6 بهترین سرویس پخش زنده تلویزیونی در سال 2022

در نهایت، اگر کانال های غیر انگلیسی می خواهید، Sling TV بهتر از همه سرویس های دیگر است. این شامل چندین زبان آسیایی و اروپایی است. همچنین پرتغالی عربی و برزیلی را ارائه می دهد.

بسته‌های Sling TV، علاوه بر پیشنهادات رایج مانند کانال‌های Showtime، ماهیانه از 6 تا 10 دلار هزینه دارند. به عنوان مثال، Sports Extra 10 دلاری با 15 کانال، از جمله NBA TV، ESPNU، ESPNEWS، NHL Network و چندین شبکه ورزشی کالج ارائه می شود. همچنین یک مورد علاقه شخصی، Willow Cricket را با 10 دلار در ماه ارائه می دهد. هالیوود اضافی 6 دلاری هفت کانال از جمله – برای طرز فکر من – فیلم های کلاسیک Turner (TCM) و ReelZ را ارائه می دهد.

معایب:

  • آنچه دریافت نمی کنید کانال های محلی ABC، CBS، و PBS است
  • Sling TV در DVR ابری خود فقط 50 ساعت (یا 200 ساعت برای 5 دلار اضافی) ارائه می دهد.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/best-live-tv-streaming-service/#ftag=RSSbaffb68

با دو بسته کانال ماهانه 35 دلاری شروع می شود. برخی از کانال‌ها در Sling Orange، بیش از 30 کانال، و Sling Blue، بیش از 45 کانال در دسترس هستند. نارنجی اساسا یک بسته ESPN/Disney است، در حالی که آبی یک بسته Fox/NBC را ارائه می دهد. بهترین معامله شما، اگر می‌خواهید مجموعه وسیعی از کانال‌ها را داشته باشید، ترکیب آنها با قیمت 50 دلار است.

امکانات: 2 گزینه بسته | کانال های ورزشی | دستگاه های پخش جریان AirTV 2 و AirTV Mini

من شخصاً Sling TV را از زمانی که در سال 2016 پخش زنده تلویزیونی را آغاز کرد، دوست داشتم. قیمت ترکیبی آبی و نارنجی آن هنوز هم کمتر از قیمت رقبای اصلی خود است و Sling TV را به بهترین سرویس پخش امروزی نسبت به قیمت تبدیل کرده است.
طرفداران:

  • پخش زنده تلویزیونی در سال 2016 آغاز شد
  • با دو بسته کانال ماهانه 35 دلاری شروع می شود

Sling TV در DVR ابری خود 50 ساعت ارائه می دهد. اگر بیشتر می خواهید، می توانید تا 200 ساعت فضای ذخیره سازی با 5 دلار اضافی در ماه داشته باشید. همچنین می‌توانید با استفاده از این سرویس آگهی‌های بازرگانی را فوروارد کنید.

گزینه های پخش شما… جالب هستند. Sling Orange به شما امکان می دهد هر بار یک کانال را پخش کنید، در حالی که Sling Blue امکان پخش سه کانال را فراهم می کند. اگر بسته را با هر دو دریافت کنید، می توانید چهار نمایش را به طور همزمان پخش کنید.

چیزی که دریافت نمی کنید کانال های محلی ABC، CBS، و PBS هستند. برای آن‌ها، Sling TV از شما می‌خواهد که از آنتن هوایی (OTA) استفاده کنید. در واقع، Sling TV دستگاه های پخش خود را دارد، AirTV 2 و AirTV Mini، برای تماشای تلویزیون Sling و کانال های محلی شما. من از هر دو استفاده کردم و دوست داشتم.

Sling TV یک رویکرد à la carte برای کانال‌ها دارد که آن را از رقبای خود جدا می‌کند و آن را به برترین انتخاب ما تبدیل می‌کند. در حالی که سایرین تمایل دارند فقط یک یا دو بسته ارائه دهند، Sling TV دو بسته اصلی – آبی و نارنجی – به اضافه طیف گسترده ای از بسته ها را که تا ده ها کانال مرتبط را با هم دارند ارائه می دهد. این یک نعمت مخلوط است، زیرا می تواند کمی گیج کننده باشد. اما من آن را دوست دارم زیرا به من اجازه می دهد فقط کانال هایی را که می خواهم دریافت کنم.