بوت کمپ های توسعه اپلیکیشن موبایل: یک بوت کمپ برای آن وجود دارد

زبان آموزان همچنین یک پروژه طراحی و ساخت سنگ بنا را تکمیل می کنند. شرکت کنندگان برنامه به مربیان صنعت، بررسی پروژه ها و مشاوره تخصصی صنعت دسترسی دارند.

فرمت های موجود

بوت کمپ های توسعه اپلیکیشن موبایل معمولا بین 3 تا 12 ماه اجرا می شوند و ممکن است اصول اولیه تا ابزارها و تکنیک های توسعه متوسط ​​یا حتی پیشرفته را پوشش دهند.
بوت کمپ های توسعه برنامه بر مهارت های خاص اندروید یا iOS تاکید دارند.

منفی

 • برنامه درسی دقیق
 • کمک جستجوی کار محدود است

طول

Devmountain از سال 2013 بیش از 3200 دانشجو را از برنامه های فناوری و بوت کمپ های خود فارغ التحصیل کرده است. این سازمان وابسته به دانشگاه Strayer، آموزش های سریعی را برای یادگیرندگان غیر سنتی ارائه می دهد.

کمک به کاریابی Devmountain

آنلاین و داخل دانشگاه

این برنامه‌های تسریع‌شده اصول طراحی و توسعه، به‌علاوه فناوری‌ها، نرم‌افزارها و زبان‌های برنامه‌نویسی خاص را پوشش می‌دهند.

اگر این اولین تجربه بوت کمپ شماست یا یک توسعه دهنده مبتدی اپلیکیشن موبایل هستید، برنامه های Udacity را در نظر بگیرید. شما می توانید بین اندروید و iOS یکی را انتخاب کنید و کمتر از ثبت نام در سایر بوت کمپ ها هزینه کنید.

بوت کمپ توسعه دهندگان

Devmountain

برنامه نویس Udacity iOS

برخط

یک فرد سیاه پوست روی یک میز در اتاقی تاریک روی یک برنامه کامپیوتری کار می کند.
(تصویر: Shutterstock)

 • هزینه: 2328-2928 دلار
 • قالب: آنلاین و داخل دانشگاه، تمام وقت
 • طول: 22 هفته
 • عضو CIRR: خیر

Udacity که در سال 2011 تأسیس شد، به عنوان یک آزمایش در آموزش آنلاین آغاز شد. این مربی دارای بیش از 100000 فارغ التحصیل، صدها دوره آموزشی و روابط با برخی از بزرگترین سازمان های صنعت است.

کمک به کاریابی Udacity

منفی


بوت کمپ

آنلاین، خود گام

اشکال زدایی: دانش‌آموزان بوت کمپ معمولاً یاد می‌گیرند که باگ‌های کد را شناسایی و رفع کنند. آنها می توانند استراتژی ها و تکنیک هایی را برای جداسازی و مهار مشکلات و بهترین روش یادگیری از اشتباهات خود ایجاد کنند.

بوت کمپ توسعه دهندگان اندروید Udacity که با مشارکت Google طراحی شده است، توسعه دهندگان مشتاق اندروید را با آموزش ساخت های Gradle، تست برنامه و طراحی متریال آماده می کند.

4 ماه

برنامه نویس اندروید Udacity

طرفداران

دیدن: چگونه یک توسعه دهنده بازی های ویدیویی شویم


این را بخوان: چگونه یک توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل شویم


5 بوت کمپ برتر توسعه اپلیکیشن موبایل

شرکت‌کنندگان بوت کمپ یاد می‌گیرند که از زبان‌ها و محیط‌های محبوب توسعه برنامه، از جمله جاوا، سی پلاس پلاس، سوئیفت و اندروید استودیو، همراه با چارچوب‌ها، ویرایشگرها و اشکال‌زدای مفید استفاده کنند.
این برنامه ها توسط کارشناسان صنعت، سازمان های مستقل، یا کالج ها و دانشگاه ها اجرا می شود. آنها ممکن است دوره های حضوری و آنلاین را همراه با گزینه های برنامه ریزی پاره وقت، تمام وقت و خود مطالعه ارائه دهند.

