StarHub بیماران و پزشکان را با داده های Fitbit پیوند می دهد

فروشنده فناوری مراقبت های بهداشتی مستقر در سنگاپور ConnectedLife یک شریک منصوب برای سرویس StarHub است. پلتفرم ConectedCare اولی برای ارائه بیمارانی با شرایط مزمن، مانند شرایط متابولیک از جمله دیابت و فشار خون بالا، شرایط قلبی عروقی و بیماری های عفونی طراحی شده است.

StarHub گفت که دسترسی به داده ها از طریق داشبورد «ایمن اختصاصی» در برنامه LifeHub+ تسهیل خواهد شد. ZDNET جزئیات بیشتری در مورد نحوه محافظت از پلتفرم و داده ها خواسته است و در صورت ارائه این مقاله، مقاله را به روز می کند.

این بیمارستان که در بخش غربی سنگاپور قرار دارد، همچنین به عنوان یک موسسه مراقبت های بهداشتی ارجاع دهنده برای خدمات سیار عمل می کند.

StarHub یک سرویس تلفن همراه معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد دسترسی به داده های Fitbit خود را به اشتراک بگذارند و شبکه ای از مراقبان را قادر می سازد تا از مدیریت مراقبت های بهداشتی خود پشتیبانی کنند. شرکت مخابراتی سنگاپور 300 بیمار را برای راه اندازی ثبت نام کرده است.

به گفته StarHub، پزشک عمومی یا مربی سلامت بیمارستان الکساندرا که داده‌های بیمار را دریافت می‌کند، می‌تواند از بینش‌ها برای مدیریت و حمایت از ارائه مراقبت‌های اولیه استفاده کند، و سبک زندگی را برای بیمارانی که در معرض خطر هستند یا شرایط بهداشتی مزمن ساده‌ای مانند چاقی و کلسترول بالا دارند، تنظیم کند. .

همچنین در بیمارستان الکساندرا به عنوان یک شریک در پلتفرم، مربیان بهداشتی بیمارستان را به هم متصل کرد تا برنامه‌های مراقبت‌های بهداشتی شخصی‌شده شامل توصیه‌های سبک زندگی و رژیم غذایی را ارائه دهند.

مشترکین همچنین می توانند انتخاب کنند که به شبکه مراقبت های بهداشتی منتخب شامل پزشک خانواده یا پزشک عمومی، مربی بهداشت از بیمارستان الکساندرا، سایر مراقبان و همچنین پزشکانی از سایر مؤسسات بهداشتی دسترسی داشته باشند.

خدمات جدید مبتنی بر ابر مخابراتی که LifeHub+ نام دارد به پزشکان رایگان ارائه می شود، در حالی که بیماران باید از طریق ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود در یک طرح با مبلغ 9.99 دلار SG (6.91 دلار) در ماه مشترک شوند.

بیماران همچنین می‌توانند اطلاعات دیگری را از سایر دستگاه‌های شخص ثالث، مانند فشار خون و سطح گلوکز خون، به اشتراک بگذارند و آنها را با برنامه LifeHub+ ادغام کنند تا امتیاز سلامتی ایجاد کنند.

به عنوان اولین دسته از 300 کاربر که از این سرویس استفاده می کنند، StarHub گفت که مشترکان LifeHub+ یک دستگاه Fitbit و بدون هیچ هزینه ای برای سال اول به برنامه ماهانه دسترسی خواهند داشت. شرکت مخابراتی گفت که بیش از 30 پزشک عمومی (پزشکان عمومی) از طریق بیمارستان الکساندرا برای شرکت در خدمات جدید ابراز علاقه کرده بودند.

یوهان بوس، رئیس گروه کسب و کار مصرف کننده StarHub افزود: “با LifeHub+، پزشکان می توانند به آخرین داده های بهداشتی دسترسی داشته باشند و سلامتی بیماران خود را به سرعت و با دقت ارزیابی کنند و زمانی که عوامل خطر را کشف کردند زودتر مداخله کنند. علاوه بر راهنمایی کاربران برای داشتن زندگی سالم تر، ما در حال غنی سازی هستیم. حمایت جامعه در یک اکوسیستم دیجیتال، پل زدن با پزشکان خانواده، بیمارستان ها و اعضای خانواده بیماران برای ارائه مراقبت های پیشگیرانه یکپارچه.”

پوشش مرتبط


منبع: https://www.zdnet.com/article/starhub-links-up-patients-doctors-with-fitbit-data/#ftag=RSSbaffb68

با عرضه پلتفرم های خود در بازارهای جهانی مانند انگلستان، اندونزی و هند، ConnectedLife گفت دارای گواهینامه اعتماد حفاظت از داده سنگاپور است و با قانون بیمه درمانی و حمل و نقل و مسئولیت پذیری ایالات متحده (HIPPA) و مقررات عمومی حفاظت از داده اتحادیه اروپا (GDPR) مطابقت دارد.

مشترکان LifeHub+ می توانند اطلاعات شخصی Fitbit خود را از طریق برنامه به اشتراک بگذارند و نمرات سلامت، هشدار داده ها و معیارها را دریافت کنند. اینها با هدف ارائه بینش کاربران در مورد سلامتی و تسهیل نظارت و بهبود روزانه هستند. به عنوان مثال، برنامه را می توان طوری برنامه ریزی کرد که هشدارها را در طول روز فعال کند، به کاربران یادآوری کند که ورزش کنند، داروهای خود را مصرف کنند یا برای معاینه پزشکی برنامه ریزی کنند.

استارهاب روز جمعه گفت، علاوه بر این، مؤسسه مراقبت های بهداشتی بیماران کلینیک متابولیک خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش بیماری ها به بیماری های مزمن پیچیده، سوار خواهد کرد.

جیسون فوا، مدیر عامل بیمارستان الکساندرا گفت: “انقلاب سلامت دیجیتال فرا رسیده است. ردیاب های سلامت پوشیدنی که به تیم های بهداشتی و مراقبتی در بیمارستان و جامعه مرتبط هستند، می توانند به کاربران کمک کنند تا پیش از وخامت شرایط مزمن خود را به طور فعال مدیریت کنند.”

شرکت مخابراتی سنگاپور اعلام کرد که ویژگی های آینده توسعه یافته توسط ConnectedLife را با LifeHub+، از جمله ابزارهای ارزیابی خطر بیماری، یکپارچه خواهد کرد.

StarHub گفت که 300 بیمار اولیه با خطرات سلامت مزمن قابل پیشگیری، فعالیت های سلامتی و معیارهای خاصی را توسط پزشکان عمومی و مربیان سلامت کنترل می کنند و تیم مراقبت های بهداشتی منتخب را قادر می سازد اولین خط مراقبت را ارائه دهند. کاربران می‌توانند داده‌های Fitbit را برای اشتراک‌گذاری انتخاب کنند، مانند الگوهای خواب، ضربان قلب، تغییرات دمای پوست و اشباع اکسیژن. این مجموعه داده ها از طریق WebAPI عمومی با برنامه StarHub یکپارچه شده اند.