بخش ورزشی جدید Roku بازی‌ها و برنامه‌های زنده را مستقیماً در صفحه اصلی Roku شما قرار می‌دهد

گزینه Sports جدید به زودی در صفحه اصلی Roku در دسترس خواهد بود. پس از باز کردن آن، رویدادهای ورزشی زنده و آتی را برای لیگ های ورزشی مختلف مشاهده خواهید کرد.

رابط کاربری من را به یاد برنامه ESPN می اندازد که بازی ها و رویدادهای مختلف را چه به صورت زنده و چه آینده نشان می دهد. پیمایش و یافتن آنچه می خواهید تماشا کنید آسان است. اما مزیت اجرای Roku این است که چندین سرویس استریم و نه فقط ESPN و ESPN+ را در خود جای داده است.

ورزش - صفحه اصلی - منو

تصویر: روکو

همچنین: چرا YouTube TV را به سایر سرویس‌های پخش زنده تلویزیونی انتخاب کردم

همچنین: من صورتحساب پخش ویدیوی خود را نصف کردم و شما هم می توانید

در زمان راه اندازی، ویژگی جدید Sports با TNT، TBS، TruTV، Apple TV، DirecTV، Fox Sports، FuboTV، Paramount+، Peacock، Prime Video، Sling و کانال Roku یکپارچه خواهد شد. Roku قصد دارد در آینده گزینه ها و خدمات پخش ورزشی بیشتری را ادغام کند.

خوب، اگر از a استفاده کنید دستگاه روکو، تجربه ورزشی شما در حال آسان تر شدن است. حداقل، این هدف روکو است.

تجربه Sports در اکثر دستگاه‌های Roku در چند هفته آینده در دسترس خواهد بود، بنابراین اگر فوراً آن را مشاهده نکردید تعجب نکنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/rokus-new-sports-section-puts-live-games-and-schedules-right-on-your-roku-home-screen/#ftag=RSSbaffb68

بند ناف ها درد ناشی از یافتن و پخش زنده رویدادهای ورزشی را می دانند. پیدا کردن یک بازی NFL معمولاً شامل پرش بین چندین برنامه است تا زمانی که بازی و سرویس پخش مناسب را پیدا کنید.

Roku Ultra و ریموت آن روی میز کنسول قرار گرفته است

سال