4 بهترین مرکز خانه هوشمند در سال 2022


جستجوی یک مرکز خانه هوشمند باید با تفکر انجام شود زیرا یک هاب می تواند در آینده قابل پیش بینی به دست راست شما تبدیل شود. اگر از پتانسیل آن استفاده کنید، می‌توانید برای هر چیزی از تنظیم روال‌ها و اتوماسیون‌ها گرفته تا حفظ تقویم، گرفتن Uber و ارائه دستور العمل‌ها به شما مراجعه کنید.

بنابراین ما این هاب های هوشمند را با آزمایش بهترین قابلیت اطمینان، زمان پاسخ سریع و زمان بارگذاری هنگام باز کردن برنامه یا ساختن یک فرمان، رابط کاربری، تنظیم آسان و افزودن دستگاه ها، از جمله موارد دیگر، انتخاب کردیم.

سازگاری بین برندها

چه از طرفداران اپل یا الکسا باشید، مطمئناً سازگاری بین برندها چیزی است که در هاب به دنبال آن هستید. هنگامی که به فروشگاه سخت افزار می روید و تصمیم به خرید یک لامپ هوشمند می گیرید، نمی خواهید نگران این واقعیت باشید که تنها دو مدل گران قیمت با سیستم اتوماسیون خانگی شما سازگار هستند و تعجب کنید که کیفیت آن چگونه است. به همین دلیل است که بهترین هاب هاب هایی هستند که بیشترین دامنه سازگاری را در بین برندهای موجود در بازار دارند.

کاربرد و سرعت کاربر

هر هابی را که برای خرید انتخاب کنید، تعیین می کند که چه برنامه ای را دانلود کرده و در گوشی هوشمند خود برای کنترل خانه خود استفاده کنید. بنابراین در حالی که ما بهترین هاب خانه هوشمند را انتخاب کردیم، که خود دستگاهی است که برای راه اندازی خانه هوشمند خود از آن استفاده می کنید و آن را جدا از سیستم اتوماسیون خانگی، که خود پلتفرمی است که خانه هوشمند خود را در آن کنترل می کنید، نگه می داریم، رابط کاربری نقش بسیار مهمی در تصمیم گیری ما دارد.

سرعت پاسخگویی دستگاه های هوشمند شما به برنامه روی گوشی هوشمند بخش بزرگی از استفاده روزمره است. استفاده از هشدارهای حرکتی در دوربین امنیتی شما فایده ای ندارد، فقط برای اینکه یک یا دو دقیقه کامل طول بکشد تا فید ویدیو در برنامه بارگیری شود.

ما هاب های خانگی را با بهترین تجربه کاربری در بازار انتخاب کردیم.

هزینه

هنگام انتخاب این هاب خانه های هوشمند، هزینه نیز یک عامل تعیین کننده در کوتاه مدت و بلند مدت بود. هزینه راه اندازی بدیهی است که مهم است، و اکثر مراکز خانگی امروزه با قیمت کمتر از 150 دلار به فروش می رسند، اما شما همچنین می خواهید در نظر بگیرید که چه دستگاه هایی با آن سازگار هستند و هزینه آن دستگاه ها چقدر است. به همین دلیل است که Echos یک گزینه بسیار مقرون به صرفه است، زیرا آمازون دارای دستگاه‌های خانگی هوشمند کم‌هزینه مانند Blink است، به‌عنوان مثال، گزینه‌ای برای دستگاه‌های سطح بالاتر مانند Ring.

ساخته شده برای ماندگاری، به معنای واقعی

در انجام اتوماسیون خانگی، ما شاهد تولد هاب خانه های هوشمند و مرگ آنها نیز بوده ایم. بنابراین ما در مورد هاب خانه های هوشمند تصمیم گرفتیم که هنوز مرتبط هستند، به این معنی که بسیاری از کاربران هنوز فعال هستند و دستگاه های سازگار هنوز به طور فعال برای آنها ساخته می شوند. هیچ‌کس نمی‌خواهد صدها دلار روی فناوری سرمایه‌گذاری کند که تا یک سال دیگر منسوخ می‌شود.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/best-smart-hub/#ftag=RSSbaffb68