3 ایالت برتر pickleball — بله، این یک چیز است


یک بازیکن پیکلبال با دست و پا زدن، شورت های رنگارنگ، و خالکوبی های آستین در یک میدان حمایت شده

آزمایشگاه سلکرک

آیا در ایالت ترشی بال زندگی می کنید؟ نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل روند جستجوی اخیر نشان می دهد که ساکنان کدام ایالت بیشتر علاقه مند به پدیده pickleball بوده اند.

اگر تا به حال توانسته اید از آن اجتناب کنید، پیکلبال تلاقی بین تنیس، بدمینتون و پینگ پنگ است.

بازی با راکت‌های پلاستیکی و چیزی شبیه به یک توپ وایفل در زمینی که به زمین تنیس کوچک‌تر شبیه است، ملایم‌تر از تنیس است و برای مبتدی‌ها در دسترس‌تر است. همچنین رقابت دیوانه وار را برانگیخته است.

چگونه من می دانم؟ دو دهه پیش، پدرم به خانه‌ای نقل مکان کرد که زمین ترشی‌بال داشت. از لحاظ فنی دادگاه بر سر حق ارتفاق شهری بود که به ملک نزدیک می شد، اما آنجا ایستاده بود و به طور منحصر به فردی به حیاط خلوت پدر متصل بود.

او با پیش بینی روندی که اکنون در ورزش و فرهنگ عامه اجتناب ناپذیر است، به سرعت دچار وسواس شد. روزهای تنیس او گذشته بود، اما بدون چالش و مسابقه نمی‌توانستید پا به خانه بگذارید. او حتی پوسترهایی را در اطراف محله آویزان می کرد که در آن آموزش های رایگان توپ ترشی را ارائه می کرد تا زمانی که همسرش او را مجبور کرد آنها را پایین بیاورد.

مرور: Garmin Fenix ​​7X Sapphire Solar: بهترین ساعت ورزشی برای ورزشکاران رقابتی چند ورزشی

در آن زمان بیشتر مردم نمی دانستند این ورزش چیست، اما این روزها اجتناب ناپذیر است. نیویورک تایمز، به عنوان یکی از نشانه ها، اخیراً مقاله ای با عنوان منتشر کرده است “چرا Pickleball اینقدر محبوب است؟”، و استفان کولبرت میزبان یک مسابقات پیکلبال افراد مشهور برای خیریه در این ماه

سازندگان ابزارک به سرعت متوجه این موضوع شده اند. متیو میلر و شان جکسون از ZDNET اخیراً دو مدل ساعت گارمین را ارائه کردند Fenix ​​7X و Epix (Gen 2)، با پیشرفت‌های Pickleball در بهترین ساعت‌های ورزشی رو در رو.

پس کدام ایالت ها بیشتر وسواس دارند؟ سلکرک، یک مارک تجاری تجهیزات توپ، داده های جغرافیایی Google Trends را در تمام 50 ایالت برای عباراتی از جمله “pickleball”، “pickleball چیست؟”، “قوانین pickleball” و “دروس pickleball” تجزیه و تحلیل کرد. سپس به هر ایالت نمره کل جستجو از 400 داده شد تا مشخص شود کدام ایالت بیشتر علاقه مند به بازی با توپ است.

جای تعجب نیست که ایالت هایی که به عنوان مقاصد بازنشستگی شناخته می شوند امتیاز بالایی کسب کردند. Pickleball در حالی که مختص هیچ یک از جمعیت‌شناختی نیست، در میان افراد مسن‌تر به عنوان نوعی ورزش رقابتی که برای بدن آسان است، محبوب بوده است. احتمالاً بازنشستگان وقت آزاد بیشتری نیز دارند.

مرور: Garmin Epix (Gen 2): بهترین ساعت ورزشی مدرن GPS گارمین (اکنون با pickleball)

رتبه دوم در تجزیه و تحلیل تاریخچه جستجو، آریزونا است، با مجموع امتیاز جستجوی 274. به ویژه، آریزونا ایالتی است که در پنج سال گذشته بیشترین جستجو را برای “درس های پیکلبال” داشته است. سومین ایالتی که بر اساس جست‌وجوهای گوگل به پیکلبال علاقه‌مند است، فلوریدا است که مجموع امتیاز جستجوی آن 222 است.

کلرادو پس از آن به عنوان چهارمین ایالت از نظر علاقه مندی، با کل امتیاز جستجوی 214، دنبال شد.

کدام ایالت کنجکاوترین ایالت است؟ این افتخار به یوتا تعلق می‌گیرد که جستجوی عبارات «پیکل بال» و «بالا چیه» امتیاز 347 جستجو را به دست آورد. سلکرک یک مرجع سریع انجام داد و معتقد است که 178 زمین پیکل بال یوتا در رتبه بیست و پنجمین منطقه جغرافیایی جهان قرار دارد.

رتبه ایالت پدرم چگونه بود؟ متأسفانه، کالیفرنیا حتی به 10 تای برتر هم راه پیدا نکرد. اگرچه شاید به این دلیل است که تبلیغ بابا بابا در نهایت کارساز بود و ساکنان آنقدر مشغول بازی هستند که نمی‌توانند پشت کامپیوتر بنشینند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/search-trends-reveal-top-3-pickleball-states/#ftag=RSSbaffb68