دوره آموزش دوربین مدار بسته تعمیر و نصب دوربین مدار بسته ب

مهمترین ویژگی این کتاب پاسخ گویی نویسنده آن به سوالات خوانندگان است. کافیست سوالات خود را در صفحهسوالات خوانندگان کتاب آموزش دوربین های مداربسته مطرح کنید و روز بعد پاسخ خود را دریافت کنید. برای یک نصب آسان، ابزار و مواد لازم نصب دوربین مدار بسته را آماده کنید. تهیه یک نقشه اولیه از نقاطی است که می خواهید در آن‌ها دوربین نصب شود.

  • تغذیه دوربین ها از لحاظ استاندارد باید به وسیله یک منبع تغذیه مستقل برای سیستم دوربین مداربسته موجود تامین شود .
  • دوربین های مداربسته تحت شبکه در دو نوع بی سیم و باسیم تولید می شوند و تصاویر ضبط شده در آنها از کیفیت بالایی برخوردار است.
  • دوره‌های دکتر برد به سه صورت حضوری، غیرحضوری و مجازی برگذار می‌شود، این آموزش‌ها در قالب عملی ارائه شده و تضمین می‌کند پس از اتمام دوره شما توانایی کسب درامد از مهارت آموخته شده را خواهید داشت.
  • برای انتقال تصاویر به مکانی که امکان سیم کشی وجود ندارد می توان از کارت انتقال تصویر استفاده کرد.

برای مشاهده و ضبط تصویر دوربین های مدار بسته تان نیاز به یک دستگاه DVR دارید. دی وی ار تمام تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته را دریافت کرده و به یک مانیتور یا تلویزیون ارسال می‌کند. دستگاه های DVR فضای ذخیره سازی (هارد دیسک) متفاوتی دارند که به آنها اجازه می‌دهد از چند روز تا چند ماه تصویر ذخیره کنند. مکان هایی که در ادامه معرفی می شوند، برای نصب دوربین مدار بسته مناسب هستند.دوربین مدار بسته باید در بالاترین نقطه ساختمان نصب شوند، در این صورت دوربین ها از دسترس خرابکاران و سارقان دور می مانند و همچنین منطقه بزرگ تری را پوشش می دهند.

سرمایه اولیه شغل نصب دوربین مدار بسته

در این مجموعه سعی شده آموزش های جدید و به روز ترین سیستم ها آموزش داده شود و انواع متفاوت سیستم های امنیتی به خصوص دوربین های مداربسته آموزش داده شود. پس از نصب دوربین مداربسته سیم برق آن را به اداپتور وصل می کنیم. بعد از تهیه ابزار آلات مورد نیاز برای نصب دوربین های مداربسته ، ابتدا باید به سراغ اتصال دوربین های مدار بسته دقیقا” در محل های تعیین شده بر روی نقشه با استفاده از دریل ، پیچ و رولپلاک اقدام کنید.

نصب دوربین از طریق سیستم تغذیه مرکزی این امکان را برای شما به وجود می‌اورد که تغذیه همه دوربین‌ها را از یک محل کنترل کنید. همچنین شما می‌توانید برای نصب دوربین‌ها از یک UPS استفاده کنید. اما عیب بزرگ این مدل نصب دوربین مدار بسته این است که در صورت بروز arya-cctv.ir عیب در منبع تغذیه همه دوربین‌ها از کار می‌افتند. همچنین در صورت بروز اتصالی هنگام نصب دوربین مدار بسته ممکن است منبع تغذیه اصلی آسیب ببیند و در این صورت باید هزینه بیشتری را جهت عیب یابی و تعمیر بپردازیدو زمان زیادی را صرف بررسی داکت کشی ها نمایید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته تحت شبکه ( آی پی IP Camera)

علاوه بر این، دوربین های مخصوص سازمان ها باید منطقه وسیع تری را پوشش داده و لنز قوی تری داشته و البته به دید در شب هم مجهز باشد تا بتواند اهداف سازمان ها را تامین کند. پیش از این، دوربین های مدار بسته چندان با استقبال مواجه نشده و تعداد افرادی که از مزیت ها ی آن اطلاع داشتند، چندان زیاد نبودند. اما، در سالهای اخیر، لزوم و اهمیت استفاده از این دوربین نه تنها در کسب و کارها بلکه برای موارد خانگی نیز مشخص و اثبات شده است. غالبا، منازل مسکونی که از این دوربین ها استفاده میکنند براحتی میتوانند از محیط خانه محافظت کرده و احتمال مزاحمت و دزدی را به حداقل برسانند. هنگام سیم کشی، کابل های جریان بالا نباید در مجاورت سیم های دور بین مدار بسته قرار گیرد.

راه‌های ثبت نام در دوره‌های آموزشی