یکی از مشتریان دلتا خدمات اولیه را درخواست کرد. درعوض، یک منطقه غوغایی گرگ و میش

با این حال، اگر کوچکترین و ساده ترین سؤالات مشتری را نمی توان بدون این سطح از دنیای ماورایی پاسخ داد، چگونه مسافران می توانند به چیزی شبیه به خدمات مشتریان خطوط هوایی امیدوار باشند؟

به نظر می رسد داستان های زیادی از خدمات مشتریان خطوط هوایی وجود دارد که فراتر از حد معمول و به سمت مکانی است که فرانتس کافکا آن را به عنوان بیش از حد پوچ رد می کند.

در مقابل، او این را دریافت کرد: “سلام! نام من کارا با دلتا است. لطفاً برای ادامه گفتگو از طریق لینک ارائه شده به من پیام خصوصی بدهید.”

یکی، شرکت هواپیمایی بسیاری از افراد خوب خدمات مشتری را رها کرد، و حالا نمی‌تواند آنها را بازگرداند – و شاید هر کس دیگری را استخدام کند که آنقدر آموزش دیده باشد که بداند چه می‌کنند.

اعتراف می کنم که آنها را جمع آوری کرده ام.

در اینجا بیش از یک فناوری مورد استفاده قرار گرفت – یک برنامه، توییتر و یک سرویس پیام رسانی امن. هیچ کدام از راه دور مفید نبود. همه آنها در واقع به طور مشخص تشدید کننده بودند. همه اینها چند پیامد بسیار واضح را نشان می دهد.

مطمئنا یکی از آسان برای خدمات به مشتریان، این. شاید تعجب کنید که حتی باید نوعی پاسخ خودکار وجود داشته باشد. پس از آن، ممکن است تعجب کنید که چگونه خطوط هوایی به وضعیت فعلی پژمرده خود فرو رفته اند.

Masnick کاری را انجام داد که بسیاری از مشتریان عاقل انجام می دادند. او برای پرسیدن این سوال به توییتر رفت، استدلال ممکن است به دیگران در موقعیت او نیز کمک کند. اوه دلتا، کجا می تواند کارت پرواز خود را در برنامه پیدا کند؟

screen-shot-2022-06-22-at-3-50-54-pm.png

امید چندانی نیست که چنین برخوردهایی به زودی دورتر شوند، به خصوص که خطوط هوایی به زودی ادعای رکود اقتصادی خواهند کرد و، چه کسی می داند، شروع به اخراج برخی از افرادی که به تازگی استخدام کرده اند، خواهند کرد.

اوه من چی میگم آنها حتی فکر نمی کنند که دیگر وجود داشته باشد.
منبع: https://www.zdnet.com/article/a-delta-customer-asked-for-basic-service-instead-a-raving-twilight-zone/#ftag=RSSbaffb68

آه، شاید سرویس DM در آخرین لحظه به دلیل کمبود پرسنل لغو شد.

در عدم کاربرد آن ایمن است.

چندی پیش، این داستان مشتری دلتا بود که سعی کرد یک سوال ساده را با متن بپرسد. این در مورد استفاده از Fast Track Security در فرودگاه هیترو بود.

با این حال، امروز ما گرد هم آمده ایم تا داستان دیگری از خدمات رسانی به مشتریان را بشنویم. به اندازه کافی عجیب، دلتا را نیز در بر می گیرد، یک شرکت هواپیمایی که اخیراً به نوعی توانسته است وجهه برند خود را به سطح سناتورهای مردانه و مردانه بدل کند.

جواب چیست؟ عبور.

چرا، سرویس پیام‌رسانی ایمن دلتا به پیام مسنیک پاسخ داد: «در حال تلاش برای یافتن کارت پروازم هستم، و در جایی که بتوانم آن را پیدا کنم، ظاهر نمی‌شود»، سرویس پیام‌رسانی امن دلتا پاسخ داد: «شما می‌توانید کارت پرواز خود را هنگام ورود به برنامه فلای دلتا یا از طریق دلتا دریافت کنید. .com.”

خیلی امیدوارم که نشسته باشی و با دلتا دوست کارا نباشی. یا در واقع با هر کسی که مسئول خدمات مشتریان دلتا است.

یکی از پاسخ های شرکت هواپیمایی به این صورت بود: «متاسفم اما این از همه چیز است [sic] با بلیط دلتا نیایید.”

با این حال، در اصل، این نوعی از کمک مجازی بود که می‌توان آن را عملاً بی‌فایده توصیف کرد.

من فقط می توانم خواب ببینم که پیام بعدی یکی از آن موارد مفید بود آیا این پاسخ مفید بود؟ یه جورایی

با این حال، از شنیدن این موضوع خوشحال خواهید شد که سرویس پیام رسانی ایمن دلتا یک شگفتی فناوری است.

Masnick به آرامی مشاهده کرد: “بنابراین پاسخ @Delta به من که می پرسد چگونه می توانم کارت پرواز خود را پیدا کنم این است که به من بگوید از طریق DM با آنها تماس بگیرم، در این مرحله آنها یک پاسخ خودکار می فرستند که دیگر از DM استفاده نمی کنند، اما شما باید به وب سایت آنها بروید تا به روش دیگری به آنها پیام دهید.”

و دو، لطفاً به من نگویید که فناوری خدمات مشتری، که توسط ربات‌های ظاهراً دانا و همه‌چیز پر شده است، چیزی جز یک شوخی بی‌رحمانه با مشتریان برای لذت شخصی Botworld است.

ببینید، پاسخ دلتا از طریق پیام خصوصی توییتر این بود: “از تماس شما با خطوط هوایی دلتا متشکریم. ما اکنون از طریق سرویس پیام رسانی امن خود به مشتریان اجتماعی خود خدمات رسانی می کنیم.”

در نهایت، Masnick می گوید که او برای خودش کار کرده است که چگونه کارت پرواز خود را دریافت کند. آیا با ثبت نام مجدد، باور می کنید؟

از نظر فنی نامناسب؟

(اسکرین شات از آگهی دلتا)

کریس ماتیشزیک/اسکرین شات

این بار مشتری دلتا بود Techdirtمایک مسنیک. او نیز یک انگیزه ساده بود. او به برنامه دلتا خود خیره شده بود و می خواست کارت پرواز خود را پیدا کند.

این پاسخ منظم بسیاری از مشاغل است. آنها ترجیح می دهند کتانی ناقص خود را در خلوت بشویید.

همچنین: خطوط هوایی دلتا به تازگی اعتراف بی‌رحمانه‌ای کرده است که ممکن است مشتریان را خسته کنند