15+ بهترین معاملات جمعه سیاه ایرپاد 2022: امروز در AirPods Pro و Max صرفه جویی کنید

در نهایت، اگر می‌خواهید جدیدترین تخفیف‌های بلک فرایدی را در حین سقوط ببینید:


منبع: https://www.zdnet.com/article/airpods-black-friday-deals-november-23-2022/#ftag=RSSbaffb68

به نظر می‌رسد نه تنها AirPods Max در پاییز امسال یک بیانیه لباس خیابانی است، بلکه به ویژگی حذف نویز فعال (ANC) مجهز است. با یک میکروفون داخلی، می‌توانید با وجود اینکه آن‌ها جوانه‌های معمولی شما نیستند، با هندزفری تماس برقرار کنید. Max Max همچنین دارای حداکثر 20 ساعت باتری است، بنابراین می توانید با یک بار شارژ از آنها از محل کار تا ورزش و در هر نقطه ای بین آنها استفاده کنید.

معاملات AirPods جمعه سیاه آمازون

آخرین باری که این صفحه به‌روزرسانی دریافت کرد، این‌ها آخرین معاملات AirPods بودند که ارزش بررسی دارند:

بهترین معاملات ایرپادهای جمعه سیاه

اولین نسل حرفه ای از هدفون های بی سیم واقعی اپل در حال حاضر کلاسیک هستند. با حذف نویز فعال (ANC) و نوک‌های سیلیکونی راحت، می‌توانید آن‌ها را به گونه‌ای سفارشی کنید که بهتر با گوش‌هایتان سازگار شوند و در هر کجا و هر زمان در آن قفل شوند. کار کردن یکپارچه با سایر محصولات اپل، مانند کامپیوترهای مک و آیفون، افزودنی عالی برای اکوسیستم اپل شما هستند.

  • قیمت فعلی: 126 دلار
  • قیمت اصلی: 129 دلار
آخرین یافته‌های ما برای معاملات AirPods در آمازون دقیقاً در بالای این مقاله پیوند داده شده‌اند، اما فراموش نکنید که اغلب فراموش شده، اما باکیفیت فرزند ناتنی اپل، Beats. در اینجا برخی از معاملات شیرین Beats در آمازون وجود دارد که باید تا زمانی که می توانید از آنها استفاده کنید.

معاملات AirPods جمعه سیاه Walmart

کارشناسان ما همچنین بهترین معاملات را بر اساس خرده‌فروش، برند و دسته تقسیم می‌کنند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

معاملات جمعه سیاه توسط خرده فروش

معاملات جمعه سیاه بر اساس برند

معاملات جمعه سیاه بر اساس دسته بندی

جمعه سیاه پس از پنج شنبه شکرگزاری است. امسال، جمعه 25 نوامبر است.

من گمان می کنم که والمارت فروش ایرپادهای خود را پس از نزدیک شدن به جمعه سیاه افزایش دهد، اما در حال حاضر آنها یک معامله بسیار شیرین با AirPods Max دارند.

بهترین معاملات خرید ایرپادهای جمعه سیاه

ZDNET فروش جمعه سیاه را بررسی کرد تا بهترین معاملات امسال را پیدا کند:

در اینجا برخی از ارزان ترین معاملاتی که تاکنون پیدا کرده ایم آورده شده است:

در اینجا برخی از معاملات دیگر AirPods و Apple Beats Black Friday در Best Buy وجود دارد:

نسل سوم هدفون های بی سیم واقعی اپل تقاضای زیادی دارد. این جوانه‌های بازسازی‌شده دارای گواهینامه Geek Squad دارای صدای فضایی و ردیابی سر پویا، به‌علاوه شش ساعت گوش دادن تنها با یک بار شارژ هستند. به‌علاوه، تنظیم جوانه‌ها با دیگر دستگاه‌های اپل شما آسان است، و آنها را به خانواده Apple شما تبدیل می‌کند.

  • قیمت فعلی: 449 دلار
  • قیمت اصلی: 549 دلار

این فصل برای خرید هدیه است، اما این لزوما به معنای خرج کردن بیش از حد نیست. اگر در حال حاضر در روحیه تعطیلات هستید و آماده گوش دادن به موسیقی تعطیلات هستید، اما توسط اطرافیانتان مورد قضاوت قرار نمی گیرید، نیازی نیست تا جمعه سیاه منتظر بمانید تا در ایرپادهای اپل صرفه جویی زیادی کنید.

ما به دنبال این معاملات رفتیم که انگار برای خودمان خرید می کنیم. با استفاده از کدهای تخفیف و برنامه‌های افزودنی و جستجو در وب‌سایت‌های خرده‌فروشان، اینها بهترین معاملات جمعه سیاه برای محصولاتی بودند که همه از آن لذت می‌بریم.

در زیر بهترین معاملات ایرپاد جمعه سیاه را که می‌توانیم پیدا کنیم، آمده است. در پایین تر از صفحه، معاملات شگفت انگیزی را خواهید دید که توسط خرده فروشان بزرگ مانند آمازون، Best Buy، و Walmart از هم جدا شده اند.

  • قیمت فعلی: 169 دلار
  • قیمت اصلی: 249 دلار

این روزها ایرپادها به اندازه یک لوازم جانبی یک ضرورت هستند. بین ظاهر نمادین و کیفیت صدای بی‌نظیرشان، مطمئناً در صدر لیست آرزوهای شما قرار خواهند گرفت. در حالی که آنها معمولاً گران هستند، خرده فروشان معمولاً تحت تأثیر روحیه تعطیلات قرار می گیرند و کمی تخفیف هدیه می دهند. ما جست‌وجو کرده‌ایم تا آن معاملات را پیدا کنیم تا مجبور نباشید.

آخرین معاملات جمعه سیاه AirPods