200 دلار در دوربین اکشن GoPro Hero 11 صرفه جویی کنید

عکسی که هنوز در دوربین اکشن Go Pro Hero 11 ثبت شده است.

برو طرفدار این به طور خودکار فیلم را در فضای ابری آپلود می کند، و می توانید در هنگام شارژ شدن (و واضح است که به اینترنت متصل است) یک ویدیوی برجسته دریافت کنید. باتری نیز تا حد زیادی بهبود یافته است و باعث افزایش 40 درصدی زمان اجرا و 13 درصد شارژ سریعتر می شود.

هنگامی که این دستگاه در ژانویه سال جاری عرضه شد، اولین نگاهی به دستگاه ارائه دادیم. آدریان کینگزلی هیوز، کارشناس ZDNET واقعاً از حسگر ارتقا یافته لذت برد و گفت: “سنسور بزرگتر 1/1.9 اینچی ارتقاء بزرگی است، نه تنها نور بیشتری را جذب می کند، بلکه رنگ های بیشتری (بیش از یک میلیارد) با رنگ های 10 بیتی که 64 رنگ را می گیرد. برابر مقدار رنگ‌هایی که GoProهای رنگی ۸ بیتی قبلی می‌توانستند مدیریت کنند.” ما حتی از آن به عنوان بهترین انتخاب خود برای دوربین های اکشن امسال نام بردیم.

دوربین اکشن Go Pro Hero 11

اگر این دوربین را از اینجا بخرید 200 دلار تخفیف معامله، باید در یک عضویت یک ساله Go Pro مشترک شوید. در حالی که ناهموار است، تخریب ناپذیر نیست، و اگر چیزی برای دوربین اکشن محبوب شما اتفاق بیفتد، اشتراک آن را جایگزین دوربین می کند – بدون سوال. همچنین فضای ابری نامحدود را برای ذخیره محتوای شما، استفاده نامحدود از برنامه Quik و موارد دیگر ارائه می دهد. پس از پایان سال، 50 دلار در سال است.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/yard-outdoors/gopro-hero-action-camera-deal-coupon-promo-code/#ftag=RSSbaffb68دوربین اکشن توانایی ثبت لحظات زیبا را ارائه می دهد و این تا حدی با اجرای سنسور تصویر جدید و بزرگتر است. می‌تواند عکس‌های خیره‌کننده با رزولوشن بالا ۲۷ مگاپیکسلی بگیرد، یا برای فیلم‌ها، می‌تواند با عکس‌های ۲۴.۷ مگاپیکسلی با کیفیت ۵.۳K60 و ۲.۷K240 فیلم بگیرد.

از آنجایی که این یک دوربین اکشن نیست، بلکه کاملاً مجهز به عایق رطوبتی تا عمق 33 فوتی زیر سطح است، بنابراین می‌توانید آن تصاویر زیبا از لاک‌پشت‌ها را در حین غواصی بگیرید یا فقط بچه‌های خود را در حال شنا ثبت کنید. برای کسانی که لرزش در دست دارند، از تثبیت‌کننده ویدیوی HyperSmooth 5.0 نیز استفاده می‌کند تا فیلمبرداری پایدارتری به فیلم‌ها بدهد.

در حالی که جمعه سیاه و دوشنبه سایبری آمده اند و رفته اند، معاملات تعطیلات اینجا باقی مانده اند. اگر به جدیدترین دوربین GoPro چشم دوخته اید، پس این پیشنهاد برای شما مناسب است. را دوربین اکشن Go Pro Hero 11 فقط 200 دلار کاهش یافت، و فقط می توانید آن را بردارید 350 دلار در Go Pro.

همچنین: آیا گوپرو همچنان بهترین دوربین اکشن است؟