منبع: https://www.zdnet.com/article/google-pixel-buds-pro-deal-sale-promo-code-coupon/#ftag=RSSbaffb68هدفون حذف نویز Google Pixel Buds Pro

آمازون

این اولین بار از زمان عرضه آنها است که قیمت آنها کاهش یافته است، و اگر به دنبال یک جفت هدفون حذف نویز عالی هستید، اینها یک گزینه عالی هستند. شما می توانید از بین دو رنگ انتخاب کنید – زغال چوبی و علف لیمو – و دارای یک کیف شارژ هستند که تا 31 ساعت زمان پخش را ارائه می دهد. خود هدفون ها می توانند تا 11 ساعت دوام بیاورند و تنها پنج دقیقه شارژ می تواند یک ساعت دیگر زمان پخش را برای شما به ارمغان بیاورد.

اگر تمایلی به انتخاب یک جفت از آن ندارید AirPods 2 Pro، ممکن است نسخه اخیر دیگری را پیشنهاد کنیم که برای اولین بار از زمان انتشار آن در فروش است؟ را Google Pixel Buds Pro فقط 25 دلار کاهش یافت، و بنابراین شما می توانید یک جفت برای فقط 175 دلار.

می‌توانید به راحتی بین دستگاه‌های سازگار، از جمله تلفن، تبلت، رایانه و موارد دیگر جابه‌جا شوید و می‌توانید از Active Noise Cancellation با امضای Silent Seal Google استفاده کنید تا مطمئن شوید که می‌توانید فوکوس کنید یا فقط به آهنگ‌های عالی گوش دهید.

در داخل هدفون، یک جفت درایور اسپیکر 11 میلی‌متری و Volume EQ وجود دارد که صدای زیبایی را در هدفون شما ارائه می‌کند. همچنین از فناوری بادگیر استفاده می کند تا مطمئن شود که نه تنها می توانید موسیقی خود را بشنوید بلکه می توانید هنگام تماس تلفنی نیز بشنوید و شنیده شوید. آنها همچنین دارای مقاومت IPX4 در برابر آب هستند.