زمان واقعی فراهم می کند.

هیچ هزینه اولیه ای برای استفاده از AWS IoT Fleetwise وجود ندارد و مشتریان فقط برای خدمات اساسی استفاده شده پرداخت می کنند. شروع به کار به آسانی بازدید از آن است صفحه فرود AWS IoT Fleetwise. این سرویس با جمع‌آوری داده‌های خودروی استاندارد به طور کلی امروزه در شرق و اروپا در ایالات متحده در دسترس است و به زودی در دسترس خواهد بود.


منبع: https://www.zdnet.com/article/aws-iot-fleetwise-are-you-an-automotive-company-needing-a-more-efficient-way-to-collect-and-transfer-vehicle-data-to-the-cloud-now-you-can/#ftag=RSSbaffb68

امروز، خدمات وب آمازون در دسترس بودن عمومی AWS IoT Fleetwise را اعلام کرد، سرویسی که نحوه جمع‌آوری داده‌های خودرو توسط شرکت‌های خودروسازی و انتقال داده‌های میلیون‌ها خودرو به فضای ابری را در زمان واقعی با استفاده از قابلیت‌های جمع‌آوری داده هوشمند تسهیل می‌کند.

صنایع خودروسازی بیش از یک دهه است که داده ها را از حسگرهای اصلی خودرو جمع آوری کرده اند تا عملکرد خودرو را بهینه کنند. همانطور که وسایل نقلیه هوشمندتر می شوند، با حسگرهای پیشرفته تری ساخته می شوند که داده های بیشتری تولید می کنند. کشف نحوه جمع آوری، انتقال و ذخیره آن داده ها می تواند چالشی به موقع و پرهزینه برای صنعت خودرو ایجاد کند، چالشی که AWS IoT Fleetwise سعی در حل آن دارد.

مایک تزامالوکاس، مدیر کل خودروهای اینترنت اشیا در AWS گفت: «اکنون، با استفاده از AWS IoT FleetWise، مشتریان به راحتی می‌توانند داده‌های دقیق خودرو مورد نیاز خود را مشخص کرده و آن‌ها را در قالبی استاندارد تجزیه و تحلیل کنند تا بینش عملی در مورد وضعیت سلامت و عملکرد خودرو به دست آورند. شرکت های خودروسازی اکنون می توانند از داده های استخراج شده از طریق AWS IoT FleetWise برای کمک به بهبود کیفیت، ایمنی و استقلال خودرو استفاده کنند.

خودروسازان، تامین کنندگان، اپراتورهای ناوگان و فروشندگان فناوری در صنعت خودرو همگی می‌توانند از AWS IoT FleetWise بهره ببرند، که داده‌های خودرو را به روشی استاندارد برای تجزیه و تحلیل داده‌ها در فضای ابری جمع‌آوری، سازماندهی و ذخیره می‌کند، بدون اینکه نیازی به توسعه مجموعه داده‌های سفارشی خود داشته باشد. سیستم های.