Secretlab Skins روکش های شیک صندلی ماشین برای صندلی بازی شما هستند

نقد و بررسی: Secretlab Titan Evo 2022 صندلی نهایی برای همه است

با این حال، صندلی ها قرار است سال ها روی آن بنشینند و فرسودگی اجتناب ناپذیر است. راه حل، به گفته Secretlab، در تمام مدت پیش روی ما بوده است: روکش صندلی. می‌دانید، آن‌هایی که روی صندلی‌های ماشین لایه‌بندی می‌کنند تا لکه‌ها و آسیب‌ها را بپوشانند، در حالی که زیبایی بسیار مورد نیاز را به روکش‌های پلی استری استاندارد می‌آورند که اکنون از انتخاب آن پشیمان هستید؟

مراحل نصب در مجموع حدود 5 دقیقه طول کشید و لایه بندی دو تکه توسط یک سری تسمه سگکی و زیپ بسته شد. پوسته‌ها در اندازه‌های کوچک، معمولی و XL و در 16 طرح مختلف با مجوز با مضامین مختلف از «بازی تاج و تخت» تا League of Legends و DC Comics عرضه می‌شوند.

برای آزمایش، Secretlab برای من پوستی با رنگ جدید بنفش سودا و پارچه امضای شرکت SoftWeave Plus برای من فرستاد. نصب آن را سریع و آسان دیدم.

در مورد ظاهر و احساس آن، نوع بنفش سودا سایه بسیار لطیفی از بنفش است – پاستلی به اندازه‌ای که توجهی را جلب نمی‌کند – و بهترین روشی که می‌توانم بافت آن را توصیف کنم، دنج است. بسته به سختی جلسات بازی شما، پارچه نرم و لطیف ممکن است ایده آل باشد یا نباشد. اما با دمای پایین‌تر جایی که من زندگی می‌کنم، مواد SoftWeave Plus را بسیار مطلوب‌تر از چرم PU زیر آن یافتم.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/secretlab-skins-are-stylish-car-seat-covers-for-your-gaming-chair/#ftag=RSSbaffb68این شرکت خط جدید پوشش های باریک خود را Skins می نامد که به درستی به دلیل پیچیدن یکپارچه آنها به دور صندلی های Titan Evo نامگذاری شده است. آنها ارزان نیستند، زنگ می زنند در 169 دلار، اما راهی سریع و ساده برای آوردن زندگی جدید به صندلی بازی شما هستند.

نماهایی از پوست Secretlab بنفش خش دار که پایه، پهلو و پشت صندلی بازی Titan Evo را می پوشاند.

ژوئن Wan/ZDNET
این صندلی به راحتی در بالای لیست بهترین صندلی های بازی ZDNET قرار دارد و اگر بخواهید کمردرد را کاهش دهید، در حالی که احساس پادشاهی می کنید، همچنان توصیه من به عنوان صندلی انتخابی است.

Secretlab Skins

تصویر: Secretlab

اولین بررسی من در ZDNET بود Titan Evo 2022 Secretlab، یک صندلی بازی ساخته شده با کیفیت که از آن زمان به یکی از اجزای اصلی دفتر خانه من تبدیل شده است — و تقریباً هر لیگ بزرگ ورزش های الکترونیکی که می توانید به آن فکر کنید.