ویدئو آموزشی دوربین مداربسته؛ آموزش دوربین مداربسته هایک ویژن

DVR مخفف Digital Video Recorder است ، در حالی که NVR مخفف Network Video Recorder است. سیستم های DVR داده های ویدئویی را در ضبط کننده پردازش می کنند ، در حالی که سیستم های NVR داده های ویدئویی را در دوربین رمزگذاری و پردازش می کنند ، سپس آنها را به ضبط کننده NVR که برای ذخیره سازی و مشاهده از راه دور استفاده می شود ارسال می کنند. انتخاب نقاط مناسب برای دوربین و DVR/NVR برای به حداکثر رساندن پوشش دوربین و به حداقل رساندن طول کابل لازم می باشد که به نوبه خود باعث کاهش تلفات در خط شده و بر کیفیت فیلم تاثیر می گذارد.

  • دورهآموزش نصب دوربین مداربستهدر مجتمع فنی دارالفنون به صورت 100% کاربردی و به صورت کلاس های عملی برگذار می شود.
  • طول مدت این دوره10 ساعتآموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
  • با ثبت نام در خبرنامه اولین نفری خواهید بود که از آخرین محصولات ، اخبار و فروش های ویژه و کدهای تخفیف ما مطلع می گردید ، پیشنهادات شگفت انگیز را در ایمیل خود دریافت کنید .
  • از طرف دیگر به روز شدن این تجهیزات نیز در تقاضای رو به افزایش آن بی تأثیر نبوده است.
  • دستگاه‌های ضبط دی وی آر و ان وی آر نیز مانند دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه، دارای تفاوت‌های بزرگی هستند.

حال در آموزش نصب دوربین مداربسته به نصب هارد میرسیم، پس از نصب دوربین مداربسته و کابل کشی و اتصالات و…. باید هارد دستگاه DVR را در داخل دستگاه نصب نمود در این ویدیو به آموزش نصب هارد میپردازیم. دوربین مدار بسته رایج‌ترین سیستم ضد سرقتی است که ما برای خانه، محل کار و سایر مکان‌هایی که امنیت آن‌ها برایمان اهمیت دارد به کار می‌بریم. سارقین با دیدن دوربین arya-cctv.ir مداربسته از سرقت دست کشیده و دیگر به دزدی فکر نخواهند کرد. هدف ما از خرید و نصب دوربین مداربسته هم، منصرف کردن سارقین و شناسایی دزدان پس از سرقت است. یادگیری نصب دوربین مداربسته و راه‌اندازی آن به هیچ عنوان نیاز به هیچ پیش نیازی نداشته و می‌توان با قدری تلاش به خوبی به این فرآیند مسلط گشت و وارد بازار کار غنی سیستم‌های امنیتی و دوربین مداربسته شد.

این تصاویر از طریق سیم از دستگاه DVR به مانیتور منتقل شده و نمایش داده می شوند. مزیت این دوربین ها سهولت در نصب، سهولت امکان جابجایی دوربین مدار بسته وعدم نیاز به پوشاندن کابل می باشد. اهمیت نصب دوربین مدار بسته در ساختمان ها به منظور نظارت امنیتی بر کسی پوشیده نیست.

بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

دوره نصب دوربین مدار بسته از مقدماتی ترین مطالب شروع می شود تا پیشرفته ترین مباحث نصب دوربین مداربسته ادامه می یابد. یکی از حرفه های فنی که سال هاست اسم آن به گوش می رسد و نه تنها از رده خارج نشده است بلکه هر روز با متدها و دستگاه های جدید شکل تازه ای از آن ظهور می کند، شغل نصب دوربین مدار بسته است. یکی از بهترین آموزشگاه ها در برگزاری کلاس این حرفه، آموزشگاه دوربین مدار بسته پایتخت فناوری ست. درهمین مجموعه آموزشی فوت وفن نصب دوربین مداربسته، آموزش نصب وراه اندازی دوربین های تحت شبکه؛آموزش داده شده است.

چگونه دوربین مدار بسته را نصب و راه اندازی کنیم؟

اگر اولویت شما یک سیستم انعطاف پذیر و راه اندازی آسان است، از سیستم های نظارت تصویری بی سیم استفاده کنید. با این حال، چنین سیستم هایی معمولاً ظرفیت پهنای باند کلی کمتری دارند و در معرض هک و پارازیت سیگنال های بی سیم هستند. برای سیگنال های شبکه پایدارتر و دوربین های با وضوح بالاتر، سیستم های امنیتی سیمی را انتخاب کنید. کابل و سیم های سیستم نظارتی که به درستی جاگیری و مخفی نشده اند و در معرض دید قرار دارند؛ علاوه بر به هم زدن دکوراسیون منزل شما، فرصت خوبی را برای سارقان فراهم می کنند تا با بریدن آن ها، سیستم امنیتی شما را قطع کنند. برای درک بهتر روند و ابزار مورد نیاز آموزش نصب دوربین مدار بسته دیجیتال می توانید در ادامه فیلم آموزش نصب دوربین مدار بسته را تماشا کنید.

در این سیستم ها از فیلترهای آبی و سبز و قرمز استفاده می شود و به علت حساسیت زیاد چشم به رنگ سبز، در این فیلتر رنگ سبز نسبت به رنگ های آبی و قرمز بیشتر استفاده شده است. فیلتر دیگری که از آن برای ذخیره سازی اطلاعات رنگی استفاده می شود فیلتر CMYG است که به ترتیب از رنگ های فیروزه ای-گل بهی-زرد و سبز برای تعادل رنگ سفید استفاده شده است. طبیعی است هرچه تعداد پیکسل های حسگر بیشتر باشد جزئیات بیشتری از صحنه نمایش قابل فیلم برداری خواهد بود.