1356 دلار

تمام وقت

این را انتخاب کنید…

Nucamp مربیگری شغلی یک به یک، مشاوره رزومه سازی و نکات شبکه لینکدین را ارائه می دهد. فارغ التحصیلان همچنین می توانند به دوره توسعه شغلی و هیئت شغلی Nucamp دسترسی داشته باشند.

تکمیل یک بوت کمپ توسعه اپلیکیشن موبایل ممکن است منجر به مشاغل امیدوارکننده در توسعه نرم افزار، برنامه نویسی کامپیوتر و توسعه وب شود. را اداره آمار کار (BLS) رشد 22 درصدی را برای همه توسعه دهندگان نرم افزار از سال 2020 تا 2030 پیش بینی می کند که تقریباً سه برابر سریعتر از نرخ برای همه مشاغل است.

قیمت

این فهرست به ترتیب حروف الفبا ارائه شده است.

 • هزینه: 9900 دلار
 • قالب: آنلاین و داخل دانشگاه، تمام وقت و پاره وقت
 • طول: 13-36 هفته
 • عضو CIRR: خیر

آماده سازی دانش آموزان برای کدنویسی برای برنامه های اندروید و آیفون، این بوت کمپ استفاده از ویجت ها، سوئیفت و رابط Xcode را آموزش می دهد. با تقسیم زمان مطالعه بین سخنرانی ها و تکالیف عملی، زبان آموزان مهارت های زبان جاوا، مبانی زبان سی شارپ، و توانایی های برنامه نویسی چند پلتفرمی را فرا می گیرند.

2400 تا 4800 دلار

6 ماه

طرفداران

 • گزینه های تامین مالی متعدد
 • دسترسی مادام العمر به محتوای دوره
women-developers-pay-eqality-coding-programmers-gender-pay-gap.jpg
تصویر: لوئیس آلوارز/گتی

 • هزینه: 2400 تا 4800 دلار
 • قالب: آنلاین، خود گام
 • طول: هر دوره 35 ساعت
 • عضو CIRR: خیر

برای صرف هزینه کمتر برای آموزش آنلاین

یک برنامه درسی سطح بالا و معتبر

شورای یکپارچگی در گزارش نتایج (CIRR) یک سازمان غیرانتفاعی است که داده‌های نتیجه استاندارد و قابل تأیید را در مورد فارغ‌التحصیلان بوت کمپ ارائه می‌کند. علاوه بر اطلاعات در مورد طول، برنامه درسی، هزینه و موارد دیگر، ما همچنین توجه کرده ایم که آیا هر بوت کمپ عضو CIRR است یا خیر.

این دوره به دانش آموزان آموزش می دهد تا برنامه های iOS را با استفاده از Xcode و زبان Swift توسعه دهند.

Nucamps

نمای عقب شخصی که روی لپ تاپ کد کامپیوتر می نویسد.

برنامه نویس Udacity iOS

2034 دلار

در بیشتر موارد، بوت کمپ‌ها آموزش متمرکز و سریع‌تری نسبت به مدرک دارند. این برنامه ها معمولاً دوره های آموزش عمومی را حذف می کنند و بر کاربردی ترین و مفیدترین آموزش برای این رشته تمرکز می کنند.

این برنامه اصول UIKit، Grand Central Dispatch، درخواست های شبکه و جعبه شنی را پوشش می دهد. علاوه بر آموزش کلاس و تکالیف عملی، شرکت‌کنندگان پروژه‌ای را برای ارسال به اپ استور تکمیل می‌کنند.

منفی

 • گروه های بزرگ
 • نیاز به خودانگیختگی دارد

توسعه برنامه نویس توسعه طراحی وب سایت و فناوری های کدگذاری که در دفتر شرکت نرم افزار کار می کنند
گتی ایماژ/iStockphoto

 • هزینه: 399 دلار در ماه یا 2034 دلار برای شش ماه
 • قالب: آنلاین، پاره وقت و خودسرانه
 • طول: شش ماه
 • عضو CIRR: خیر

9900 دلار

این بوت‌کمپ‌های فشرده توسعه اپلیکیشن موبایل تلاش می‌کنند تا نسل بعدی توسعه‌دهندگان اپلیکیشن را آموزش دهند و به آنها کمک کنند تا وارد این حوزه شوند.

