5 بهترین سرویس VPN در حال حاضر: اوت 2022

یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید این است که آیا به دنبال راه حلی برای کار در خانه در مقابل مسافرت هستید یا خیر. به عنوان مثال، اگر به ندرت سفر می کنید (حتی قبل از COVID-19)، پهنای باند قوی در خانه دارید، و NAS یا جعبه سرور دارید، ممکن است بخواهید VPN را از مشتری اصلی دستگاه خود به سرور خانگی خود و سپس به دنیا منتقل کنید. . اگر تازه کار در خانه را شروع کرده اید و شرکت شما یک VPN اختصاصی دارد، باید از هر فرآیندی که برای شما تعیین کرده اند استفاده کنید.

این لیست به اندازه برخی از لیست های توصیه های دیگر من شامل تحقیق و آزمایش اصلی نمی شود. این به این دلیل است که من از اوایل سال 2017 هر ماه یا بیشتر مقالات VPN می نویسم. من به یک نگاه کردم مقدار زیادی ارائه دهندگان VPN

همچنین:

بسیاری از ارائه دهندگان توصیه شده در این لیست تحت آزمایشات و بررسی های عمیق قرار گرفته اند که توسط تیم ارزیابی محصول CNET یا توسط من نوشته شده است. برای آنها، ما اعداد آزمایشی ملموسی داریم. سایر VPN ها مواردی بوده اند که ما سال ها در مورد آنها صحبت کرده ایم، با مدیریت و کاربران آنها صحبت کرده ایم، و به طور کلی یک تصور مثبت ایجاد کرده اند.

همچنین: سریعترین VPN: چگونه به خدمات برتر رتبه بندی کردیم

در نهایت، انتظار معجزه نداشته باشید. لوله‌های پهنای باند همه‌گیر خانگی شما احتمالاً بیش از همیشه مسدود می‌شوند. همه در خانه هستند، بسیاری از مردم فیلم‌ها را پخش می‌کنند تا عاقل بمانند، و تنها بخش‌های زیادی وجود دارد که می‌توانند در هر زمان مشخص شوند. اگر با کاهش سرعت ترافیک مواجه شدید، مطمئن شوید که نه تنها VPN، بلکه اتصال Wi-Fi بین دستگاه و روتر خود، اتصال خود به ارائه دهنده پهنای باند و حتی اتصال آنها به ارائه دهندگان بالادست را بررسی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-vpn/#ftag=RSSbaffb68

اما، به طور کلی، داشتن یک ارائه دهنده VPN از قبل راه اندازی شده و در کیف کیت شما ضرری ندارد. بیشتر ترافیک های خانگی نیازی به استفاده از VPN ندارند، اما اگر از هر نوع اتصال مشترکی استفاده می کنید، داشتن یک ارائه دهنده VPN ایده خوبی است. همچنین، داشتن یک ارائه‌دهنده VPN می‌تواند برنده باشد اگر فکر می‌کنید باید از بیرون و اطراف به اینترنت دسترسی داشته باشید – مانند بیمارستان یا مطب دکتر. به همین ترتیب، اگر می خواهید مکان اتصال خود را پنهان کنید (این ممکن است اکنون مهم تر باشد که ما همیشه در تمام طول روز در یک مکان هستیم)، یک ارائه دهنده VPN ممکن است کمک کند.

اما نکته اینجاست: همه این فروشندگان دارای ضمانت بازگشت پول هستند و ما آنها را در غیر این صورت توصیه نمی‌کردیم. ما خدمات VPN را از چندین مکان آزمایش می کنیم، اما نمی توانیم از همه مکان ها آزمایش کنیم. هر خانه، هر جامعه، هر ISP محلی، و هر ملتی زیرساخت متفاوتی دارد. ضروری است که پس از انتخاب، تمام نمایه‌های استفاده احتمالی خود را آزمایش کنید و تنها پس از آن تصمیم به حفظ سرویس یا درخواست بازپرداخت بگیرید.