سامسونگ می گوید تنها راه درمان وابستگی به فناوری، وابستگی بیشتر به فناوری است

برخی از آن لحظات ممکن است با درک اینکه شما اکنون یک ابزار فناوری هستید پیچیده شود.

رائه بلند می شود و شروع به رقصیدن می کند، با این حال، او را نادیده می گیرند. در مورد یک جمعیت سخت صحبت کنید. شاید اینها اصلاً دوستان او نباشند. شاید آنها صرفاً بازیگرانی هستند که برای بازی دوستان او انتخاب شده اند.

با این حال، مطمئناً ما به کمی فناوری بیشتر نیاز داریم. البته، ما انجام می دهیم. گلکسی واچ 4 یکی از دوستان، چراغ ها را روشن می کند زیرا نمی توانید روی کلید برق برقصید و این کار را انجام دهید.

او آهنگی را در Samsung Galaxy S22 Ultra خود زمزمه می کند، که نمایشی هوشمندانه از ویژگی Hum To Search گوگل است.

او در کمال تعجب برای یک فرد مشهور، دوستان بسیار زیادی دارد. با این حال آنها، مانند بقیه ما، تمام وقت خود را صرف پیامک کردن، پست کردن مطالب در رسانه های اجتماعی می کنند و گوشی های خود را در حالت بی صدا نمی گذارند.

او می داند که باید توجه دوستانش را جلب کند. شما فکر می کنید این کار آسان خواهد بود. بالاخره او معروف است

با این حال، تنها راهی که او می تواند از شادی صفحه کلید تلفن عبور کند، آه، فناوری بیشتر است.

نصف آنقدر که به نظر می رسد شما را کنترل می کند، آن را کنترل نمی کنید.

(اسکرین شات از تبلیغات سامسونگ.)

کریس ماتیشزیک/اسکرین شات

یا همانطور که سامسونگ می گوید: “Make It Epic.”


منبع: https://www.zdnet.com/article/samsung-says-the-only-cure-for-tech-dependency-is-more-tech-dependency/#ftag=RSSbaffb68

در هر روز لحظاتی وجود دارد که ممکن است آنقدر خودتان را دوست نداشته باشید.

سامسونگ با مشکلات شما همدلی دارد. اینهمه همدلی

Rae می‌تواند ببیند که این یک مشکل است، حتی اگر برای حضور در این آگهی به او پول می‌دهند.

آنقدر که، در آگهی جدیدی که با همکاری گوگل منتشر شد، یک راه حل ارائه می دهد.

پس ما در یک مهمانی شام هستیم. این یک مهمانی شام معمولی نیست. این مهمانی شام ادیسون رائه است. اون معروفه او با رقصیدن در TikTok، گاهی اوقات با مادرش، به شهرت رسید.

زندگی مدرن.

چقدر دوست داشتنی است که ببینم همه انسان ها در یک آهنگ با هم ارتباط برقرار می کنند.

شاید بدترین احساسات با تلفن همراه باشد. شما نمی توانید آنها را زمین بگذارید، حتی اگر بخواهید آنها را زمین بگذارید. وقتی موفق شدید آنها را زمین بگذارید، نمی توانید بعد از چند دقیقه دوباره آنها را بردارید. یا ثانیه ها

screen-shot-2022-07-11-at-5-06-16-pm.png

به زودی معلوم می شود که آنها بازیگر نیستند. آن‌ها رقصنده‌هایی هستند که برای بازی دوستان او انتخاب شده‌اند و در نهایت خود را از تلفن‌های سامسونگ خوب خود دور می‌کنند تا با موسیقی پخش شده توسط تلویزیون سامسونگ خوب او برقصند.

مطمئناً این کار خواهد کرد. این «همه» از پسران بک استریت است. چه کسی می توانست در برابر آن مقاومت کند؟ هيچ كس. همیشه کار می کند.

همه ما به عنوان یک تمدن تمام شده ایم.

این تبلیغ تصویر کوچکی از زندگی همه را نشان می دهد. خب تقریبا مال همه شما با دوستان یا خانواده خود دور یک میز نشسته اید. می دانید که دوست دارید با یکدیگر چت کنید، اما تلفن شما همیشه کمی جذاب تر است.

اما صبر کنید، Rae هنوز گوشی خود را در حالی که می رقصد در دست دارد.

با این حال، دوستانش او را نادیده می گیرند. او چه کار دیگری می تواند بکند جز اینکه از فناوری بیشتر استفاده کند؟ او یک یا دو دکمه را کلیک می کند و آهنگ را به تلویزیون سامسونگ خود می فرستد تا بتواند آن را در اتاق خانواده پخش کند.