5 بهترین هدفون گیمینگ 2022

با یک بار شارژ کامل، حدود 10 ساعت بازی خواهید داشت و با کیس شارژ، می توانید تا 33 ساعت استفاده کنید. این به معنای شارژ مجدد کمتر و برنده شدن زمان بیشتری است. ای کاش Cloud Mix Buds دارای نوعی فناوری ANC بود تا تمرکز روی بازی یا چت شما را آسان‌تر کند، اما صدا به اندازه‌ای خوب است که بیشتر نویزهای پس‌زمینه مانند پچ پچ، فن‌ها یا دریچه‌ها را از بین ببرد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-gaming-earbuds/#ftag=RSSbaffb68

HyperX سرانجام بلوتوث را با Cloud Mix Buds به گزینه‌های صوتی خود معرفی کرد و آنها یکی از بهترین هدفون‌های بازی بی‌سیم هستند که می‌توانید بخرید. با بلوتوث، می‌توانید برای آزادی بیشتر حرکت، به‌صورت بی‌سیم به رایانه شخصی، دستگاه تلفن همراه و کنسول بازی خود متصل شوید. اما اگر می‌خواهید تاخیر کمتری داشته باشید، هدفون‌ها برای اتصال مطمئن‌تر، آداپتور USB-C 2.4 گیگاهرتزی نیز دارند. Cloud Mix Buds دارای ویژگی DTS Headphone: X برای صدای مجازی و سه بعدی است تا بتوانید گام‌ها، عکس‌ها و سایر نشانه‌های صوتی را مشخص کنید تا در بازی آنلاین و انفرادی برتری بیشتری به شما بدهد.

مشخصات فنی: قابلیت اتصال: 2.4 گیگاهرتز/بلوتوث | سکو: کامپیوتر، اندروید، سوییچ، ایکس باکس سری X/S، PS5 | عمر باتری: 33 ساعت | میکروفون: همه جهته دوگانه | حذف نویز: خیر