5 بهترین چراغ جلو در سال 2022

مشخصات فنی

  • خروجی نور (لومن): بالا: 500; متوسط: 250; کم: 6
  • حداکثر فاصله پرتو (متر): 120
  • میانگین زمان اجرا (ساعت): بالا: 7; متوسط: 19; کم: 350
  • باتری: لیتیوم یون قابل شارژ 2400 میلی آمپر ساعتی (micro USB)
  • وزن (با باتری، بر حسب گرم): 100
الماس سیاه می گوید که می توانید این جانور را 1000 بار شارژ کنید و باتری لیتیوم یونی در برف نیز به خوبی کار می کند و این را به یک نیروگاه تمام سال و تمام فعالیت تبدیل می کند. با صرف 10 دلار بیشتر از Spot، طوفان ممکن است موقعیت اولی را غصب کند تا به انتخاب همه جانبه برای بسیاری از علاقه مندان به فضای باز تبدیل شود.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-headlamp/#ftag=RSSbaffb68

تمام خصوصیات دیگری که فیلدهای Spot 400-R در این طوفان وجود دارند، از جمله دو دکمه که به شما کمک می‌کنند به راحتی بین تنظیمات پرتو و سیل، حالت‌های نور قرمز، سبز و آبی تغییر دهید، که Spot فاقد آن است. بعلاوه، دارای حالت بارق است که با همه چراغ‌های رنگی کار می‌کند، نشانگر باتری، و ویژگی PowerTap که تنها با یک لمس انگشت، لومن را بالا می‌برد – بهشتی برای استفاده با دستکش و زمستان. حافظه حالت آن چراغ را در آخرین تنظیمات استفاده شده روشن می‌کند، در حالی که حالت قفل از عذاب کشف اینکه Storm اکنون تخلیه شده شما همیشه در بسته شما روشن بوده است جلوگیری می‌کند.

طوفان همیشه یکی از داغ‌ترین چراغ‌های جلو در بازار بوده است، اما نسخه جدید آن باعث می‌شود طرفدارانش بیش از پیش بیزار شوند. این یک دستگاه مقاوم است، ساختار محکمی دارد، و مانند آزاردهنده‌های جزئی، گرد و غبار و آب را کنار می‌زند. ناگفته نماند که امتیاز IPX7 چشمگیر آن به این معنی است که می توان آن را تا یک متر به مدت 30 دقیقه در آب غوطه ور کرد. ارتقای فعلی به لطف یک لامپ 500 لومن که می تواند به مدت 7 ساعت در ارتفاع بالا بسوزد، پرتوی قدرتمند را در 120 متر طولانی تر کرده است. با این حال، پرتو بیش از 60 متری آن در حالت متوسط، 19 ساعت دوام می‌آورد و این اطمینان را می‌دهد که حتی ممکن است نیازی به شارژ مجدد آن در سفر آخر هفته نداشته باشید.