12 بهترین اسپیکر آمازون اکو در سال 2022

بنابراین در اینجا جایی است که ما با Echo Show ایستاده ایم. ما چهار مدل از این چیز داریم. سه مدل دو مدل 5 اینچی اخیراً به روز شده (یکی نسخه کودک است)، یک مدل 8 اینچی به روز شده با دوربین بسیار بهبود یافته و یک مدل 10 اینچی.

در حالی که در نهایت تلفن‌های بی‌سیم وجود داشت، برای سال‌ها، بیشتر ما مجبور بودیم به محلی که تلفن در آن قرار داشت می‌رفتیم، مهمانی را که می‌خواستیم با آن صحبت کنیم شماره‌گیری می‌کردیم و در دسترس سیم قرار می‌گرفتیم. ما فقط می توانستیم صحبت کنیم، نه پیامک.

نه مادرم و نه بابام از ایده لیست مخاطبین روی تلفن خوششان نیامد. آنها چند عدد را حفظ کرده بودند. برای هر چیز دیگری، یک برگه با شماره تلفن در کنار، حدس زدید، تلفن بود.

با حرکت اخیر آمازون به سمت دستگاه های امنیتی (آنها خریدند حلقه و Blink، برای مثال)، Show همچنین در حال تبدیل شدن به یک مانیتور امنیتی مناسب است. فکر می‌کنم در طول زمان بیشتر شاهد آن باشیم.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/best-amazon-echo/#ftag=RSSbaffb68

ما چهار تا از اینها داریم. با یکی در آشپزخانه شروع شد. نه، ما از آن برای دستور پخت استفاده نکردیم. یا خبر. یا داستان ها فقط آنجاست، با صفحه نمایش. من مطمئن نیستم که چرا ما به جای یک اکو معمولی برنامه داریم، اما این چیزی بود که همسرم می خواست. او همچنین یکی را در اتاق لباسشویی می خواست. و نه، او ویدیوهای مربوط به آن را تماشا نمی کند. اما او آن را دوست دارد. زیاد.

خوب، می‌دانم که در توصیفم کمی جسورانه رفتار می‌کنم، اما نکته‌ای در اینجا وجود دارد. مادرم که 30 سال آخر عمرش را به طور فعال از رایانه استفاده کرد، در تلاش برای استفاده از گوشی هوشمند خود گیج می‌شد. او مدام دکمه قرمز را می زد و بعد تعجب می کرد که چرا تماس هایش قطع شده است. پدرم اصلاً به گوشی هوشمندش اعتماد نداشت و اصرار داشت که وقتی به خانه جدیدی نقل مکان کرد، برایش تلفن ثابت نصب کنم.

بنابراین، Echo Show چیست؟ این یک Echo است که هدف آن چت ویدیویی و نظارت است. حداقل این برنامه شروع آن است. بیایید یک لحظه آن را تجزیه کنیم. همه ما از FaceTime یا برخی از قابلیت‌های چت ویدیویی مشابه در تلفن‌هایمان استفاده کرده‌ایم. Echo Show هم همین کار را می کند، با این تفاوت که باید به برق وصل شود و باید در یک نقطه قرار گیرد.

دو برنامه کاربردی فوری و قدرتمند برای Echo Show وجود دارد: بررسی اعضای مسن خانواده و اینکه بتوانید به راحتی به کودکان نگاه کنید. Echo Show به راحتی به شما امکان می دهد از فعال سازی صوتی برای تماس، صحبت و دیدن یکی از اعضای خانواده استفاده کنید.

با این حال بیایید دورتر برویم. چه چیزی ممکن است روزی روی آن صفحه باشد؟ در حال حاضر، می‌توانید از الکسا بخواهید که چیزها را زمان‌بندی کند و چیزها را محاسبه کند، اما نمی‌توانید به او بگویید که مورد بعدی را در دستور غذا به شما نشان دهد. اما با اضافه شدن مهارت های ویدئویی و تصویری، شرط می بندم که دور از دسترس نیست.

این امر به ویژه برای افراد پرخطر در دوران کووید دردناک می شود. بسیاری از سالمندان ما چندین روز تعطیل است که خانواده خود را ندیده اند. داشتن توانایی دراز کردن و دیدن آنها از طریق ویدیو ممکن است به کاهش ضربه کمک کند. آمازون اکنون از اسکایپ و زوم پشتیبانی می کند و Echo Show را به بخش مفیدی از نرمال جدید تبدیل می کند.

هیچ وحشتی در مورد جایی که گوشی های هوشمند خود را زمین گذاشتیم وجود نداشت. هیچ نگرانی در مورد شارژ شدن باتری وجود نداشت. ما به ندرت می گفتیم: “چی؟ من نمی توانم شما را درک کنم.” زمان ساده تری بود.

اگر در لیست تایید شده قرار دارید، می توانید فوراً یک اتصال برقرار کنید. این به میانسالان نگران این توانایی را می دهد که سلامت والدین سالخورده را به سرعت بررسی کنند. این به والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها این توانایی را می دهد که به راحتی با بچه ها و نوه ها ارتباط برقرار کنند، با آنها صحبت کنند و ببینند. کل گوشی هوشمند را به طور کامل دور می زند. در حالی که بسیاری از ما ممکن است ایده یک تلفن ثابت و متصل را برای ما ناراحت کننده بدانیم، اما تجربه تماس بدون هندز از یک مکان مشخص، یک مکان شناخته شده و یک تنظیم قابل پیش بینی را نیز فراهم می کند.

آیا این شما را به یاد چیزی می اندازد؟ اگر یک هزاره یا بزرگتر هستید، تلفن ها را به خاطر می آورید. اینها وسایلی بودند که به دیوار چسبیده بودند و از نظر سنگ قابل اعتماد بودند. آنها به ما اجازه دادند (با صدای خود) با افراد دیگری که تلفن هم داشتند صحبت کنیم.