Apple Watch SE (2022) در مقابل Apple Watch SE (2020): چه چیزی جدید است؟

رتبه بندی IP

در حالی که رنگ نقره‌ای اپل واچ اصلاح‌شده SE (2022) به چشم می‌خورد، رنگ‌های قدیمی‌تر Space Grey و Gold با جدیدتر Midnight و Starlight جایگزین شده‌اند. مطمئنا، برای بسیاری از افراد این یک جزئیات جزئی است، اما شاید شما یک آیفون خاکستری فضایی یا یک مک بوک طلایی داشته باشید که به سادگی باید رنگ آن را هماهنگ کنید. در این صورت، بهترین شرط شما این است که یکی از مدل‌های قدیمی‌تر SE (2020) را قبل از فروخته شدن خریداری کنید.

3. شما در حال حاضر به یک اپل واچ جدید نیاز دارید

40 میلی متر: صفحه نمایش 324 x 394 پیکسل Retina LTPO OLED | صفحه نمایش 44 میلی متری 324 x 394 Retina LTPO OLED

SE (2022) از برنامه بازطراحی شده Apple Compass، از جمله نقاط راه جدید و ویژگی عقبگرد آن پشتیبانی می کند. این به این معنی است که می‌توانید هنگام بیرون رفتن در بیابان، نقاط راهنمای خود را تنظیم کنید، البته تا زمانی که سیگنال GPS پایداری داشته باشید. این برای علاقه مندان جهت یابی و همچنین کسانی که هنگام رفتن به کمپینگ فقط یک لایه ایمنی اضافی می خواهند بسیار عالی است.

جدای از اشتراک تراشه، SE (2022) و سری 8 نیز هر دو تراشه شتاب‌سنج جدید با وزن بالا را که برای پشتیبانی از ویژگی تشخیص تصادف اپل که به تازگی منتشر شده است، به دست آوردند. این معیار ایمنی جدید به اپل واچ SE (2022) (و همچنین سری آیفون 14 و سری 8) اجازه می‌دهد تا در صورت تصادف خودرو، فوراً با خدمات اضطراری و مخاطبین اضطراری شما تماس بگیرند. تصمیم اپل برای آوردن این ویژگی به مدل اقتصادی‌تر خود به این معنی است که شما مجبور نیستید بیش از 400 دلار هزینه کنید تا به آرامشی که ارائه می‌کند، برسید.

3. شما یک کوهنورد یا علاقه مند به فضای باز هستید

تراشه S5 (یکسان با تراشه سری 5)

ذخیره سازی 32 گیگابایت 32 گیگابایت باتری باتری لیتیوم یون 18 ساعته باتری لیتیوم یون 18 ساعته حسگرها GPS، ارتفاع سنج، سنسور قلب نوری، شتاب سنج، ژیروسکوپ، سنسور نور محیط، شتاب سنج با G بالا GPS، ارتفاع سنج، سنسور قلب نوری، شتاب سنج، ژیروسکوپ، سنسور نور محیط قابلیت اتصال Wi-Fi، بلوتوث 5.0، LTE (فقط مدل GPS + تلفن همراه) Wi-Fi، بلوتوث 5.0، LTE (فقط مدل GPS + تلفن همراه) تراشه S8 SiP (نسخه اصلاح شده تراشه سری 8)

Apple Watch SE (2022)

40 میلی متر: 27 گرم | 44 میلی متر: 33 گرم

40 میلی متر: صفحه نمایش 324 x 394 پیکسل Retina LTPO OLED | صفحه نمایش 44 میلی متری 324 x 394 Retina LTPO OLED

