T-Mobile اکنون یک چمدان 325 دلاری Un-Carrier On می فروشد

همچنین: بهترین ردیاب های بلوتوث

علاوه بر نمای بیرونی سرخابی، برند T-Mobile زیادی در چمدان سامسارا وجود ندارد. لوگوی چرخ ها نشان T-Mobile است و روی دسته آن T-Mobile نوشته شده است.

این چمدان دارای فناوری هایی است که در آن تعبیه شده است: مکانی برای Apple AirTag وجود دارد که به شما کمک می کند در حین سفر از وسایل خود مطلع شوید و AirTag در جعبه گنجانده شده است. همچنین یک نقطه اختصاصی برای بسته باتری قابل حمل وجود دارد که می تواند تلفن شما را به صورت بی سیم شارژ کند.

پس چرا شروع به فروش چمدان کنیم؟ T-Mobile توجه خود را به مزایا و مزایای خاص سفر جلب می کند که مشترکانش به عنوان بخشی از آن به آنها دسترسی دارند. پوشش فراتر از ابتکار. این هدیه‌ها شامل Wi-Fi رایگان در پرواز، رومینگ بین‌المللی، و پوشش AAA برای سفرهای جاده‌ای است.

من نمی توانم تصور کنم که T-Mobile بسیاری از اینها را بفروشد، اما ممکن است اشتباه کنم. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، کسانی که در نهایت یک چمدان بخرند، یک چمدان سرخابی خواهند داشت که به شبکه Find My اپل متصل است، که گم کردن آن را غیرممکن می کند. حداقل می توان امیدوار بود که چنین باشد.

اگرچه T-Mobile اعلام را برای فصل سفر تعطیلات آینده زمان بندی کرده است، اما چاپ دقیق در بیانیه مطبوعاتی و وب سایت Samsara بیان می کند که انتظار می رود این چمدان در 30 تا 60 روز آینده پس از تایید بسته باتری، ارسال شود. این احتمال وجود دارد که تا بعد از فصل تعطیلات به سراغ آن نروید.

چمدان سرخابی در چرخ و فلک چمدانی از چمدان خنثی بیرون زده است

تی موبایل

اگر با آن خوب هستید و می خواهید یک چمدان سرخابی بسیار قابل رویت داشته باشید، می توانید مستقیماً یکی از آن را سفارش دهید سامسارا.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/networking/t-mobile-is-now-selling-a-325-un-carrier-on-suitcase/#ftag=RSSbaffb68

اواخر هفته گذشته T-Mobile به من ایمیل زد و پرسید که آیا این شرکت می تواند چیزی را به عنوان بخشی از اعلامیه آینده برای من ارسال کند. من موافقت کردم و بعد از آن چیزی نشنیدم. روز دوشنبه، جعبه بزرگی ظاهر شد بدون اینکه نشانی از آن باشد.

به محض اینکه آن را باز کردم و نمای بیرونی سرخابی را دیدم، مشخص بود: T-Mobile برای من یک چمدان فرستاده بود. نه هر چمدانی مال شرکته Un-Carrier در چمدان که در واقع می توانید با قیمت عالی 325 دلار خریداری کنید.