Microsoft Teams Rooms Pro از راه می رسد: در اینجا چیزی است که باید بدانید

ویژگی های امنیتی Teams Rooms Pro شامل کنترل دسترسی، پیکربندی از راه دور، تجزیه و تحلیل دستگاه، ادغام مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و پلت فرم خدمات مدیریت شده برای خودکارسازی به روز رسانی سیستم عامل و نرم افزار و شناسایی مشکلات است.

اکنون، مدیران تیم‌ها می‌توانند حداکثر ۲۵ مجوز Microsoft Teams Rooms Basic را به دستگاه‌های Teams Rooms به صورت رایگان اما با چند ویژگی کمتر نسبت به اشتراک استاندارد اختصاص دهند. هر تعداد دستگاه بیش از 25 به Teams Rooms Pro با 40 دلار در ماه برای هر دستگاه نیاز دارد.

برای Teams Rooms Pro، ویژگی‌هایی از جلسات شخصی Teams مانند اشتراک‌گذاری بی‌سیم محتوا، بالا بردن دست و واکنش‌های زنده را نیز به همراه دارد. همچنین حباب‌های چت را به طرح‌بندی شبکه‌ای ویدیویی کلاسیک و همچنین همکاری بلادرنگ از طریق مایکروسافت Whiteboard و Microsoft Surface Hub 2S می‌آورد.

Teams Rooms Standard برای هر دستگاه 15 دلار در ماه هزینه داشت، در حالی که Teams Rooms Premium 50 دلار برای هر دستگاه در ماه هزینه داشت. Teams Rooms Premium با ویژگی های بیشتر در امنیت، مدیریت و پشتیبانی متمایز شد.

man-on-video-conferencing-call.jpg

Teams Rooms Basic با خرید هر دستگاه Teams Rooms تایید شده از 1 سپتامبر 2022 به صورت رایگان ارائه می شود. یادداشت های مایکروسافت در یک پست وبلاگی.

“Teams Rooms Basic تجارب اساسی جلسات تیم‌ها مانند زمان‌بندی، پیوستن به جلسات و اشتراک‌گذاری محتوای بی‌سیم را ارائه می‌دهد. برای مشتریانی که به مدیریت اصلی و ویژگی‌های جلسه ترکیبی نیاز دارند، Teams Rooms Pro را توصیه می‌کنیم.”

دیدن: تحول دیجیتال: روندها و بینش های موفقیت

مایکروسافت در خود توضیح می دهد سند مجوز Teams Rooms که مجوز پایه به یک دستگاه Teams Rooms در یک اتاق گره خورده است. “مجوز پایه Teams Rooms را می توان برای مجوز یک دستگاه Teams Rooms تایید شده در یک اتاق استفاده کرد. اگر می خواهید با استفاده از یک حساب منبع به بیش از یک دستگاه در یک اتاق وارد شوید (به عنوان مثال، یک کنسول Teams Rooms، یک Surface هاب، و یک پنل Teams)، باید از مجوز Teams Rooms Pro استفاده کنید.”

مایکروسافت دو سطح جدید از بسته همکاری هیبریدی مدیریت شده خود Teams Rooms ایجاد کرده است که جایگزین اشتراک های استاندارد و پریمیوم فعلی می شود.

دیدن: چهار راه برای جلب توجه در دنیای در حال تغییر کار

مایکروسافت جدول ویژگی‌های Teams Rooms Pro و Basic جزئیات تفاوت‌ها را نشان می‌دهد.

مایکروسافت چندین ویژگی جدید را به Teams Rooms Pro معرفی می کند، از جمله گزینه طرح بندی ردیف جلو، کاهش نویز و بهینه سازی پهنای باند. Front Row یکی از بهبودهای کاری ترکیبی است که مایکروسافت در اواسط سال 2021 بیان کرد.

نیکول هرسکوویتز، نایب رئیس تیم های مایکروسافت، فرصت های زیادی را برای آوردن جلسات ویدیویی Teams به مشاغل می بیند. او یادداشت ها در یک وبلاگ بیش از 60 درصد از 500 فورچون از اتاق های تیم استفاده می کنند، اما کمتر از 8 درصد از 90 میلیون اتاق کنفرانس در سراسر جهان دارای قابلیت ویدیو هستند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/microsoft-teams-rooms-pro-arrives-heres-what-you-need-to-know/#ftag=RSSbaffb68

این سرویس همان پیشنهاد را دارد: بهبود جلسات برای شرکت‌کنندگان از راه دور و حضوری با کمک در مدیریت و سرویس‌دهی دستگاه‌های Teams Rooms، نمایشگرهای Teams و دستگاه‌های Surface. اما این تغییر تفاوت‌های هزینه، مجوز و عملکرد را ایجاد می‌کند و اجزای استاندارد و Premium دقیقاً با مجموعه ویژگی‌های جدید Basic و Pro مطابقت ندارند.

Teams Rooms Basic شامل زمان‌بندی، پیوستن به جلسات، اشتراک‌گذاری محتوا، و سوار شدن مشترک سفید، و همچنین «قابلیت‌های امنیتی و مدیریت اولیه» است. ویژگی های حرفه ای که سطح پایه فاقد آن است عبارتند از: سیستم تلفن مایکروسافت 365، تماس PSTN، پشتیبانی از بلندگوی هوشمند برای رونوشت زنده با شناسایی بلندگو، شمارش افراد، کاهش نویز و موارد دیگر.

در دو سال گذشته، مایکروسافت Teams Rooms Standard و Teams Rooms Premium را ارائه کرده است، اما از این هفته این شرکت به مشتریان Teams Rooms Basic و Teams Rooms Pro را ارائه خواهد کرد.