118 دلار در بسته امنیتی نهایی خانه Arlo صرفه جویی کنید


همانطور که تابستان به پایان می رسد و ما به ماه های تاریک تر می رویم، ممکن است زمان مناسبی برای بررسی بهبود خانه باشد — و امنیت باید یکی از آنها باشد.

فروش پاییزی آرلو، در حالی که تنها چند روز به پایان آن باقی مانده است، تعدادی از محصولات امنیتی را عرضه می کند. یکی از بهترین تخفیف‌های موجود، یک کیت دوربین و زنگ ویدیوی کامل هوشمند، بسته بی‌سیم و دوربین اصلی است.

خرید همه این محصولات به صورت جداگانه معمولاً 549 دلار از شما بازگردانده می شود. با این حال، هنگامی که همه اقلام موجود را به سبد خود اضافه کنید، می توانید از تخفیف 70 ​​دلاری همراه با 10٪ تخفیف بیشتر برخوردار شوید.

در مجموع، 118 دلار صرفه جویی خواهید کرد که هزینه کلی را به 431 دلار کاهش می دهد.

در این کیت یک زنگ ویدیویی Arlo Essential و سه دوربین Essential Spotlight موجود است. زنگ درب تصویری با باتری کار می کند و می توان آن را با استفاده از کیت نصب همراه نصب کرد. این محصول دارای آژیر، ردیاب حرکت، دید در شب است و مکالمات دو طرفه را بدون توجه به جایی که هستید تسهیل می کند. ضبط زنده با وضوح 1536×1536 (180 درجه) ضبط می شود.

دوربین های Essential Spotlght می توانند فیلم هایی با کیفیت 1080p با میدان دید 130 درجه ضبط کنند. یک سنسور حرکت در هر دوربین گنجانده شده است و در برابر آب و هوا مقاوم هستند و برای استفاده در داخل یا خارج از خانه مناسب هستند.

چیزی که محدوده Arlo را راحت می کند این است که نیازی به سیم کشی نیست و طراحی آن به اندازه کافی شیک است که برای هر خانه یا آپارتمان مدرنی مناسب است.

در کنار این بسته دوربین امنیتی خانگی، می توانید به صورت مستقل نیز خریداری کنید دوربین های امنیتی Arlo Ultra 2 Wireless برای 249 دلار (50 دلار تخفیف)، دوربین های امنیتی داخلی برای 79 دلار (20 دلار تخفیف) و زنگ ویدیوی بی سیم Arlo Essential برای 179 دلار (20 دلار تخفیف).

فروش در 2 اکتبر به پایان می رسد، بنابراین شما فقط چند روز فرصت دارید تا با دوربین امنیتی خانه معامله کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/save-on-the-ultimate-arlo-home-security-bundle/#ftag=RSSbaffb68