چرا تکنولوژی ممکن است زندگی جام جهانی را از بین ببرد؟

میدونم نباید بترسم من قبلاً به VAR عادت کرده ام. می دانم که باید سپاسگزار باشم که فناوری بسیار باهوش است.

اما باز هم همه تماشا خواهند کرد. خب اکثر مردم

بینندگان تلویزیون متعاقباً آنچه را که داوران ویدیو دیدند، می بینند. حتی پس از آن، آنها از برخی از تفسیرهای مضحک شواهد عینی خشمگین هستند.

چرا، آنتونیو کونته، مربی مشهور ایتالیایی اخیرا ادعا کرد او در تصمیم VAR علیه تیمش “صداقت” ندید. یورگن کلوپ مربی مشهور آلمانی یک بار متهم داور ویدیویی “پشت سر” همتای خود در زمین بازی.

من در مورد ماه کامل صحبت نمی کنم که باعث می شود شما زوزه بکشید.

همچنین: تجربه هوش مصنوعی تجربه شما را در رویدادهای ورزشی کاملاً تغییر خواهد داد

من در مورد جام جهانی صحبت می کنم که در زمستان برگزار می شود که از 20 نوامبر آغاز می شود.

چیزی که در واقع تاج قهرمانی جهان را به ارمغان می آورد

با این حال، آنچه هرگز بازتاب داده نمی شود، گفتگوی واقعی با داور است – برخلاف ورزش هایی مانند کریکت و راگبی. در عوض، داور به صفحه نمایش خیره می شود و با علامت دست حکم خود را می دهد، که اغلب می تواند بسیاری از هواداران را به ارائه علامت دست خود تحریک کند.

ما به چیزی مشابه در ورزش ایالات متحده عادت کرده ایم. همه (مهم‌ها) اکنون به مربیان اجازه می‌دهند تا با مراجعه به شواهد ویدیویی، تماس‌های انجام شده در زمین را به چالش بکشند.

با این حال، برای بسیاری، جام جهانی تنها ارتباط منظم آنها با فوتبال است. (میشه هنوز اسمشو فوتبال بذارم؟)

و روزنامه نگارانی از دانمارک و ایالات متحده قبلا مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند برای کارهایی که به نظر می رسد عادی هستند، مثل عکس گرفتن در یک مکان عمومی

اما در دل آن سرکوب وجود دارد.

اگرچه مشکل VAR – و بسیاری در تجارت ممکن است بگویند مشکل همه داده ها است – تظاهر به عینیت است.

عدالت توسط (نوعی) ربات. همه ما باید برای آن آماده شویم.

این چیز خوبی است. یا آن؟

جام جهانی فوتبال. جام جهانی فوتبال. جام جهانی که بیش از هر رویداد ورزشی دیگری برای مردم جهان اهمیت دارد. جام جهانی که بر خلاف ورزش های آمریکایی، در واقع تاج قهرمانی جهان را به ارمغان می آورد.

به نوعی، من همیشه به جای فحش دادن به ماشین، نفرت از داوران را ترجیح می دادم.

در اینجا یک نکته مثبت فنی دیگر وجود دارد. فناوری آفساید نیمه خودکار دارای سنسوری در وسط توپ خواهد بود تا در هنگام قضاوت برای آفساید، تصور دقیق تری از زمان ضربه زدن به توپ ارائه دهد. (اگر شما غافل باشید یا فقط اهمیتی ندهد، قانون آفساید مربوط به زمانی است که توپ زده می شود. اگر یک بازیکن مهاجم در آن لحظه فقط یک بازیکن حریف مقابل خود داشته باشد، بازیکن مهاجم در آفساید است.)

همچنین: آنچه توسعه دهندگان هوش مصنوعی باید در مورد اخلاق هوش مصنوعی بدانند

با این حال، اکنون، حضور VAR در فوتبال باشگاهی فراگیر، تهاجمی و برای بسیاری مثبت تهاجمی شده است.

این فناوری به طور فعال بر رفتار داور تأثیر می گذارد. اگر داور ویدیویی از داور در زمین بخواهد که یک بازی را مرور کند، داور دوم می‌داند که انتظار دارد تصمیم خود را لغو کند.

نیروهای آسمانی در این سال در جهات پیچیده ای تلاش می کنند.

و به هر حال، احساسات سرکوب شده قطعا نماد این جام جهانی خواهد بود، اینطور نیست؟


منبع: https://www.zdnet.com/article/why-technology-may-suck-the-life-out-of-the-world-cup/#ftag=RSSbaffb68

آنها وارد کل رویداد یک ماهه می شوند. آنها کشورها و بازیکنان مورد علاقه خود را انتخاب می کنند، حتی اگر کشورهای خودشان واجد شرایط نشده باشند. (ببخشید، ایتالیا. شما چنین فوتبال کسل کننده ای بازی می کنید.)

VAR-y خوب نیست؟

همچنین: چرا YouTube TV را به سایر سرویس‌های پخش زنده تلویزیونی انتخاب کردم

اما بعد می ایستم و کمی بیشتر فکر می کنم. من هنوز می توانم از داوری که ماشین را مدیریت می کند متنفرم. و یک جایزه وجود دارد. همچنین می‌توانم از داوری که بعد به صفحه نمایش خیره می‌شود و تصمیم اشتباهی می‌گیرد متنفرم.

