Razer DeathAdder V3 Pro شکل بهینه‌شده و وزن سبک‌تر را به خط ماوس‌های گیمینگ نمادین می‌آورد.

دو مدل Razer DeathAdder V3 Pro در نسخه های سیاه و سفید

جدید DeathAdder V3 Proشکل آن برای عملکرد بهتر به گونه ای طراحی شده است که ارگونومیک تر باشد. برخی از شعله‌های چشمگیرتر موجود در جلوی ماوس را کاهش می‌دهد و منحنی‌های راحتی که دکمه‌های DeathAdder همیشه از آن استفاده می‌کرده‌اند کم‌عمق‌تر می‌کند. همچنین برای اولین بار از دکمه‌های مجزای ماوس استفاده می‌کند که آنها را از پوسته بیرونی جدا می‌کند، به‌جای اینکه آن‌ها بخشی انعطاف‌پذیر از آن باشند. تغییرات دیگر عبارتند از تغییر جای دکمه کناری، و لبه انگشت عمیق تر برای کمک به انگشت حلقه کاربر برای گرفتن بهتر ماوس.

اگر هر محصول واحدی در طول سال ها Razer را به عنوان یک شرکت جانبی بازی تعریف کرده باشد، احتمالا موس بازی DeathAdder خط این خانواده موس های ارگونومیک از سال 2006 وجود داشته است و طبق پست پشتیبانی Razer در اوایل سال جاری، “پرفروش ترین ماوس گیمینگ جهان” باقی مانده است.

دیگر ارتقاء داخلی اصلی، حسگر نوری Focus Pro 30K جدید است که از ویژگی‌هایی مانند قطع نامتقارن برای تنظیم محدودیت‌های فاصله بلندتر پشتیبانی می‌کند. ردیابی هوشمند، که برای سازگاری بیشتر ردیابی در سطوح مختلف طراحی شده است. و Motion Sync، فناوری‌ای که گزارش‌های موقعیت ماوس را با فواصل حسی رایانه شخصی شما ردیف می‌کند، دقیقاً مانند فناوری‌های همگام‌سازی تطبیقی ​​برای فریم‌های ویدیو، که برای ایجاد ردیابی نرم‌تر طراحی شده است.

دانگل بی‌سیم HyperPolling Razer

ریزر

شکل جدید DeathAdder V3 Pro و دستگیره های آن.

ریزر

نقد و بررسی: Razer Viper V2 Pro: چرا این ماوس بحث برانگیز است؟

همه اینها در حالی انجام شد که به طور همزمان حدود 25 درصد از وزن قبلی DeathAdder V2 Pro را کاهش داد. شایان ذکر است که Razer، شرکتی که قبلاً کلمه ای برای نورپردازی RGB بود، مجدداً برای کمک به تلاش برای کاهش وزن، از آن برای مدل “Pro” صرف نظر کرد. این باعث شد تا DeathAdder V3 Pro به حدود 63 گرم یا در محدوده 55 گرم تا 65 گرمی که اکثر موس‌های بی‌سیم پرچم‌دار این روزها عرضه می‌کنند، کاهش یابد. همچنین تنها 4 گرم سنگین تر از نسخه اخیر است Razer Viper V2 Proبا وجود داشتن پوسته بزرگتر.

DeathAdder V3 Pro در رنگ مشکی

نقد و بررسی: Pulsar Xlite V2 Mini Wireless: این ماوس مرا به یک باورمند تبدیل کرد

همراه با این تغییرات در ارگونومی و جرم، مجموعه ای از ترفندهای داخلی دیگر نیز وجود دارد. ابتدا، DeathAdder V3 Pro از دانگل بی‌سیم HyperPolling 4000 مگاهرتزی جدید Razer (که جداگانه فروخته می‌شود) پشتیبانی می‌کند و اتصال آن را چهار برابر سریع‌تر از اکثر ماوس‌های بی‌سیمی که با فرکانس 1000 مگاهرتز کار می‌کنند، می‌کند. تا به حال، تنها Viper V2 Pro فوق الذکر می توانست به دانگل جدید متصل شود.

بنابراین، زمانی که Razer تصمیم گرفت تا با فرمول DeathAdder که برای مدت طولانی‌تری موفق بوده است، در HQ شرکت، لحظه‌ای بزرگ بوده است.

Razer همچنین سوئیچ ها را به مدل های Optical Gen-3 خود به روز کرد و عمر باتری را تا 90 ساعت افزایش داد (با 70 ساعت DeathAdder V2 Pro مقایسه کنید).

برای بررسی کامل آتی ما از DeathAdder V3 Pro چشمان خود را بخوبی نگه دارید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/razer-deathadder-v3-brings-tweaked-shape-lighter-weight-to-iconic-gaming-mouse-line/#ftag=RSSbaffb68

نسخه های سیاه و سفید در زمان راه اندازی موجود است.

ریزر

DeathAdder V3 Pro در حال حاضر برای خرید در دسترس است فروشگاه اینترنتی Razer، و باید به زودی در مکان های معمولی و آنلاین ظاهر شود.