40 میلی متر: 30.7 گرم | 44 میلی متر: 36.4

نمونه-تصویر-16-9-red.jpg

تصویر: اپل

1. شما ارزان ترین ساعت اپل مدرن موجود را می خواهید

مواد و رنگ مورد

آلومینیوم: خاکستری فضایی، طلایی، نقره ای

بیشتر: Apple Watch SE در مقابل Apple Watch Series 7: کدام را باید بخرید؟

جایگزین هایی که باید در نظر گرفته شوند

پانل‌های پشتی نیز به‌روزرسانی شده‌اند تا با مواد مورد نظر شما مطابقت داشته باشند

تصویر: اپل

1. شما می خواهید سریع ترین ساعت اپل ارزان قیمت را داشته باشید

بیشتر: Apple Watch Ultra: هر آنچه که باید در مورد ساعت مقاوم اپل بدانید

شما باید اپل واچ SE (2020) را بخرید اگر…

مقاوم در برابر آب تا عمق 50 متری

نمایش دادن

برای سایر چشم انداز ساعت های هوشمند مقرون به صرفه باز هستید؟ این دستگاه های توصیه شده توسط ZDNET را در نظر بگیرید:


منبع: https://www.zdnet.com/article/apple-watch-se-2022-vs-apple-watch-se-2020-whats-new/#ftag=RSSbaffb68

بیایید به آنچه بین این دو مدل تغییر کرده است بپردازیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا باید سفارش خود را برای Apple Watch SE جدید در اسرع وقت دریافت کنید، یا فقط باید مدل اصلی را در حالی که هنوز در قفسه‌های فروشگاه است، بخرید.

مشخصات فنی

وزن

مقاوم در برابر آب تا عمق 50 متری

قیمت شروع از 249 دلار شروع از 230 دلار

شما باید اپل واچ SE 2022 را بخرید اگر…

اپل واچ اصلاح‌شده SE از نسخه اصلاح‌شده همان تراشه S8 استفاده می‌کند که در نسخه جدید اپل استفاده شده است. سری 8 اپل واچ. طبق گفته اپل، این سرعت 20 درصد بیشتر از اپل واچ SE اصلی و تقریباً به سرعت خود سری 8 است. با توجه به تفاوت قیمت قابل توجه بین SE جدید و سری 8، که حتی قیمت خرده فروشی را نیز به سرقت می برد.

2. شما می خواهید امنیت خانواده خود را پیگیری کنید

نمونه-تصویر-16-9-red.jpg

پردازنده

نمونه تصویر فقط برای آزمایش

تصویر: اپل

Apple Watch SE (2020)

آلومینیوم: نیمه شب، نور ستاره، نقره ای

قیمت اپل واچ اصلی SE در حال حاضر کمتر از قیمت راه اندازی برای SE جدید (2022) است. با این راه‌اندازی جدید، تضمین می‌شود که این برچسب‌های قیمت حتی بیشتر کاهش پیدا کنند. غیرقابل تصور نیست که بزودی بتوانید SE اصلی دو ساله و محبوب را با قیمتی در حدود 200 دلار یا حتی کمتر، تا زمانی که ذخایر تمام می شود، تهیه کنید.

2. شما واقعاً از سایه های قدیمی Space Grey یا Gold خوشتان آمد

اصلی اپل واچ SE از زمان عرضه در سال 2020 مورد علاقه مصرف کنندگان بوده است. این یک حد وسط عالی بین سری 3 قدیمی و جدیدترین و بهترین ساعت های اپل خط اصلی در چند سال گذشته ایجاد کرد. اما، اپل تصمیم گرفت که زمان ارتقا رسیده است و یک آن را ایجاد کرد SE کاملا جدید با ویژگی هایی که مستقیماً از آخرین نسل سری 8 گرفته شده است.

اپل واچ جدید SE (2022) قبل از اینکه به دست مصرف کنندگان برسد، اندکی دوره انتظار دارد. حتی اگر امروز سفارش دهید، تا 16 سپتامبر به دست شما نمی رسد. اگر واقعاً در حال حاضر به یک ساعت هوشمند اپل برای هدیه یا جایگزینی ساعت هوشمند شکسته یا گم شده ای که قبلاً دارید نیاز دارید، بهترین شرط شما این است که یکی از آن ها را بگیرید. مدل‌های SE (2020) که به سرعت ناپدید می‌شوند، مدام به آنها اشاره می‌کنیم.