چگونه عکس ها را از دستگاه اندرویدی خود به کامپیوتر ویندوزی خود منتقل کنید

گزینه دیگر استفاده از Phone Link مایکروسافت است که به شما امکان می دهد عکس ها و سایر موارد را از یک تلفن اندرویدی مشاهده و بازیابی کنید. اولین قدم شما پیوند و همگام سازی تلفن اندرویدی خود با ویندوز است. پس از اینکه تلفن شما متصل شد، گزینه Photos را در برنامه Phone Link در رایانه شخصی ویندوز خود انتخاب کنید. سپس تمام عکس ها را از گوشی خود خواهید دید. روی عکسی که می خواهید دانلود کنید کلیک راست کرده و انتخاب کنید ذخیره به عنوان. نقطه ضعف Phone Link این است که هیچ راهی برای انتخاب و بارگیری چندین عکس در رایانه شخصی خود در یک عکس وجود ندارد. بنابراین این ابزار بیشتر برای دانلود فقط چند عکس در یک زمان مفید است.

اسکرین شات از تنظیمات برگزیده USB در اندروید.

ابتدا مطمئن شوید که از عکس‌های گوشی شما پشتیبان‌گیری شده و با Google Photos همگام‌سازی می‌شوند. برنامه Photos را باز کنید. روی نماد نمایه خود ضربه بزنید و انتخاب کنید تنظیمات عکس ها. انتخاب کنید پشتیبان گیری و همگام سازی و تأیید کنید که سوئیچ برای روشن است پشتیبان گیری و همگام سازی. همچنین، مطمئن شوید که فضای کافی در فضای ذخیره‌سازی ابری Google خود برای قرار دادن همه عکس‌هایتان دارید. همچنین می توانید اندازه آپلود را تغییر دهید تا عکس های خود را در قالب فشرده آپلود کنید تا فضا ذخیره شود.

کشیدن و رها کردن عکس ها

مرور و وارد شوید وب سایت Google Photos در کامپیوتر شما. در آنجا باید عکس های همگام سازی شده از تلفن اندرویدی خود را مشاهده کنید. حال فرض می کنیم می خواهید تمام عکس ها را در رایانه شخصی خود دانلود کنید. اولین عکس را انتخاب کنید، کلید Shift را نگه دارید و سپس آخرین عکس را انتخاب کنید. روی نماد سه نقطه در بالا سمت راست کلیک کرده و Download را انتخاب کنید. عکس های شما در پوشه دانلود پیش فرض شما به عنوان یک فایل ZIP ذخیره می شوند.

همچنین: 200+ بهترین معاملات «فروش دسترسی زودهنگام آمازون پرایم».

گوشی خود را به رایانه شخصی خود وصل کنید

راه اندازی OneDrive با نمونه تصاویر در تلفن Android.

همچنین می توانید با استفاده از برنامه Windows Photos عکس ها را از تلفن همراه خود وارد کنید. برنامه را روی رایانه شخصی خود باز کنید. روی دکمه Import کلیک کنید و گزینه for را انتخاب کنید از یک دستگاه متصل.

OneDrive را در تلفن Android راه اندازی کنید.

اسکرین شات توسط لنس ویتنی/ZDNET

نمونه تصاویر بیسبال در برنامه Windows Photos.

گزینه همگام سازی Google Photos در تلفن.

در مرحله بعد، File Explorer را در رایانه شخصی ویندوز خود باز کنید و به دستگاه Android خود بروید. از طریق پوشه Internal Storage یا Internal Shared Storage به زیرپوشه DCIM رفته و سپس پوشه Camera را باز کنید. شما باید تمام عکس های گوشی را اینجا ببینید. پنجره دیگری را در File Explorer به یک پوشه محلی در رایانه شخصی خود باز کنید. سپس می‌توانید عکس‌ها را کپی و جای‌گذاری کنید یا آن‌ها را از گوشی خود به رایانه خود بکشید و رها کنید.

ساده ترین راه برای انتقال عکس های خود این است که آنها را مستقیماً از تلفن خود کپی کنید. برای انجام این کار، گوشی خود را به پورت USB رایانه شخصی خود وصل کنید. در تلفن، انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید تا گزینه ای برای اتصال USB خود را ببینید. ممکن است به شما بگوید که در حال حاضر دستگاه شما را از طریق USB شارژ می کند. روی آن تنظیم ضربه بزنید و آن را به انتقال فایل تغییر دهید.

