کار از خانه؟ این مانیتور 24 اینچی سامسونگ اکنون زیر 100 دلار قیمت دارد

اگر به دنبال یک مانیتور کامپیوتر ارزان قیمت و بدون ظرافت هستید، ما پیشنهاد مناسبی برای شما داریم.

مانیتور 90 دلاری سامسونگ یک مدل صفحه تخت با فضای صفحه 24 اینچی است. صفحه نمایش LED و بدون حاشیه، محتوا را با کیفیت Full HD نمایش می دهد و دارای نرخ رفرش 75 هرتز است. این مانیتور همچنین دارای AMD Radeon FreeSync است. یک پورت HDMI و یک پورت HDMI وجود دارد. پایه Y شکل.

در ادامه بخوانید: بهترین مانیتورها: با یک صفحه نمایش زیبا از خودتان پذیرایی کنید

اگر به این مانیتور 24 اینچی سامسونگ علاقه دارید، به Best Buy سر بزنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/pc-monitor-deal-samsung-24-monitor-sale-coupon-code/#ftag=RSSbaffb68توضیحات محصول را در یک جمله بنویسید.

بهترین خرید

طیف گسترده ای از مانیتورها در بازار وجود دارد که فروشندگان به طور مداوم با یکدیگر رقابت می کنند تا بزرگترین اندازه ها، کمترین قاب، بالاترین وضوح و بیشترین انعطاف پذیری را تولید کنند – که اکنون به شکل پایه و گزینه ای برای تولید است. از مانیتورها به صورت افقی یا عمودی استفاده کنید.

در حالی که مانیتورهای خمیده اغلب برای بازی بهترین هستند زیرا تجربه همه جانبه تری را ارائه می دهند، اگر به سادگی به یک صفحه نمایش جمع و جور و قابل اعتماد برای کارهای کاری در خانه نیاز دارید، این مانیتور این کار را انجام می دهد.

همچنین: بهترین نمایشگرهای بزرگ: تفاوت را ببینید

در Best Buy، می‌توانید 60 دلار یا 40 درصد از قیمت معمولی خرده‌فروشی آن صرفه‌جویی کنید مانیتور 24 اینچی LED FHD AMD FreeSync سامسونگ. تا زمانی که موجودی انبار باقی مانده است، قیمت مانیتور از 150 دلار به 90 دلار کاهش یافته است.