دوره آموزش نصب دوربین مداربسته+مدرک فنی حرفه ای بین المللی

در دوربین های تحت شبکه همواره همه کابل های دوربین های تحت شبکه تا کنار دستگاه NVR کشده نمی شوند که بسته به توپولوژی پیاده سازی شده متفاوت است. اما در استفاده از سیستم توربو اچ دی همه سرکابل دوربین ها تا محل DVR باید اجرا شوند که این یکی از معایب استفاده سیستم های توربو اچ دی است که حجم بالای کابل کشی را نیاز دارد. با آموزش دوربین مدار بسته می توانید در مدت زمان کوتاه چند ماه به درآمد خوبی دست پیدا کنید. 5- دوستانی که در این دوره شرکت میکنند میتونن دوره حرفه ای آشنایی و آموزش کار با نرم افزارهای نظارت تصویری امنیتی(آنالیتیک) را با 50% درصد تخفیف تهیه کنند. همانطور که در پاراگراف های قبل نیز ذکر شد دوربین های ahd و ip برای انتقال تصویر به کابل کشی نیاز دارند.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش نصب دوربین مداربسته!

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

پس از گذراندن دوره دوربین های مداربسته ip ، شرکت کنندگان می توانند در حوزه نصب و راه اندازی تجهیزات سیستم های امنیتی و حفاظتی و دوربین های مداربسته دیجیتال فعالیت کنند. دوره نصب دوربین های مدار بسته شامل دو بخش تئوری و عملی میباشد که به صورت تخصصی از صفر تا صد نصب آن به طور کامل آموزش داده میشود. همچنین در طی دوره کلیه تجهیزات لازم در اختیار شرکت کنندگان قرار داده خواهد شد. پس از آشنا شدن با ابزارها و تجهیزات مختلف در رابطه با نصب دوربین‌های مداربسته به تشریح روشی برای ساده برای نصب سیستم مداربسته دلخواه شما می‌پردازیم.

برچسب آموزش دوربین مداربسته در اصفهان – امنیت دیجیتال

لازم به ذکر است قیمت عدسی‌های پلاستیکی نسبت به عدسی‌های شیشه‌ای به شدت پایین‌تر است و نقاط ضعف عدسی‌های پلاستیکی سبب می‌شود که در پروژه‌های حرفه‌ای از آنها استفاده نشود. این لنزها مانند لنزهای varifocal دارای فاصله کانونی متغیر بوده با این تفاوت که زوم و فوکوس و دیافراگم را می توان از فاصله دور و از طریق موتور تنظیم کرد. لنزهای motorized عموما مانند لنزهای varifocal با دو عدد فاصله کانونی برحسب میلی‌متر معرفی می‌شوند. زمانیکه نور محیط از یک لوکس نوری (واحد اندازه گیری نور) کمتر شود، دوربین با تغییر فیلتر مادون قرمز، سبب ورود نور بیشتر به حسگر دوربین می‌شود.

توجه داشته باشید در صورتی که اساتید دوره از تخصص کافی برخوردار نباشند و آموزش ها به درستی صورت نگیرد تمام هزینه و زمان شما به هدر خواهد رفت. سرفصل های دوربین های مداربسته •تشریح دسته بندی arya-cctv.ir مختلف دوربین های مداربسته •بررسی انواع مدل های دوربین های مداربسته •تشریح کامل اجزای یک سیستم امنیتی و ح… اولین مرحله قبل از نحوه نصب دوربین ip، انتخاب بهترین مکان برای نصب آن است.

• استفاده از حالت بی سیم (Wireless)

توصیه می کنیم دوربین را در مکانی نصب کنید که از دسترس افراد خارج باشد. پس از انتخاب مکان مناسب دوربین را پیج و به کمک دریل در مکان انتخاب شده نصب کنید. توجه داشته باشید که در برخی از دوربین های مدار بسته تامین برق توسط آداپتور صورت می گیرد که این آداپتور در کنار محل نصب دوربین در جعبه ای قرار گرفته است. شاغلین محترم می توانند از دوره های آخر هفته و یا دوره فشرده جهت شرکت در دوره آموزش دوربین مداربسته شرکت کنند. البته بهترین روش پیشنهادی این هست که قبل از هر اقدامی با کارشناسان و مشاوران ما صحبت کنند تا متناسب با شرایط خود در دوره های برنامه ریزی شده شرکت کنند.

در دوربین های لنز متغیر زوم دوربین را هر چند مدت یکبار بررسی کنید تا از کارکرد صحیح آن مطمئن شوید. شیلد کابل های تصویر حتی المقدور به ارت و در صورت نوبد به لوله آب متصل گردانید. در این ویدیو ما به معرفی اجزای DVR و تجهیزات و مدل ها و نوع این دستگاه ها میپردازیم.

  • دستگاه ذخیره‌ساز ویدیو نیز باید در محل امنی قرار گیرد و علت این امر نیز بدیهی است.
  • این نوع لنزها که از نوع لنزهای با فاصله کانونی ثابت هستند، در شرایطی استفاده می شوند که ممکن است افراد در آن محیط از اینکه توسط دوربین ها رویت شوند احساس نارضایتی کنند.
  • استفاده از لنزهای motorized بسیار کم شده است و دوربین های اسپید دام به دلیل هزینه پیاده‌سازی کمتر و امکانات بیشتر جایگزین استفاده از آنها در دوربین ها شده‌اند.
  • همانطور که در بخش قبلی آموزش نصب دوربین مدار بسته مطرح گردید دوربین های مدار بسته شامل دو دسته آنالوگ و تحت شبکه هستند و هر کدام از این دسته ها دارای تجهیزات منحصر به فردی می باشند.