برخی از خودانگیختگی انسان به نفع دقت مورد انتظار از بین می رود. (این شما را به یاد کار می اندازد؟)

اینطور نیست که فیفا، نهاد حاکم بر ورزش، اغلب شهرت بی نقصی داشته است. به نظر می رسد، برای مثال، به برخی از قوانین بحث برانگیزتر کشور میزبان اهمیتی نمی دهد.

با این حال، این جام جهانی خواهد بود که در آن فناوری احتمالاً به یک شبح (حتی بیشتر) آزاردهنده، خشمگین و در نهایت تسلط برانگیز تبدیل خواهد شد. علیرغم اینکه همه چیز، همانطور که اغلب در فناوری به نظر می رسد، با نیت خوب تزئین شده است.

واقعا روی پایش ایستاده بود؟ یا کسی اینجا نقش آفرینی می کرد؟

در هر لحظه، داور VAR می‌تواند از داور داخل زمین بخواهد بازی را متوقف کند، روی صفحه‌ای نزدیک خط لمسی حرکت کند و یک بازی خاص را در حرکت آهسته شدید از چندین زاویه مختلف مشاهده کند.

داور VAR به دنبال این است که ببیند آیا چیزی ناراحت کننده وجود دارد که داور داخل زمین ممکن است از دست داده باشد. این فناوری همچنین از خطوط هوشمندانه برای تجزیه و تحلیل آفساید بودن بازیکن استفاده می کند.

این بار این یک مزخرف بزرگ است، با پول در دل آن. قطر به عنوان کشور میزبان انتخاب شد زیرا، خوب، من مطمئن هستم که شما می توانید از اینجا به آنجا برسید.

مشکل اینجاست هنگامی که به چیزی در حرکت آهسته شدید نگاه می کنید – به خصوص یک انسان که انسان دیگری را لگد می زند – می تواند بسیار دراماتیک تر و افراطی تر از آنچه در زندگی واقعی انجام می شود به نظر برسد، زمانی که یک بازیکن به طور مبهم لمس می شود، اما در عذاب نمایشی به اطراف می چرخد.

دیکته ناامید کننده داده ها

این فقط این نیست که بازیکنان براساس برخی از برنامه های داده عمیقاً در نظر گرفته شده ارزیابی، آموزش داده می شوند، به آنها دیکته می شوند و حتی انتخاب می شوند. این است که برخی از مهمترین تصمیمات در دستان فناوری خواهد بود. یا بهتر است بگوییم، تفسیر انسانی از آنچه فناوری در خدمت است.

جام جهانی که همیشه در تابستان برگزار می‌شود، زمانی که فصل‌های ملی به پایان می‌رسد و بازیکنان وقت استراحت دارند.

اوه، و در مورد آن خطوط آفساید. فیفا اعلام کرد برای کمک به آنها از فناوری آفساید نیمه خودکار استفاده خواهد کرد [referees] تصمیمات آفساید سریع‌تر، دقیق‌تر و تکرارپذیرتر را در بزرگ‌ترین مرحله از همه بازی‌ها بگیرید.”

اگر با این فناوری آشنایی ندارید، تصاویری از بازی را به یک به اصطلاح کمک داور ویدیویی می‌فرستد که در یک اتاق بسته با دوستان نشسته است، اما آبجوی ظاهری ندارد.

هی به داده ها نگاه کن فکر نمی کنید ممکن است کمی هندبال در آنجا باشد؟

پنالتی یا بدون پنالتی؟ هدف یا بدون هدف؟ یا، همانطور که بیشتر توسط هواداران فداکار فوتبال به آن اشاره می شود، زندگی یا مرگ.

همچنین: بخش ورزشی Roku بازی ها و برنامه های زنده را مستقیماً در صفحه اصلی شما قرار می دهد

نه، من در مورد رتروگراد بودن جیوه صحبت نمی کنم.

چرا یک سفیر قطر در جام جهانی اخیراً به این موضوع پرداخت که همجنس گرایی – غیرقانونی در قطر – نشان دهنده “آسیب در ذهن” است.

من خیلی منفی هستم، می دانم. من خیلی به فوتبال اهمیت می دهم، می دانم. من همچنین می‌دانم که VAR اجازه می‌دهد تا بی‌عدالتی‌های واقعی – البته علیه تیم من – اغلب معکوس شود.

همچنین: 5 بهترین سرویس پخش ورزشی

همچنین: 5 بهترین برنامه فوتبال فانتزی

VAR آن تلاش نادر برای به دست آوردن فناوری برای اجرای عدالت است. یا کمی عدالت بیشتر. فقط این است که همیشه اینطور کار نمی کند و بسیاری از مربیان اکنون نحوه استفاده از آن را محکوم می کنند.

نمای پشت سر دو مرد که روی یک کاناپه نشسته اند و در حال تماشای یک مسابقه فوتبال در تلویزیون LG NanoCell 80 Series هستند.

ال جی

خلاقیت تکنولوژیکی ضروری که مورد علاقه یا نفرت بسیاری از مردم خواهد بود VAR نامیده می شود. کمک داور ویدیویی اولین حضور خود در جام جهانی 2018 را انجام داد، زمانی که این رویداد در اوه، روسیه برگزار شد.

بسیاری از بازیکنان حتی نمی توانند هنگام گلزنی به درستی جشن بگیرند، زیرا همچنان منتظر VAR هستند تا بگوید گل باید بایستد. طرفداران فریاد می زنند، فقط برای اینکه فریادهایشان شاید بیهوده باشد زیرا این فناوری یک na-na-nana-na را ارائه می دهد.