Page Not Found فرکو ویژن دوربین مدار بسته

همانطور که از نام این دوربین مداربسته مشخص است، به علت ساختار ظاهری و نوع ساخت آن این دوربین مداربسته مخفی است و کمتر در دید افراد میباشد. برای فضاهای داخلی گسترده‌تر و حساس‌تر هم می‌توانید از انواع دوربین مینی اسپید دام، بولت، و باکس لنز خور استفاده نمایید. فیلم‌های دوربین مداربسته در صورت نصب مناسب، به‌راحتی به حل جرائم کمک می‌کنند. برای سارقان و مجرمان، دیدن دوربین مداربسته مانع از انگیزه آنها برای دزدی می‌شود.

قسمت‌ های مختلف یک سیستم دوربین مداربسته و نحوه کار آن‌ ها را در نظر بگیرید. البته طراحی و شکل ظاهری دوربین های دام موجب شده تا این دوربین مداربسته برای نصب روی دیوار و سقف مناسب تر باشد. بعلاوه از آنجایی که مقاومت زیادی در برابر شرایط بد آب و هوایی ندارد، اریا سی سی تی وی بهتر است که بطور کل برای فضاهای داخلی مورد استفاده قرار گیرد. برای ضبط تصاویر آنها نیازی به DVR نیست بلکه فقط یک دستگاه مانند سرور یا حتی یک لپتاپ که بتواند به شبکه متصل گردد و دارای فضای کافی برای ذخیره داده دوربین های مدار بسته تحت شبکه باشد، کافی است.

دوربین مدار بسته دید در شب رنگی

بدون شک کیفیت تصاویر انواع دوربین های مدار بسته آنالوگ ، تابعی از امواج آنالوگ است. از آن جایی که امواج آنالوگ همیشه در معرض نویز قرار دارند، کیفیت تصاویر نیز تحت تاثیر قرار می گیرد. بنابراین کیفیت تصویر در این دوربین ها کم تر از سایر سیستم ها می باشد.

  • دوربین مدار بسته آی پی با نام لاتین Internet protocol camera با نام اختصاری دوربین IP برخلاف دوربین مدار بسته آنالوگ، از شبکه اینترنت برای انتقال تصویر و اطلاعات استفاده می کند.
  • در فرایند انتخاب محصول و خدمات مورد نیاز انسان همیشه چندین عامل مهم وجود دارند که تعیین کننده و تاثیر گذار بر تصمیم نهایی هستند.
  • شما حتی خودتان میتوانید دوربین های بیسیم را به آسانی نصب و راه اندازی نمایید.
  • تیم دوربین استور آماده ی اجرای انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی مختلف اداری ، تجاری ، خانگی و …

به دلیل همین معایب بیان شده اکثر تولید کننده‌های مطرح انواع دوربین مداربسته، تولید دوربین های آنالوگ را متوقف کرده اند. در حال حاضر با پیشرفت هایی که در دنیای علم و تکنولوژی روی داده است می توان دوربین های مدار بسته ای با اندازه های بسیار کوچک نیز تولید کرد اما انتخاب اندازه دوربین مدار بسته به محلی که دوربین مدار بسته قرار است در آن نصب شود، بستگی دارد. برای مثال نصب دوربین های مدار بسته کوچک و مخفی برای محیط بیرونی ساختمان ها اصلا مناسب نیست چرا که دوربین هایی با اندازه ی بزرگ تر سارقان را از محل دور می کنند و باعث رعب و وحشت آن ها می گردند. دیگر تغییری که در این دوربین ها وجود دارد حذف دستگاه دی وی آر و جایگزینی آن با دستگاه ان وی آر که در واقع نمونه ای پیشرفته تر از دستگاه دی وی آر محسوب می شود و امکانات بیشتری دارد می باشد. دوربین های مداربسته دام یا گنبدی، بیشترین استفاده را در نظارت و امنیت فضاهای بسته دارد.

دوربین مداربسته دیجیتال

در ضمن خدمات مشاوره قبل از خرید دوربین مدار بسته در دوربین مارکت کاملا رایگان است پس نگران نباشید با ما در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید. یکی از فاکتورهای مهم دسته بندی دوربین‌ها بر اساس ظاهر و کیس آنها می‌باشد.دوربین‌های دام گنبدی و کروی شکل هستند. کارایی این نوع دوربین‌ها نیز مانند دوربین‌های بولت می‌باشد اما برای محیط‌های بسته و داخلی پیشنهاد می‌شود از دوربین‌های دام استفاده کنید تا از کارایی آن استفاده کرده باشید. زیرا این دوربین‌ها به دلیل شکل ظاهری خود می‌توانند به راحتی در کنج دیوار و همچنین زیر سقف نصب شوند. علاوه بر این موارد به دلیل ویژگی ضد ضربه و ضد آب می‌توانید از این نوع دوربین در محیط‌های بیرونی نیز استفاده کنید. از این نوع دوربین می‌توانید در اماکن اداری، تجاری و مسکونی،هتل‌ها،رستوران‌ها،کتابخانه‌ها و … استفاده کنید.

دوربین مدار بسته شبکه / IP