من آمازون را برای وسایل مسخره سفر جستجو کردم. من انتظار این را نداشتم

همچنین: 12 ایده هدیه برای مسافران

من خوش شانس بودم که با دیدن این موضوع از نمایندگان روابط عمومی سازندگان نیز شنیدم.

اونا پیشنهاد دادند:

در حالی که شما همه اینها را در نظر می گیرید، لطفاً اجازه دهید شخصی را در کنار من در هواپیما در نظر بگیرم که یکی از این چیزها را جلوی صورتش می چسباند. و سپس به سرعت چرخید تا از من بپرسد که سرویس غذا کی شروع می شود.

اما خداروشکر این بار این ابزار را برای شما پیدا کردم.

برای این است بالش موبایل Spice Of Life – خاکستری | نگهدارنده دستگاه انعطاف پذیر چند زاویه ای، بالشتک گردن، مهره های میکرو فوم، پایه قابل حمل، پایه صفحه نمایش دستگاه، لوازم جانبی سفر | تلفن، تبلت، گوشی هوشمند، کتابخوان الکترونیکی.

همچنین: 12 گجت خانه هوشمند که هدایای عالی را می سازد

200703-yamato-506-sleep

ادویه زندگی

با این حال، شاید شما خیلی بیشتر به ابزارهای خود نیاز دارید. شما می خواهید که آنها شما را آرام کنند، تقویت کنند و شما را سرگرم کنند – حتی اگر یک پرواز چهار ساعته باشد.

من تمایل دارم از ابزارها در هواپیما استفاده نکنم. کتابی که از کاغذ ساخته شده، ساندویچی که مزه اش می تواند باشد و من خوبم.

این یک مار است که می تواند گردن شما را نرم کند و آیفون شما را نگه دارد.

من دوست دارم هر از گاهی در آمازون بگردم. چرا، من اخیراً از سایت عجیب ترین ابزارهای فناوری آن را پرسیدم و انگار آمازون این سؤال را متوجه نشد. یا، بهتر است بگویم، هرگز این کلمه را نشنیده بود عجیب و غریب قبل از.

آیا نام محصولات را در آمازون دوست ندارید؟ انجام میدهم. تقریباً به همان اندازه که من توصیفات محصول را دوست دارم.

شما تعجب خواهید کرد که چگونه این چیز صاف می ماند. خب، سازندگان توضیح می‌دهند: «با یک ساختار داخلی قابل چرخش، هر کسی می‌تواند به راحتی از این بالش متحرک استفاده و تنظیم کند. ساختار مهره‌مانند آن صدایی آرام از «ترک» ایجاد می‌کند. [when] خم شده است.”

زود به فرودگاه می رسم. من نیازی به استراحت در سالن ندارم. امیدوارم کسی مزاحم کنارم ننشیند، مخصوصاً یک نوزاد. و امیدوارم هواپیما به موقع حرکت کند، به موقع برسد و شرکت هواپیمایی چمدان من را گم نکند.

آیا این شادی نوآورانه را در ذهن شما تداعی می کند؟ نه؟ لطفا اجازه بدهید دوباره امتحان کنم. یکی از آن بالش‌های گردن را تصور کنید که طول آن به‌اندازه‌ی بالشتک معمولی شما باشد و انگشتان آن در انتهای آن باشد.

من یک مسافر نسبتاً بردبار هستم.

یا شاید من فقط فکر می کنم که هستم.

بیشتر از نظر فنی نادرست است

چگونه در مورد این: “کاربران می توانند پشتیبانی از گردن، شانه ها و سر و استفاده از تلفن همراه را به طور همزمان سفارشی کنند! ریزدانه های داخل بالش برای حداکثر راحتی به گردن کاربر می رسد.”

به طور دقیق تر، نگهدارنده.

تنها چیزی که می دانم این است که اگر دیدید من از یکی از این موارد استفاده می کنم، لطفاً با مهماندار هواپیما تماس بگیرید، مرا از هواپیما اسکورت کنید و برای معاینه و بهبودی به یک موسسه مناسب بفرستید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/i-scoured-amazon-for-ridiculous-travel-gadgets-i-didnt-expect-this/#ftag=RSSbaffb68

در حالی که وقتی شاهد این موضوع بودم، صدایی آرام از صدا درآوردم.

آن را با رنگ قرمز بخرید تا مردم شما را از آن طرف هواپیما نیز ببینند. و ببینید، این برای همه به جز نوزادان محبوب است.

من نمی دانم که آیا این فرودگاه های آمریکا را در روزها و ماه های آینده پر می کند یا خیر. نمی‌دانم چند نفر باور خواهند کرد که این آناکوندای آیفون‌دار بهترین هدیه تعطیلات است.

همچنین: نحوه اتصال ایمن AirTag خود به چیزها

بالش بلند 56 اینچی پر از مهره‌های ریز است و می‌تواند به شکلی سفارشی برای پشتیبانی گردن، شانه‌ها، کمر و سر خم شود تا در هنگام مشاهده دستگاه هوشمند خود از آن استفاده کنید! استریم، زمان چهره، بازی، خواندن هر چیزی بدون دست. فعالیتی که انجام می دهید حمایت و راحت باشید! محبوب در میان کودکان خردسال، نوجوانان، دانشجویان و بزرگسالان. برای سفر در تعطیلات عالی است! آن را با رنگ قرمز بخرید تا واقعاً جشن باشد!

و به همین دلیل آمازون را جست‌وجو کردم تا ببینم آیا می‌توانم چیزی مناسب و با شکوه مضحک پیدا کنم که عبور شما را راحت کند.

2385864-2

ادویه زندگی

در این بین می نشینم، می خوانم و شاید خوابم می برد. (کار؟ جدی میگی؟)

زیرا هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید از بالش گردن استفاده کنید و مثلاً گوشی خود را نگه دارید. یا شاید آن را روی میز سینی کوچک خود قرار دهید.