200 دلار در اسکوتر برقی GOTRAX G4 صرفه جویی کنید

این روروک مخصوص بچه ها رفت و آمد شما را آسان تر و سریع تر می کند زیرا به طرز شگفت انگیزی برای پاسخ های سریع عمل می کند. اگر می خواهید مقداری پول پس انداز کنید و به راحتی به محل کار یا مدرسه بروید و برگردید، حتما همین امروز این اسکوتر را بردارید. بر آمازون، فهرست شده است برای 649 دلار، ولی تو می توانی یک کوپن 50 دلاری دیگر اعمال کنید قبل از اینکه آن را به سبد خرید خود اضافه کنید همچنین می توانید مستقیما از GOTRAX برای برچسب قیمت 599 دلار.


منبع: https://www.zdnet.com/article/gotrax-4-electric-scooter-deal/#ftag=RSSbaffb68

زمانی که در یک دانشگاه بزرگ کار می‌کردم، از اسکوتر GOTRAX 2 برای رفتن به کلاس و قرار ملاقات‌ها و فراتر از آن استفاده می‌کردم. برای کسانی که می‌خواهند در محوطه دانشگاه رفت و آمد کنند یا حتی بدون صرف هزینه بنزین سر کار بروند اسکوتر برقی GOTRAX 4 (نسخه ارتقا یافته به GOTRAX 2) یک راه عالی برای دور زدن است. و از آنجایی که در حال حاضر می توانید تا 200 دلار در اسکوتر صرفه جویی کنید، وقت آن است که این ابزار مسافرتی مفید را برای بازگشت به مدرسه انتخاب کنید.

علاوه بر عمر باتری، به لطف نمایشگر LCD می توانید سرعت خود را نیز مشاهده کنید. اسکوتر تا 20 مایل در ساعت می رود تا شما را به سرعت در شهر ببرد و در پشت اسکوتر، برای زمانی که در ترافیک هستید چراغ ترمز دریافت خواهید کرد.

اسکوتر برقی GOTRAX G4

GOTRAX

اسکوتر برقی GOTRAX G4 از لاستیک‌های بدون هوا بادی 10 اینچی استفاده می‌کند، بنابراین می‌توانید به راحتی هر گونه ضربه در جاده را مدیریت کنید. علاوه بر این، طراحی دارای یک قفل صفحه نمایش و یک قفل کابل است، بنابراین هیچ کس نمی تواند قفل اسکوتر را بدون کد باز کند، و قفل کردن آن و رفتن به کلاس را آسان می کند.

برای یک برد، اسکوتر می تواند تا 25 مایل را با یک بار شارژ تحمل کند و نمایشگر عمر باتری را نشان می دهد. و البته، شارژ کردن فقط چهار تا پنج ساعت طول می‌کشد، بنابراین اگر در طول روز کاری‌تان تمام شد، به سادگی آن را برای چند ساعت وصل کنید و به راحتی به خانه بروید.