ZDNet می خواهد به شما کمک کند تا بهترین و با ارزش ترین بوت کمپ های موجود را پیدا کنید. ما هزینه، طول برنامه، شهرت برنامه و انواع فرمت های ارائه شده را هنگام انتخاب این بوت کمپ ها در نظر گرفتیم. برنامه ها نمی توانند برای گنجاندن در لیست های ما هزینه ای بپردازند.

اگر می خواهید…

برای بیش از دو دهه، Developer Bootcamp مهارت‌ها و آموزش‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات را به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد. این سازمان آموزش های خود گام را از بسیاری از مکان ها در سراسر آمریکای شمالی ارائه می دهد.

کمک به کاریابی توسعه دهنده Bootcamp

2328-2928 دلار

انتظار یک برنامه درسی ساده تر و پایه را داشته باشید که آموزش فقط به صورت آنلاین ارائه می شود.

دانش آموزان کارگاه های کدنویسی، بحث های کلاسی و تکالیف خودآموزی را تکمیل می کنند. آنها همچنین پروژه های نمونه کارها را برای هر بخش دوره می سازند.

این بوت کمپ که برای دانش آموزانی با دانش HTML و جاوا اسکریپت طراحی شده است، آموزش طراحی وب واکنش گرا، توسعه وب و موبایل و معماری برنامه های وب را ارائه می دهد.

طرفداران

 • برنامه درسی متمرکز بر صنعت با 50 درصد متمرکز بر آزمایشگاه
 • متعهد به موفقیت فارغ التحصیلان

پاره وقت و خودسرانه


22 هفته

برنامه نویسی سریع: یک زبان برنامه نویسی محبوب که برای سیستم عامل های اپل استفاده می شود، سوئیفت اجازه می دهد زبان آموزان برای ایجاد نرم افزار و برنامه های کاربردی سبک وزن. زبان بصری و تعاملی نیز کدنویسی سریع و ایمن را آسان‌تر می‌کند.

منفی

 • دوره هایی که فقط به زبان انگلیسی ارائه می شوند
 • بدون گزینه حضوری

Nucamps

علاوه بر هزینه برنامه، باید بدانید چه هزینه های اضافی مانند سفر، آزمایش و مواد ممکن است مورد نیاز باشد.

برخط

تیم خدمات حرفه ای در Udacity پشتیبانی رزومه، بهینه سازی پروفایل لینکدین و بررسی نمونه کارها را ارائه می دهد.

مطالعه مستقل و پشتیبانی شده

برنامه نویسی جاوا: دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه از برنامه نویسی جاوا برای ایجاد برنامه در Android Studio استفاده کنند. آنها چارچوب جاوا و نحوه ایجاد طرح ها و طرح های فنی را یاد می گیرند.

مدیریت پایگاه داده SQL: شرکت کنندگان بوت کمپ اغلب یاد می گیرند که با استفاده از آن پایگاه داده توسعه و مدیریت کنند زبان برنامه نویسی SQL. آن‌ها ممکن است توانایی‌های مدل‌سازی داده، گزارش در حال اجرا و مهاجرت را نیز انتخاب کنند.

بوت کمپ های توسعه اپلیکیشن موبایل به زبان آموزان مهارت طراحی و ساخت اپلیکیشن ها در محیط های مختلف و سیستم عامل های مختلف را می دهد. هر برنامه ترکیب منحصر به فرد خود را از آموزش ارائه می دهد، اما لیست زیر برخی از مهارت های اصلی ارائه شده را برجسته می کند.

برنامه نویس اندروید Udacity

این راهنما به بررسی بوت کمپ های مورد علاقه ما برای توسعه اپلیکیشن موبایل می پردازد.


این بوت کمپ با استفاده از ابزارها، فناوری‌ها و زبان‌های مختلف، از جمله Objective-C و Swift، آموزش توسعه‌دهنده اپلیکیشن را به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد. دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه برنامه ها را طراحی، ارسال و اشکال زدایی کنند. زبان آموزان به عنوان بخشی از آموزش خود، یک اپلیکیشن اپل قابل استفاده و آزمایش شده را طراحی و می سازند.

