چگونه اپل کارپلی بی سیم را به ماشین خود اضافه کنیم

دانگل‌های CarPlay بی‌سیم دارای مزایا و معایب زیادی هستند.

راه اندازی این دانگل ها می تواند کمی خسته کننده باشد (این تا حدی به دلیل کمی مبهم بودن دستورالعمل است)، و ممکن است چند بار تلاش کنید. توصیه می‌کنم با دستورالعمل‌ها آشنا شوید و زمانی که برای رسیدن به جایی عجله ندارید، دانگل را نصب کنید.

در نهایت، هنگام استفاده از دانگل CarPlay، تاخیر یا تاخیر افزایش یافته است. این تاخیر هنگام استفاده از صفحه نمایش لمسی CarPlay یا دکمه‌های روی فرمان احساس می‌شود و این می‌تواند منجر به له کردن دکمه‌ها توسط افراد برای تلاش برای دریافت پاسخ شود که می‌تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

در مورد معایب، تعدادی از آنها نیز وجود دارد.

نکته اصلی این است که اگر واقعاً به اندازه کافی از سیم استفاده کرده اید، می توانید سوئیچ را بسازید، اما با نکات مثبت، آن سوئیچ جنبه های منفی نیز دارد.

توجه داشته باشید: برای استفاده از دانگل به ماشینی نیاز دارید که دارای یک سیستم CarPlay.

دانگل را به پورت USB وصل می کنید، آیفون خود را به سیگنال وای فای متصل می کنید و آماده حرکت هستید.

به هر حال سیم ها کمی دردناک هستند. در خودرویی که باید کابل را به خاطر بسپارید و آن را به آیفون خود وصل کنید، دو برابر می شود.

اگر ماشینی دارید که از سیستم سرگرمی USB با سیم Apple CarPlay استفاده می کند، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا راهی برای خلاص شدن از شر سیم و بی سیم شدن وجود دارد یا خیر.

یه خبر خوب دارم یک راه حل وجود دارد: دانگل های بی سیم CarPlay.

مشکل دیگری که متوجه شده ام این است که اتصال آیفون به دانگل ممکن است تا 30 ثانیه طول بکشد، و اگر سعی کنید از CarPlay در حالی که این اتفاق می افتد استفاده کنید، می تواند مشکلاتی مانند جلوگیری از اتصال ایجاد کند.

مزایا واضح است — شما از دردسر وصل کردن آیفون خود به کابل رها شده اید ، به این معنی که می توانید آیفون خود را در کیف یا جیب نگه دارید و مجبور نیستید هر بار که وارد می شوید با آن سر و کله بزنید. و از ماشین خود خارج شوید

هیچ فراری از این واقعیت نیست که اتصال سیمی سریعتر و روانتر از استفاده از دانگل بی سیم CarPlay است. این به این دلیل است که دانگل باید به عنوان یک واسطه بین آیفون و سیستم CarPlay عمل کند (این در مورد سیستم‌های CarPlay که در کارخانه نصب شده صادق نیست زیرا بهینه‌سازی بهتری دارند).

Apple CarPlay عالی است، اما استفاده از اتصال سیمی می تواند آزاردهنده باشد

سیب

این دانگل ها به پورت USB CarPlay در ماشین شما متصل می شوند و امکان اتصال بی سیم بین آیفون و سیستم CarPlay را فراهم می کنند.

صبور باش! به یاد داشته باشید، سیستم CarPlay سیمی در ابتدا قرار نبود اینگونه کار کند.

همچنین، چیزی که به نظر می‌رسد مردم را جلب می‌کند – و در ابتدا متوجه من شد – این است که بدون سیم به این معنی است که آیفون شما شارژ نمی‌شود. یک راه حل خوب برای این که سیم دیگری معرفی نمی کند، قرار دادن یک داک شارژ بی سیم است.

اگر از پیمایش نقاط ضعف خوشحال هستید، پس دانگلی مانند SuperiorTek 5.0 ارزش نگاه کردن را دارد قطعا راه حلی بسیار ارزان تر از خرید یک ماشین جدید است!


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/how-to-add-wireless-apple-carplay-to-your-car/#ftag=RSSbaffb68

همچنین: iOS 16: پنج ویژگی که اکنون نمی توانم بدون آنها زندگی کنم

Apple CarPlay عالی است، اما استفاده از اتصال سیمی می تواند آزاردهنده باشد