ServiceNow با گردش کار خود بسیار خاص تر می شود

CJ Desai مدیر عملیاتی به ZDNET گفت: “به عنوان مثال، ما عملکرد تدارکات را برای شما و تامین کنندگان مهم شما ساده کرده ایم.” “در حالی که ما نمی توانیم مشکلات زنجیره تامین را برطرف کنیم، مدیریت چرخه حیات تامین کننده می تواند در زمینه اتوماسیون به شما کمک کند. تامین کنندگان شما می توانند به پورتال ما مراجعه کنند و چیزی را درخواست کنند، وضعیت را بررسی کنند و یک تجربه کارآمد برای نحوه برخورد آنها با شرکت شما ایجاد کنند. کارایی های جدید می تواند بسیار زیاد باشد.”

هر تابع در مدل تجاری ServiceNow به طور جداگانه قیمت گذاری می شود. کاربران اولیه پلتفرم توکیو عبارتند از NTT DATA Corp.، شهر کپنهاگ، UC Irvine و نانوایی هاوایی کینگ. این نرم افزار از امروز در دسترس است.


منبع: https://www.zdnet.com/article/servicenow-gets-a-lot-more-specific-with-its-workflows/#ftag=RSSbaffb68

Desai گفت: “بنابراین در سطح پلت فرم، آنها به طرح پایگاه داده جدید و سپس ویژگی های اضافی – پشتیبانی که برای آنها در نظر گرفته شده است” ارتقا می دهند. “سپس آنها می توانند هر محصولی را که استفاده می کردند روشن کنند — به طور خودکار با ویژگی های جدید فعال می شود. سپس مشتری می تواند هر عملکرد دیگری را که می خواهد روشن کند.”

ServiceNow در بازاری مشابه Salesforce، IBM، Zendesk، Freshworks، SolarWinds و Jira رقابت می کند.

هر ویژگی را می توان از یک منو انتخاب کرد

ترکیب نسخه جدید چگونه بر مشتریان فعلی ServiceNow تأثیر می گذارد؟

در نسخه Now Platform Tokyo، شرکت مستقر در سانتا کلارا، کالیفرنیا، چندین ماژول گردش کار جدید، از جمله گزینه‌هایی برای مدیریت چرخه عمر تامین‌کننده، مدیریت دارایی‌های سازمانی، و مدیریت محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) اضافه کرده است – موضوعی که هر چه زمان می گذرد، کشش شرکت ها بیشتر و بیشتر می شود.

ServiceNow برای نرم افزاری که به عنوان یک طرح اولیه برای مدیران عملیات، متخصصان بازاریابی و فروش، حسابداران، متخصصان منابع انسانی و سایر عملکردهای اصلی شرکت بر اساس معمول عمل می کند، شهرت دیرینه ای دارد. اما جهان عملیات به انشعاب داخلی — و خارجی — با تأمین کنندگان، پیمانکاران، شرکای شرکت و مشتریان بالقوه ادامه می دهد. بنابراین جریان های کاری جدید و افزوده شده به طور مکرر مورد نیاز است.

به گفته Desai، نسخه توکیو داده های پایداری قابل بازرسی و سرمایه گذار را در ماژول های جدید زیر ارائه می دهد:

  • مدیریت دارایی سازمانی (EAM)که چرخه عمر کامل دارایی های تجاری فیزیکی را از برنامه ریزی تا بازنشستگی برای صنایعی مانند مراقبت های بهداشتی، خدمات مالی، خرده فروشی، تولید و بخش دولتی خودکار می کند.
  • مدیریت چرخه حیات تامین کننده (SLM)که به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا مشارکت‌های تامین‌کننده با تلاش سنتی را که در ایمیل و صفحات گسترده زندگی می‌کنند، به تجربیات دیجیتال و مدرن تبدیل کنند و به تیم‌ها اجازه می‌دهد هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهند.
  • مدیریت محیطی، اجتماعی و حکمرانی (ESG). بهبود یافته است تا شرکت‌ها را قادر سازد اهداف و KPIهای ESG را ایجاد و مستند کنند، عملکرد را پیگیری کنند، داده‌های آماده حسابرسی را جمع‌آوری و تأیید کنند، و افشاگری‌هایی را ایجاد کنند که با چارچوب‌های اصلی گزارش‌دهی ESG هماهنگ باشد. ServiceNow با KPMG، Deloitte، DxC، Emissionsbox، Fujitsu، LTI، Mindtree، NTT و RSM همکاری می کند تا دامنه و قابلیت های این ویژگی را در بازار گسترش دهد.

سایر ویژگی های جدید در نسخه توکیو عبارتند از:

  • مدیر مرکز به بزرگترین نقاط درد مدیران، مانند فرسودگی شغلی و تشدید فشار برای شاد نگه داشتن کارکنان و مشارکت در تیم های پراکنده می پردازد. این یک مقصد را برای مدیران فراهم می کند تا سفرهای کارکنان را ایجاد و بررسی کنند و به درخواست ها پاسخ دهند و در عین حال منابع و آموزش های شخصی را ارائه می دهند تا به مدیران کمک کنند به عنوان رهبر رشد کنند.
  • مرکز مدیریت — قسمتی از ServiceNow Impact — به مدیران سیستم اجازه می دهد تا نرم افزار ServiceNow را از طریق یک پورتال سلف سرویس کشف، نصب و پیکربندی کنند. Adoption Blueprint ادمین ها را از طریق توصیه های برنامه مبتنی بر بلوغ نمونه، افزایش دید در حقوق برنامه ها و نصب و پیکربندی ساده تر برنامه-همه از داخل برنامه کاربردی خود راهنمایی می کند.
  • مسئله حل خودکار برای منابع انسانی قابلیت‌های Issue Auto Resolution برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات را به تیم‌های منابع انسانی گسترش می‌دهد. این راه حل از درک زبان طبیعی (NLU) برای تجزیه و تحلیل درخواست‌ها و ارائه محتوای سلف‌سرویس استفاده می‌کند که از طریق کانال‌هایی مانند تیم‌های مایکروسافت، پیامک و ایمیل با کارکنان در جایی که هستند ملاقات می‌کند. همچنین موارد فوری منابع انسانی را شناسایی می کند و در صورت نیاز به سطح بالاتری از پشتیبانی، آنها را مستقیماً به نماینده مراقبت از کارمندان می رساند.

ServiceNowکه نرم‌افزار گردش کار قابل تنظیم را برای عملکردهای مختلف در یک سازمان فراهم می‌کند، امروز نسخه جدیدی از پلتفرم اصلی خود را راه‌اندازی کرد که بسیار دقیق‌تر از همیشه می‌شود – حتی به جزییاتی که یک افسر تدارکات را از طریق درخواست‌های خرید غیرمستقیم کارمندان راهنمایی می‌کند.