Red Hat یک دسکتاپ مجازی Red Hat Enterprise Linux را روی AWS منتشر کرد

این خیلی از زمانی است که من با vi در ترمینال VT-102 متصل به مینی کامپیوتر AT&T 3B2 می نوشتم. این نمونه‌های AWS RHEL WS از نمونه‌های سخت‌افزاری با شتاب GPU برای مدیریت فرآیندهای گرافیکی فشرده استفاده می‌کنند. این کار را با نمونه های قدرتمند آمازون EC2 از جمله انجام می دهد نمونه های تسریع شده خانواده G با پردازنده های گراویتون.

می خواهی یکبار امتحانش کنی؟ امروز از طریق AWS Marketplace با پشتیبانی از RHEL WS 8.6 در دسترس است توری و تسلا رانندگان در هر یک از این موارد، شما به قیمت متوسط ​​56.4 سنت در ساعت نگاه می کنید.

Red Hat Enterprise Linux 8.6

کلاه قرمز

داستان های مرتبط:


منبع: https://www.zdnet.com/article/red-hat-releases-a-virtual-red-hat-enterprise-linux-desktop-on-aws/#ftag=RSSbaffb68

این تنها یکی نیست. ابتدایی، لینوکس اوبونتوشرکت مادر، اکنون دسکتاپ اوبونتو خود را روی AWS نیز ارائه می دهد. و اگر از نزدیک تماشا کرده باشید، مایکروسافت همین برنامه را دارد.

NICE DCV از محیط های راه دور ویندوز و لینوکس پشتیبانی می کند. با کلاینت های بومی برای ویندوز، لینوکس و MacOS در دسترس است. این کلاینت‌های بومی تا وضوح 4K، مانیتورهای متعدد، و ویژگی‌هایی مانند پشتیبانی از قلم/لمسی، دستگاه‌های USB، صدای چند کاناله، کارت‌های هوشمند و تغییر مسیر فایل‌ها را پشتیبانی می‌کنند. همچنین می تواند با هر مرورگر وب مدرنی کار کند، البته نه به خوبی.

همچنین: می خواهید ویندوز را کنار بگذارید؟ Windowsfx ممکن است توزیع لینوکس ایده آل برای شما باشد

در مورد هم همینطور است کلاه قرمز. دسکتاپ سنتی از زمانی که رد هت ساخته شد، بخش بزرگی از برنامه های تجاری آن نبوده است از لینوکس Red Hat به RHEL تغییر دهید در سال 2004. امروز Red Hat خوشحال خواهد شد که RHEL WS را از طریق آمازون اجرا کنید. DCV خوب، سرویس گیرنده پروتکل نمایش راه دور AWS با کارایی بالا یا مرورگر وب انتخابی شما.

بنابراین، اگر واقعاً می‌خواهید RHEL WS را مثلاً از iPad Pro خود اجرا کنید، می‌توانید. از هر پلتفرمی که استفاده می کنید، یک دسکتاپ RHEL WS رده بالا برای اجرای بارهای کاری پرقدرت مانند رندر انیمیشن یا تجسم داده ها دریافت خواهید کرد.

ویندوز را در رایانه شخصی خود فراموش کنید، برنامه مایکروسافت در آینده این است که شما را به اشتراک بگذارد Windows 365 Cloud PC یا دسکتاپ مجازی Azure. مایکروسافت اهمیتی نمی‌دهد که «ویندوز» را روی رایانه شخصی ویندوز، مک، یا دسک‌تاپ لینوکس قدیمی مانند Linux Mint اجرا کنید.

نه، این مدل جدید Red Hat برای کارمندان از راه دور در استودیوهای انیمیشن، شرکت‌های جلوه‌های بصری، و شرکت‌های طراحی صنعتی است که به برق ایستگاه کاری در خانه‌های کاربران نیاز دارند. این یک پیشنهاد کار از خانه برای کاربران رده بالای قرن بیست و یکمی است. در این پلتفرم جدید، شما به مجموعه کامل نرم افزار RHEL و برنامه های کاربردی مستقل نرم افزار (ISV) دسترسی خواهید داشت.

این بسیار قدرتمندتر از DaaS سنتی است که ممکن است در گذشته استفاده کرده باشید، مانند کروم‌بوک‌های مبتنی بر لینوکس یا Critix دارای ویندوز. Red Hat و AWS می توانند به دلیل NICE DCV، پردازنده های پیشرفته AWS و رشد اینترنت پرسرعت آخرین مایل، این کار را انجام دهند. این سرویس برای کسی نیست که هنوز از DSL استفاده می کند!

روزی روزگاری، و آنقدرها پیش نبود، «رومیزی» پایانه‌هایی برای رایانه‌های بزرگ یا رایانه‌های میان رده بودند که یونیکس را اجرا می‌کردند. سپس PC آمد و همه چیز تغییر کرد. یعنی تا الان. امروزه، Desktop-as-a-Service (DaaS) در حال بازگشت است. و کلاه قرمز با در دسترس بودن عمومی به این روند می پیوندد لینوکس Red Hat Enterprise برای ایستگاه های کاری (RHEL WS) روشن است خدمات وب آمازون، سه شنبه اعلام شد.