30 دلار در باغ هوشمند کلیک و رشد کنید

باغ هوشمند از غلاف‌های قهوه با دانه‌ها برای شروع باغ استفاده می‌کند، بنابراین لازم نیست در ابتدای کاشت نگران ایجاد آشفتگی در آشپزخانه یا اتاق نشیمن خود باشید. داخل غلاف ها یک خاک هوشمند وجود دارد که می تواند سلامت گیاهان شما را در حین رشد آنها افزایش دهد.

کیت استارتر دارای سه غلاف دانه ریحان است تا بتوانید ادویه های تازه را برای آشپزخانه خود پرورش دهید. اگر گزینه های رشد دیگری را می خواهید، می توانید به کلیک و رشد بروید تا غلاف های بیشتری را انتخاب کنید — تا 75 نوع مختلف، در حقیقت. ما حتی این کیت استارت را برای باغبانی در فضای داخلی بهترین کیت خود نامیدیم زیرا استفاده از آن آسان است و برای فضاهای کوچکتر فشرده است.

مخزن می تواند تا 40 اونس آب را در خود نگه دارد – برای سه هفته کافی است، و همچنین نشانگر سطح را ارائه می دهد، بنابراین اگر در آب و هوای خشک تر هستید، می توانید در صورت نیاز آب اضافه کنید. اگر در آب و هوای شمالی‌تری هستید، می‌توانید از چراغ‌های درخشان حرفه‌ای برای حفظ رشد آن‌ها استفاده کنید، حتی اگر خورشید قبل از ساعت ۵ بعدازظهر غروب کند با چرخه روشنایی ۱۶ ساعته.

در حال حاضر، می توانید این کیت رشد را با قیمت 69 دلار و در صورت استفاده از کد دریافت کنید ZDNET5 در Wellbots، شما می توانید 5% اضافی صرفه جویی کنید روی قیمت نهایی امروز آن را به سبد خرید خود اضافه کنید، و می توانید محصولات تازه را به موقع برای تعطیلات داشته باشید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/save-30-on-the-click-grow-smart-garden/#ftag=RSSbaffb68

کلیک کنید و رشد کنید باغ هوشمند 3

کلیک کنید و رشد کنید
به عنوان کسی که دوست دارد وقت خود را در حیاط بگذراند، ماه زمستان می تواند احساس سختی کند، به خصوص با کمبود محصولات تازه باغ. باغ های سرپوشیده می توانند به کاهش این بار کمک کنند. را کلیک کنید و رشد کنید باغ هوشمند 3 می تواند به شما کمک کند تا در ماه های زمستان محصولات خود را به داخل خانه ببرید. شما می توانید شروع به رشد باغ خود کنید و 30 دلار صرفه جویی کنید، کاهش قیمت به فقط 69 دلار.