10 درصد از این نور خورشیدی بردارید و با آفات پروازی خداحافظی کنید

جایگزین-this-image.jpg

StackCommerce

چراغ Sunna دارای یک براکت است که تقریباً برای هر کسی نصب می شود و می تواند از دیوار، حصار یا تقریباً هر عمودی محکم آویزان شود. در ایوان جلو یا پشت یا حتی در حیاط خلوت، روشنایی ثابت و قابل اعتمادی از یک لامپ LED نرم خواهید داشت. همچنین سنسورهای دوگانه ای روی دستگاه وجود دارد که می تواند حرکت یا نور را تشخیص دهد، بنابراین می توانید از Sunna خود به عنوان چراغ شب یا وسیله امنیتی استفاده کنید.

تابستان فرا رسیده است، و این بدان معناست که بهترین زمان برای لیوان های بلند لیموناد و چرت های طولانی در تاب ایوان است. متأسفانه معنیش هم هست پشه ها. در حالی که می‌توانید در محدوده امن و خنک خانه خود بمانید، ممکن است بخواهید Sunna Solar Outdoor Light را امتحان کنید. این گجت ساده اشکالات را دفع می کند در حالی که به خانه شما سبک می بخشد، که ممکن است گردهمایی بعدی شما در فضای باز را به بیش از یک روش بهبود بخشد.

اول از همه، این دستگاه یک چراغ خورشیدی است که یکی از هوشمندانه ترین راه ها برای روشن کردن فضای بیرونی خانه شماست. هنگامی که آن را راه اندازی می کنید، نور خورشید در باتری های لیتیومی با ظرفیت بالا که برای دوام ساخته شده اند ذخیره می شود. همین امر در مورد پوشش ضد آب و گرد و غبار نیز صدق می کند، که می تواند یکپارچه با تقریباً هر دکوراسیونی ترکیب شود و در برابر آب و هوای نامساعد مقاومت کند.

محتوای زیر توسط شرکای ZDNet برای شما آورده شده است. اگر محصولی را بخرید که در اینجا مشخص شده است، ممکن است کمیسیون وابسته یا غرامت دیگری دریافت کنیم.

به عنوان یک امتیاز بزرگ، این چراغ ها به عنوان یک دفع کننده اشکال نیز عمل می کنند. هنگامی که سنت روشن می شود، نور چراغ پشه ها و سایر پرنده های کوچک را جذب می کند. هنگامی که آنها به آنجا می رسند، آنها با یک احوالپرسی بی ادبانه مواجه می شوند، زیرا آنها فوراً جذب می شوند و از بین می روند. در حالی که Sunna از هوش مصنوعی فانتزی برای انجام کار استفاده نمی‌کند، اما همچنان یک راه عالی برای خوشامدگویی‌تر کردن آشپزی یا هر گردهمایی در فضای باز است.

را چراغ فضای باز خورشیدی Sunna با دافع پشه اکنون با قیمت 89.99 دلار به فروش می رسد، تخفیف 10 درصدی از MSRP قبلی 99 دلاری.


منبع: https://www.zdnet.com/article/take-10-percent-off-this-solar-light-and-say-bye-to-flying-pests/#ftag=RSSbaffb68