دوچرخه ای که مرا از همه گیر عبور داد (2000 دلار کمتر از پلوتن است)


img-1157

کریس ماتیشیک/ZDNET

وحشت را به یاد دارید؟

ناگهان قرار بود همه ما تعطیل شویم. تقریباً همه چیز بسته می شود. ما باید تنظیم کنیم آه، چقدر باید تنظیم کنیم.

اعتراف می‌کنم که تنها یک چیز مرا در مورد همه‌گیری نگران کرده بود – غیر از نگرانی‌های کاملاً آشکار در مورد ابتلا به یک ویروس بالقوه کشنده.

بیشتر از نظر فنی نادرست است

ببین، من نمی خواهم اینجا خیلی شخصی باشم، اما باید عرق کنم. بله هر روز.

من باید عناصر جسمی و ذهنی را که در درونم و بر من چرک می‌زند را بسوزانم. بنابراین عادت داشتم به یک باشگاه ورزشی محلی بروم، دوچرخه سواری کنم، وزنه بزنم و طوری به خانه برگردم که انگار توسط گروهی از تاجران دوش به من حمله شده است.

هراس همه گیر

با شیوع بیماری همه گیر، سالن های ورزشی تعطیل شدند. بنابراین، مانند بسیاری دیگر، برای تهیه یک دوچرخه ثابت عجله کردم. که آسان نبود، زیرا بسیاری دیگر نیز همین کار را می کردند.

ترفند انتخاب دوچرخه ای بود که هنوز در دسترس بود. که قرار نبود پلوتن باشد، درست است؟ آن روزهای شکوه محبوبیت فریاد پلتون بود.

بنابراین من آمازون را جست و جو کردم و به یک رسیدم شوین 170. طبیعتاً من نمی دانستم یکی از آن ها چیست، اما حداقل نام شوین را شنیده بودم.

و این Schwinn 170 (نسبتا) بسیار معقول 520 دلار بود. (در حال حاضر با قیمت 449 دلار به فروش می رسد.)

به این فکر کردم که برای مدت طولانی به آن نیاز نخواهم داشت. این بیماری همه گیر چند ماه دیگر تمام می شود و من می توانستم دوباره به عادات قدیمی حمام کنم. و واقعاً این دوچرخه چقدر می تواند بد باشد؟

می دانم که هرکسی نیازهای ورزشی متفاوتی دارد. بسیاری از مردم دوست دارند که از طریق یک صفحه نمایش – یا حتی فریاد زدن – توسط شخصی بسیار خوش اندام تر از خودشان، به منظور رویاپردازی شبیه کسی که بر سر آنها فریاد می زند، فریاد بزنند.

من هرگز لذتی را در آن ندیده ام. می خواهم سوار دوچرخه شوم، با رکاب زدن از تپه های خیالی کار را برای خودم سخت کنم و همزمان کتابی بخوانم تا فراموش کنم که دارم از تپه های خیالی رکاب می زنم.

برای من، کار می کند.

من در رمان‌های جنایی ناپدید می‌شوم و یک ساعت می‌تواند بدون احساس رنج عظیم بگذرد. مگر اینکه یک شخصیت دوست داشتنی ناگهان کشته شود.

بله، گهگاهی عرق روی رمان من می چکد، اما چه کسی کامل است؟ نه من

همه اش را بگذار کنار هم

چیدن شوین 170 چندان سخت نبود. مثل دوچرخه IKEA است. شما ابزارها را دریافت می کنید، دستورالعمل ها را دریافت می کنید و از شخص دیگری می خواهید کمک کند.

من و همسرم موفق شدیم تمام قسمت ها را طوری کنار هم قرار دهیم که شبیه عکس شود. و من نشستم

نه، این راحت ترین دوچرخه در جهان نیست – حتی با روکش صندلی بسیار نرم. اما این یکی از آن ماشین هایی بوده که کار خود را انجام داده است. اغلب.

ما چندین مرحله را پشت سر گذاشتیم، Schwinn and I. ابتدا، پدال سمت چپ شروع به ایجاد صدای کلیک کرد. من نمی دانم چرا. اما این صدای کلیک جیوه ای بود. گاهی این اتفاق برای کل سواری ادامه می‌یابد، گاهی برای چند دقیقه اتفاق می‌افتد و گاهی باعث می‌شود که اصلاً اتفاق نیفتد.

همچنین: 5 بهترین میز دوچرخه

سپس پدال سمت راست بود. شروع به ایجاد صدای تق تق، مانند چرخ بدون لاستیک که از یک پله پایین می رود. آزار دهنده بود. بعدش خیلی آزار دهنده بود. بیش از یک سال طول کشید و من آن را تحمل کردم.

می دانم که این کار را نمی کنی، اما وقتی ورزش می کنم، مردی ناامید هستم. و آیا من به این باور که جهان آنها گرمتر از من است، در رمان ناپدید شدم؟

بنابراین باید اشاره کنم که Schwinn 170 قفسه کوچکی دارد که کاملاً متناسب با هر رمانی است که می‌خوانم. خوب، تقریباً هر رمانی.

نگاه کردن به دوچرخه ورزشی Schwinn 170

کریس ماتیشیک/ZDNET

بعد از صدا زدن، به راهم ادامه می دهم

اما برگردیم به کلک.

یک روز، فقط متوقف شد. نه، نمی دانم چرا. یا چگونه. اما اکنون گاه به گاه صدای کلیک، جیر جیر و جیر جیر وجود دارد، اما چیزی که مرا از صافی (نسبی) ناگهانی آن نجات نمی دهد.

با این حال، شما می خواهید جزئیات بیشتری را بدانید.

سازندگان دوچرخه ادعا می کنند که این دوچرخه با بلوتوث سازگار است، بنابراین می توانید پیشرفت خود را در برنامه مورد علاقه خود پیگیری کنید. من هرگز سعی نکردم آن را به عنوان app-en تبدیل کنم. من فقط آن را سوار می کنم و حتی 25 سطح مقاومت و 29 برنامه تمرینی آن را کاوش نکرده ام.

این احتمالاً برای شما کافی نیست، اما من به نوعی به بالا و پایین رفتن از تپه ها ادامه داده ام – این برنامه هرم نام دارد – برای مدتی طولانی.

همچنین: 5 بهترین برنامه تمرینی: برنامه های برتر برای دوندگان، بالابرها و مبتدیان

بله، بیش از 30 ماه از خرید من می گذرد شوین 170 و من هنوز عضویت باشگاه را دوباره شروع نکرده ام.

ادامه می دهد، من را نگه می دارد و من ادامه می دهم.

من متوجه شدم که این یک مقایسه کاملاً منصفانه نیست، اما وقتی پرداخت می کنید 2500 دلار برای پلوتن – و حتی بیشتر، شاید، برای اینکه کسی را وادار کنید که سر شما فریاد بزند – شاید Schwinn سرمایه گذاری بدی نباشد.

سکوت می تواند تسکین دهنده باشد – حتی اگر یکی از پدال های شما گهگاه به صدا در آید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/the-bike-that-got-me-through-the-pandemic-its-2000-less-than-a-peloton/#ftag=RSSbaffb68