Nova Air 2 Plus یک تبلت اندرویدی جوهر الکترونیکی است که هنرمندان به سمت آن جذب خواهند شد

ادعای واقعی Nova Air 2 Plus برای شهرت، توانایی کار با ویژگی های فنی و هنری است. اعتراف می کنم، ای کاش استعدادهای هنری بهتری برای استفاده از آنچه تبلت ارائه می دهد داشتم. به عنوان مثال، برنامه notepad به شما اجازه می دهد تا از بین قالب ها انتخاب کنید و لایه هایی بسازید تا کار خود را ادامه دهید. نوار کناری آن قابلیت کشیدن اشکال، خطوط و موارد دیگر و با قلم مو، قلم و ضخامت و طرح رنگی بسیار قابل تنظیم را دارد. اگر من یک طراح یا مثلاً یک معمار بودم، می‌توانستم تجربه نرم‌افزاری ریشه‌دار Nova Air 2 Plus را به طور کامل ببینم.

دسترسی به برنامه ها یک چیز است. این که آیا برنامه ها به اندازه کافی کار می کنند یا خیر، موضوع دیگری است. به عنوان مثال، وقتی به وای فای داخلی متصل می‌شوم، می‌توانم برنامه Duolingo را بالا بکشم و زبان دانمارکی را تمرین کنم، البته در حالی که برنامه به طور قابل‌توجهی کندتر از عملکرد معمول من است. گوگل پیکسل 6 پرو.

با این حال، دو مزاحمت جزئی بلافاصله توجه من را به خود جلب کرد: اولاً، قلم، اگرچه سبک و راحت در دست گرفتن است، اما با پاک کن همراه نبود. در ابتدا، Onyx Boox Pen 2 Pro را ارائه کرد، نسخه ای پیشرفته از قلم که یک پاک کن را در پشت دیوار پرداخت اضافی 79 دلاری ارائه می کرد. با این حال، در روزهای اخیر، خودکار را نمی‌توان به‌جز در خرده‌فروش‌های دست دوم به صورت آنلاین پیدا کرد، و عملاً ابزاری را که من با کمال میل هزینه بیشتری برای آن پرداخت می‌کردم، متوقف کرد. با قلم همراه، من فقط می‌توانم از عملکرد پاک کن با ضربه زدن روی کلید نرم‌افزار اختصاصی در برنامه notepad استفاده کنم.

همچنین استفاده از آن را برای نوشتن ایمیل توصیه نمی کنم. پردازنده 8 هسته ای 2 گیگاهرتزی همراه با رم 4 گیگابایتی، نمی تواند ورودی متنی من را به سرعت تولید کند و ویژگی دستنوشت به متن تأخیر بیشتری داشت. با این حال، به نظر من، داشتن توانایی استفاده از این برنامه‌ها با تبلت جوهر الکترونیکی، بر عملکرد کوتاه‌مدت بیشتر است، به‌ویژه که رقبا تنوع برنامه‌های کمتری را ارائه می‌دهند.

جستجوی من برای یک تبلت نوشتاری عالی مرا به سمت آن سوق داد تبلت جوهر الکترونیک Onyx Boox Nova Air 2 Plus. بر خلاف موارد مورد علاقه جمعیت، قابل توجه 2 و جدید Kindle ScribeOnyx نوید تجربه جوهر الکترونیکی اندروید را می دهد — ترکیبی غیر معمول برای چنین دستگاهی. بعد از حدود یک ماه تست کردنش هم تحت تاثیر قرار گرفتم و هم گیج شدم.

طراحی و اولین برداشت

Nova Air 2 Plus صفحه نمایش 10.3 اینچی جوهر الکترونیکی سبک وزن و بادوام را با نور گرم Moon Light 2 قابل تنظیم ارائه می دهد که من روزانه از آن استفاده می کنم. نور تغییر دمای رنگ برای تجربه تبلت جوهر الکترونیکی بسیار مهم است، زیرا خواندن دستگاه را بسیار آسان‌تر و راحت‌تر می‌کند، به‌ویژه در طول پروازهای قرمزی چشم من، زمانی که نیاز به انجام کار داشتم. در طول سفر، متوجه شدم که در حال رسیدن به Nova Air II Plus، بر روی راننده فعلی روزانه ام، یعنی قابل توجه 2، صرفاً برای توانایی کار با استفاده از نور پس زمینه گرم. من در طول پرواز اخیر چهار ساعت روی تبلت کار کردم و حدود 25 درصد از عمر باتری را صرف کردم که در کل از آن راضی بودم.

همه برنامه‌های من روی رابط اندروید 11 اجرا می‌شوند و به‌خوبی بر اساس حروف الفبا سازمان‌دهی شده‌اند.

ربکا آیزاکس/ZDNET

مخلوطی از دو جهان

ثانیاً، نوک‌های قلم نیز در هنگام رشد نیاز به تعویض دارند، اما هیچ کدام با جعبه اولیه ارائه نمی‌شوند. به خاطر داشته باشید که این تبلت 499 دلار قیمت دارد، در حالی که دستگاه های ارزان تر مانند قابل توجه 2 تبلت نوشتاری جایگزین نوک های مکمل را ارائه می دهد.

تبلت Onyx Boox Nova Air II

بیشتر: تبلت Kindle Scribe در مقابل reMarkable 2

بیشتر: بهترین تبلت های یادداشت برداری

Nova Air 2 Plus از اندروید پشتیبانی می کند، بنابراین من توانستم اکثر برنامه های رایج خود مانند Gmail، Duolingo و حتی Kindle را دانلود کنم. سیستم همه کاره به طور کلی بسیار مفید است، به خصوص در طول رفت و آمد من. به جای مبادله بین دستگاه هایی مانند من روشن شدن و قرص remarkable 2، من به سادگی می توانم Onyx Boox را با خودم ببرم و در حال حرکت کار کنم.

در 499 دلار، این تبلت گران قیمتی است، اما برای طراحان و هنرمندان، این تبلت ارزش سرمایه گذاری در آن را دارد. دانشجویان ممکن است بخواهند به جای دیگری از جمله تبلت reMarkable 2، نوت بوک موشک، و آینده کیندل کاتب. سایر گزینه های موجود را می توان در بهترین انتخاب های ما برای نوت بوک های دیجیتال یافت.


منبع: https://www.zdnet.com/article/the-nova-air-2-plus-is-an-e-ink-android-tablet-that-artists-will-be-drawn-to/#ftag=RSSbaffb68تبلت از یک پورت USB-C در سمت چپ تبلت — درست در کنار دکمه پاور استفاده می کند.

ربکا آیزاکس/ZDNET

ساخته شده برای هنرمندان

تبلت Onyx Boox Nova Air II

تبلت Onyx Boox Nova Air II

ربکا آیزاکس/ZDNET