همچنین: نحوه انتقال عکس ها از آیفون به کامپیوتر ویندوزی

از برنامه Windows Photos استفاده کنید

نمونه عکس در اپلیکیشن Phone Link.

پس از همگام سازی عکس ها، پوشه OneDrive را در رایانه خود باز کنید و باید همه عکس ها را ببینید.

همچنین: اپلیکیشن Windows 11 Photos به روز شده مایکروسافت، تهیه نسخه پشتیبان از تصاویر را آسان تر می کند

از Google Photos استفاده کنید

عکس‌ها را با Google Photos همگام‌سازی کنید.

اسکرین شات توسط لنس ویتنی/ZDNET

همچنین: چگونه OneDrive را تحت کنترل درآورم؟ [Ask ZDNET]

از Phone Link مایکروسافت استفاده کنید

نمونه Google Photos در شرف بارگیری است.

از USB برای انتقال فایل استفاده کنید.

اسکرین شات توسط لنس ویتنی/ZDNET

همچنین: چرا Google Photos تمام فضای ذخیره‌سازی آنلاین من را می‌دزدد؟ [Ask ZDNET]

از Microsoft OneDrive استفاده کنید

هر روش در ویندوز 10 و ویندوز 11 یکسان عمل می کند. اجازه دهید هر کدام را مرور کنیم.

شخصی که از تلفن اندرویدی استفاده می کند.

MS_studio/Shutterstock

عکس ها را از گوشی به برنامه Windows Photos وارد کنید.

اسکرین شات توسط لنس ویتنی/ZDNET

دانلود نمونه عکس ها به کامپیوتر برای وارد کردن.

اسکرین شات توسط لنس ویتنی/ZDNET

ممکن است در طول سال ها هزاران عکس از گوشی اندرویدی خود گرفته باشید. و اکنون می خواهید آنها را در رایانه خود کپی کنید تا آنها را ویرایش کنید یا فقط آنها را ایمن نگه دارید. مشکلی نیست. شما می توانید این کار را به چند روش مختلف انجام دهید.

  • می توانید دستگاه خود را از طریق کابل USB به رایانه شخصی خود وصل کنید و به عکس ها از تلفن خود دسترسی داشته باشید.
  • می توانید از برنامه Windows Photos برای وارد کردن عکس ها از تلفن خود استفاده کنید.
  • به‌طور پیش‌فرض، عکس‌های شما به‌طور خودکار در Google Photos ذخیره می‌شوند، که می‌توانید آن‌ها را در رایانه شخصی خود دانلود کنید.
  • اگر روی OneDrive ضربه بزنید، می توانید به طور خودکار عکس های جدید را از تلفن خود در پوشه OneDrive Pictures آپلود کنید.
  • و می توانید از برنامه Phone Link مایکروسافت برای انتقال عکس های خود استفاده کنید.

اگر قبلاً از Microsoft OneDrive در ویندوز استفاده می کنید، در اینجا یک گزینه مفید وجود دارد. نصب برنامه OneDrive اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، در تلفن Android خود. برنامه را باز کنید و با حساب مایکروسافت خود وارد شوید. روی نماد Photos در پایین ضربه بزنید. روی گزینه برای ضربه بزنید آپلود دوربین و روی روشن کن دکمه. سپس سوئیچ را بچرخانید آپلود دوربین.

دانلود عکس از Google Photos.

اسکرین شات توسط لنس ویتنی/ZDNET

تلفن Android خود را انتخاب کنید و به برنامه اجازه دهید همه عکس‌ها را از دستگاه تولید کند. بر روی لینک کلیک کنید مقصد را تغییر دهید برای انتخاب یک پوشه متفاوت برای وارد کردن عکس ها. روی منوی کشویی برای کلیک کنید انتخاب کنید و گزینه برای را انتخاب کنید همه موارد. کادر را علامت بزنید موارد اصلی را پس از وارد کردن حذف کنید برای حذف عکس ها از گوشی وقتی آماده شد، روی وارد كردن دکمه.

دسترسی به عکس ها در برنامه Phone Link.

اسکرین شات توسط لنس ویتنی/ZDNET


منبع: https://www.zdnet.com/article/how-to-transfer-photos-from-your-android-device-to-your-windows-pc/#ftag=RSSbaffb68 نمونه عکس روی کامپیوتر

اسکرین شات توسط لنس ویتنی/ZDNET

کپی عکس ها از گوشی به کامپیوتر

اسکرین شات توسط لنس ویتنی/ZDNET