اما اگر یک متخصص IT با تجربه هستید که به دنبال یادگیری مهارت های جدید هستید، Devmountain ممکن است بهترین مسیر شما باشد. برنامه iOS سخت‌گیرانه است و برای آماده‌سازی توسعه‌دهنده برنامه‌های موبایل شهرت زیادی برای آن به ارمغان آورده است.

طرفداران

 • شهرت در صنعت
 • مربیگری

Devmountain مشاوره شغلی و رزومه سازی را همراه با آماده سازی مصاحبه و فرصت های شبکه سازی کارفرما ارائه می دهد. دانش‌آموزان همچنین می‌توانند به جلسات راهنمایی، مربیگری و استخدام دسترسی داشته باشند.

طرفداران

 • فرمت یادگیری انعطاف پذیر
 • دسترسی به بررسی نمونه کارها Github

تیم خدمات حرفه ای Udacity به دانشجویان امکان دسترسی به پشتیبانی از ساخت رزومه، بررسی نمونه کارها Github و بهینه سازی پروفایل Linkedin را می دهد. فراگیران همچنین می توانند از شراکت های صنعتی سازمان استفاده کنند.

توسعه اپلیکیشن موبایل می‌تواند متمرکزتر، در دسترس‌تر و مقرون به صرفه‌تر از مدرک تحصیلی باشد، و آن‌ها را به گزینه‌ای ارزشمند برای بسیاری از زبان‌آموزان تبدیل می‌کند.

35 ساعت / دوره

پشتیبانی کاریابی پس از برنامه

تمام وقت و پاره وقت

13-36 هفته

منفی

 • محتوای دوره محدود
 • بدون گزینه حضوری

Udacity که از یک آزمایش دوره آنلاین رشد کرده است، بیش از 50000 دانشجو فارغ التحصیل کرده و بیش از 170000 گواهینامه اعطا کرده است. این سازمان شرکای صنعتی زیادی برای بورسیه تحصیلی و فرصت های شغلی دارد.

کمک به کاریابی Udacity

Nucamp که در سال 2016 در تاکوما، واشنگتن تأسیس شد، آموزش کدنویسی در دسترس را برای برنامه های مختلف ارائه می دهد. بوت کمپ ها را می توان در چندین شهر یافت.

کمک کاریابی Nucamp

برخی از برنامه ها ارزش بیشتری را برای زبان آموزان فراهم می کنند، مانند ضمانت شغلی یا طرح های پرداخت بدون بهره. شرکت‌کنندگان می‌توانند شهریه خود را از قبل، با اقساط، یا از طریق قرارداد معوق یا تقسیم درآمد پرداخت کنند.


منبع: https://www.zdnet.com/education/bootcamps/mobile-app-development-bootcamps/#ftag=RSSbaffb68

بوت کمپ توسعه دهندگان

به طور فزاینده ای، شرکت های بزرگ فناوری دیگر نیازی به مدرک چهار ساله برای موقعیت های اولیه ندارند. تسلط بر مهارت های لازم اهمیت بیشتری دارد. نرخ اشتغال برای بوت کمپ ها و مدارک تحصیلی در سازمان های بزرگ کاملاً متعادل است.

پاره وقت و خودسرانه

هر دانش آموزی پس از فارغ التحصیلی کمکی برای کاریابی دریافت می کند. دانش‌آموزانی که ظرف 120 روز پس از اتمام دوره، موقعیتی را کسب نمی‌کنند، می‌توانند آموزش‌های اضافی را بدون هیچ هزینه‌ای دریافت کنند.

یادگیری آنلاین انعطاف پذیر و مناسب برای مبتدیان

هزینه برنامه ها معمولا بین 1000 تا 12000 دلار است. توصیه می کنیم فقط بر اساس قیمت انتخاب نکنید. هر چیزی که در قیمت گنجانده شده است را ارزیابی کنید تا ارزش واقعی آن را تعیین کنید.

آنلاین و داخل دانشگاه

برنامه نویس یا توسعه دهنده مستقل که در خانه کار می کند و کد منبع را با لپ تاپ تایپ می کند
گتی ایماژ/iStockphoto

 • هزینه: 399 دلار در ماه یا 1356 دلار برای چهار ماه
 • قالب: آنلاین، پاره وقت و خودسرانه
 • طول: چهار ماه
 • عضو CIRR: خیر

Devmountain